Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu netflix beni yedi bitirdi.20 gün boyunca hızım 2.4 mbps olacak kotam resmen hemen doluyor. gel mayıs gel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 5 Şubat 2017; 15:56:41 >
  • Ben 1 haftada 150 gb doldurdum 2 mb ile sürünüyorum verseler adam gibi 3 mb onada razıyız ama yok bunlar büyük ihtimal yeni kararlardan sonra 5 mb yerinede 4 vs verecekler rezalet arasanızda boş sözleşmede '' en fazla 3 mb olacak kadar'' diye geçiyor.
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    Hocam sabaha kadar yazsın sözleşmede yeni düzenlemede hızın 3 te biri kadar hız verilecek akn geçtikten sonra diyor isterlerse vermesinler mayıstan sonra sözleşmede 3 mbit yazıyor derlerse taahhüt yok bir şey yok iptal ederiz olur biter bu yeni sisteme uyan bir iss ye geçeriz.

Zaten ne kadar bilgisiz varsa doldurmuşlar müşteri hizmetlerine yeni düzenleme sonrası akn yi geçtikten sonra hızım kaç olur bilginiz var mı diyorum alakasız alakasız cevaplar veriyor Mayıs gelmeden doğru düzgün bilgi alamayız sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam turknet sıkıntı çıkarır mı acaba biz size 3 mbit diye sözleşme yaptık diye merak etmiyor değilim açıkçası yani zor değil iptal ettirmek de uğraşmayp direk yeni düzene uysalar daha iyi tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Hocam turknet sıkıntı çıkarır mı acaba biz size 3 mbit diye sözleşme yaptık diye merak etmiyor değilim açıkçası yani zor değil iptal ettirmek de uğraşmayp direk yeni düzene uysalar daha iyi tabi

Valla şu an mayısa kadar herhangi bir taahhüt vermek istemiyorum başka firmalara. Yoksa başka alternatiflere bakardım. Eski hat Superonline adsl idi, hız düşünce 380'de sabitlenirdi yani. Az çok idare ederdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infidel

quote:

Hocam turknet sıkıntı çıkarır mı acaba biz size 3 mbit diye sözleşme yaptık diye merak etmiyor değilim açıkçası yani zor değil iptal ettirmek de uğraşmayp direk yeni düzene uysalar daha iyi tabi

Valla şu an mayısa kadar herhangi bir taahhüt vermek istemiyorum başka firmalara. Yoksa başka alternatiflere bakardım. Eski hat Superonline adsl idi, hız düşünce 380'de sabitlenirdi yani. Az çok idare ederdik.

slm bende türktelekom dan türknet geçmeyi düşünüyorum ancak ilk önce tahahütümün bitiminde tt iptal işleminde bulunacağım sonra baktım güzel paket sunulmadı tamamen iptal edeceğim

belki biliyorsunuzdur bazen müşteriyi kaybetmemek için güzel paket sunuyorlar neyse yani taşıma işlemi olmayacak yeni abonelik olacak eğer tt güzel paket sunmazsa

türknet hakkında sorularım olacak lütfen yardımcı olur musunuz kredi kartı ve otomatik ödeme şartmı

taşıma olmadan abone oluna biliyor mu yani bir ıssden geçmeden yeni abonelik oluyor mu

bu arada yalın hat sahibiyim sabit hat için ev telefonu veriyorlar mı

bazıları kotanın aşılmadığı halde ayın her 16 sında sıfırlanıyor demişler bunu herkes yaşıyor mu ?

yeni abonelikte yada tt den taşımada aralarında süreç farkı var mıdır? yani yeni abone olan birisi mi daha erken geçer türknet yada tt olup taşıma yapan kişi mi daha erken geçer

lütfen yardımcı olun ttde artık fiyatlar şişmeye başladı üstelik ben bir ıssde 2 yıl tahahüt imzalamak istemiyorum 1 yıl tahhütlü paketleri tt ofis yerlerinde sunuyorlar ama 2 yıl paketlerin şu anda en ucuzu 57 tl olmuş tt de kim bilir 1 yıl olan paketlerin başlangıç fiyatı ne kadar dır

not : internetim tahahütümün bitmesine 1 ay kaldı

yazım fazla oldu k.b ama türknete müşteri olan bir kişiden bilgi almak daha mantıklı geliyor mh deki dediğiniz gibi bilgisizler bazı konularda

• Hocam Mayıs gelene kadar en akıllıcası bu taahhüt olsa sözleşmede bu yazıyor der vermezler hız falan çakal bu firmalar ttnet şu an normalde vadettiği hızları dahi vermiyor onu mu verecek

• quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

quote:

slm bende türktelekom dan türknet geçmeyi düşünüyorum ancak ilk önce tahahütümün bitiminde tt iptal işleminde bulunacağım sonra baktım güzel paket sunulmadı tamamen iptal edeceğim

belki biliyorsunuzdur bazen müşteriyi kaybetmemek için güzel paket sunuyorlar neyse yani taşıma işlemi olmayacak yeni abonelik olacak eğer tt güzel paket sunmazsa

türknet hakkında sorularım olacak lütfen yardımcı olur musunuz kredi kartı ve otomatik ödeme şartmı

taşıma olmadan abone oluna biliyor mu yani bir ıssden geçmeden yeni abonelik oluyor mu

bu arada yalın hat sahibiyim sabit hat için ev telefonu veriyorlar mı

bazıları kotanın aşılmadığı halde ayın her 16 sında sıfırlanıyor demişler bunu herkes yaşıyor mu ?

yeni abonelikte yada tt den taşımada aralarında süreç farkı var mıdır? yani yeni abone olan birisi mi daha erken geçer türknet yada tt olup taşıma yapan kişi mi daha erken geçer

lütfen yardımcı olun ttde artık fiyatlar şişmeye başladı üstelik ben bir ıssde 2 yıl tahahüt imzalamak istemiyorum 1 yıl tahhütlü paketleri tt ofis yerlerinde sunuyorlar ama 2 yıl paketlerin şu anda en ucuzu 57 tl olmuş tt de kim bilir 1 yıl olan paketlerin başlangıç fiyatı ne kadar dır

not : internetim tahahütümün bitmesine 1 ay kaldı

yazım fazla oldu k.b ama türknete müşteri olan bir kişiden bilgi almak daha mantıklı geliyor mh deki dediğiniz gibi bilgisizler bazı konularda

Ttnete gitmenize gerek yok. Turknete basvurusaniz onlar tasima islemini yapiyor

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Eski internetinizi kapatmadan başvurursanız taşıma işlemi yaparlar. Malum port yok bahanesi ile uğraşmazsınız sonrasında. Taşımak daha mantıklı.

Kredi kartı şart değil, kredi kartı ile başvurursan ilk ayı bedava yapıyorlar ama.

Taşıma olmadan da abone olabilirsin tabiki.

Yalın hat sahibi isen kapatmadan başvurman daha mantıklı. Eğer kapatıp başvurursan telefon olmadığı için yapmazlar başvurunu, git telefon aç öyle gel derler. O yüzden şu anki internetini kapatmadan başvur.

İnternetin kaçında açıldıysa o tarihten başlıyor kota sıfırlama her ay için. O kişinin interneti 16sında başladıysa her ayın 16sında sıfırlanıyor. Bende de öyle oluyor.

Herşey port ile alakalı, hali hazırda internetin varsa işlem daha hızlı oluyor haliyle. Benim taşıma işlemi 2 gün sürdü mesela evraklar ellerine ulaştıktan sonra. Eski internet kapandı 15 dakika sonra Türknetinki geldi.

Mayısta malum yeni AKN şeyleri çıkacak o zamana kadar yeni taahhüt ile 2 sene abone olmak bence yanlış. 2-3 ay için beklemek en mantıklısı. Ayrıca TTNET taahhütünüz bitince direk internetiniz kapanmaz sadece indirimden yararlanmazsınız. İnterneti kullanmaya yine devam edersiniz. Geçmek isterseniz de öneririm Türkneti. Ben 2 aydır hiç sorunla karşılaşmadım.

• quote:

Eski internetinizi kapatmadan başvurursanız taşıma işlemi yaparlar. Malum port yok bahanesi ile uğraşmazsınız sonrasında. Taşımak daha mantıklı.

Kredi kartı şart değil, kredi kartı ile başvurursan ilk ayı bedava yapıyorlar ama.

Taşıma olmadan da abone olabilirsin tabiki.

Yalın hat sahibi isen kapatmadan başvurman daha mantıklı. Eğer kapatıp başvurursan telefon olmadığı için yapmazlar başvurunu, git telefon aç öyle gel derler. O yüzden şu anki internetini kapatmadan başvur.

İnternetin kaçında açıldıysa o tarihten başlıyor kota sıfırlama her ay için. O kişinin interneti 16sında başladıysa her ayın 16sında sıfırlanıyor. Bende de öyle oluyor.

Herşey port ile alakalı, hali hazırda internetin varsa işlem daha hızlı oluyor haliyle. Benim taşıma işlemi 2 gün sürdü mesela evraklar ellerine ulaştıktan sonra. Eski internet kapandı 15 dakika sonra Türknetinki geldi.

Mayısta malum yeni AKN şeyleri çıkacak o zamana kadar yeni taahhüt ile 2 sene abone olmak bence yanlış. 2-3 ay için beklemek en mantıklısı. Ayrıca TTNET taahhütünüz bitince direk internetiniz kapanmaz sadece indirimden yararlanmazsınız. İnterneti kullanmaya yine devam edersiniz. Geçmek isterseniz de öneririm Türkneti. Ben 2 aydır hiç sorunla karşılaşmadım.

Kredi karti vermek sahsen istemiyorum.

Turknet faturalarini nereden odeyebiliriz.?

Veya sanal kart verebilirmiyiz?

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Vermen şart değil, sanal kartı kabul etmezler otomatik ödeme için.

Ödeme işlemi için PTT ya da kendilerin belirttikleri bankalara gidip abone numaranı söyleyerek ödeyebilirsin. Ya da banka hesabından otomatik ödeme talimatı verirsin sen bankaya direk.
  • quote:

Ödeme işlemi için PTT ya da kendilerin belirttikleri bankalara gidip abone numaranı söyleyerek ödeyebilirsin. Ya da banka hesabından otomatik ödeme talimatı verirsin sen bankaya direk.

Sanal kart verebilirsin sorun olmuyor. Kredi kartı verirseniz her ayın 1 de çekerler. Faturaların son ödeme tarihi 20 si civarı gün limit tanımlarsanız o gün çekerler.

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Sanal karta 1 lira tanımladıktan sonra sanal kart numarası verdim. Kabul etti. Daha kullanmaya başlamadım. İleride sorun olur mu bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sanal karttan her ay tıkır tıkır çekiyorlar benim faturayı alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Sanal karttan her ay tıkır tıkır çekiyorlar benim faturayı alakası yok.

Hmm bende kabul etmemişti, o yüzden belirtmiştim. Yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın o zaman.

Statik IP kullanan var mı? CGN cidden pingi aşırı yükseltiyor. Sırf ping için aylık 9 TL vermeye razıyım.

• Kart bilgisi verildiği zamanda bakiye yoksa kabul etmiyor. Ondan dolayıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk ay bedavadan sonra kredi kartı ödeme talimatını iptal ettiren oldu mu ben internet bankacılığından ödemek istiyorumda sorun çıkartıyorlar mı iptal ederken bedavayı geri almıyorlar dime

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: overdozz

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: overdozz

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Bu aralar pek şikayet eden yok bende artık pek sorun yaşamıyorum ''gibi'' yarın ne olacaz bakalım

Bizimkisi öğrenilmiş çaresizlik.

Klasik koşullanma daha uygun....
    Google da "pavlovun köpeği" yazabilirsiniz...

Aramama gerek yok eğitim fakültesi mezunuyum.

Atanamadıysan Bizdensin

Ne yazık ki 10 yıl önce aranızdan ayrıldım.

• Herkese tavsiyem Sanal Kart'ın limitini 60 TL'ye ayarlayıp her ekstre döneminde limit tekrar yenilensin şeklinde ayar çekin kart ayarlarından. Her ay tıkır tıkır alır.
  • Mart ayından itibaren statik IP ücreti 12 TL olacak. Şuan 10 TL.

Ayrıca bir süredir nakil işlemi ücretsizdi. Mart ayından itibaren 10 TL almaya başlayacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.