Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: antired Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.365
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    674 Mesaj
    Arkadaslar akliniz varsa turk netten uzak durun cok cektirdiler herkes bana 10mbps verebilirken turknet altyapi diyor 3.5 mpbs veriyor zaten fatura gecikince 24tl KESME ACMA parasi aliyor. Alir dogal ama bu parayi HATTI KESMEDEN ALIYOR. BILDIGINIZ REZALET KESINLIKLE BULASMAYIN
    |
    |

Evet az önce güncelleme yapacaktım bende yazdığım mesajı.Wifi ile denedim.35 civarı çıkıyor.Kablo ile yaptım 60 mbps çıktı az önce.
    |
    |
    henryerdem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Yarbay
    2475 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Hocam bazılarıda en az 14 mb görmen lazım o değerlerle diyor.

paylaştığınız resimde max rate 16032 diyor.size ise şu anda büyük ihtimalle kopma olmaması için 12288 vermişler. size 16032'nin tamamını verseler bile speed testte büyük ihtimalle 12-13 çıkacaktır. genelde speedtest'te modemde görünen hızın ortalama %20 daha düşüğü çıkıyor. turk.net'te de böyle. konudaki yorumlara bakabilirsiniz. o değerlerle speedtest'te 14 görmen zor yani. hem 14000 hız verip hemde %20 civarı kısıtlamayı uygulamamaları gerekiyor. ama o zaman da internetin kopma ihtimali olur. bu yüzden müşteri hizmetlerinin yapacağını sanmıyorum. yine de arayıp sorabilirsin.
    |
    |
    Hocam süpermiş ama yalın olarak alına bilinir mi ya ttnet den hiç memnun değilim türksat iyi hızlı diyorlar galiba türksat a geçmeyi düşünüyorum ama zor oluyor galiba birde yalın olmuyor diye duydum
    |
    |
    STEAM ID: steamcommunity.com/id/-unstoppable~Sistem: Asus Gtx 1070 ROG STRIX OC 8GB GDDR5 ~ Intel Core i5 8400 ~ GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000Mhz RAM ~ GIGABYTE B360M D2V Intel ~James Donkey 480GB SSD ~ Seagate Barracuda 1TB Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk ~ ZALMAN R1 Kasa ~ EVGA 600w WHITE 80 PSU
  • Yarbay
    9393 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

VDSL sinyali verildiyse adsl modem nasıl çalışıyor ki? İlk defa duydum bunu...

Port VDSL olabilir ancak modem ADSL ise ve aboneliğiniz de VDSL ise bir süre sonra Modem ve port ADSL modda bağlanırlar. Modemin ip alıp almaması kullandığnız ISS firmasına ve Portun markasına bağlıdır. ISS izin verirse IP alıp kullanırsınız ancak adsl de en fazla hız 24 Mbit civarında olduğundan hat kaliteniz çok iyi değilse gürültü yüzünden sık sık kopmalar yaşarsınız çünkü port hızınız 16 Mbit e sabitlenmediğinden olabilecek en fazla hızda bağlantı sağlanır. SNR değerleriniz de 6/6 dB gibi bir değerde olur.
    |
    |
    Bahsedilenler: rudeboytr

Orijinalden alıntı: constantine05

Evet arkadaşlar az önce internetim açıldı.Şimdi size benim süreci aktarayım.

TTnet taahütüm vardı.30 aralıkta sona erdi.Sonrasında taşıma işlemi için başvurdum.İnternet ve telefon hattım var.TTnet internetini kullanmaya devam ediyorum hala.Kullandığım süre kadar fatura çıkacak zaten :D

30.12.2016 (Cuma)Formları doldurdum ve kargo ile yolladım.
    02.01.2017 (Pazartesi) Belgeler ellerine ulaştı.
    03.01.2017 (Salı) Site üzerinden kontol ettim.Belgeler bekleniyor hala diyordu.Müşteri hizmetlerini aradım teyit için,belgeler ulaştı sizi teyit ve onay için arayacaklar dedi.
    04.01.2017 (Çarşamba) Teyit için aradılar ve onay istediler interneti ve telefon taşıma işlemleri için.3 iş günü içinde hattınız taşınır dediler.
    05.01.2017 (Perşembe) Site üzerinden kontrol ettiğimde,aktivasyon işlemlerinizi yapıyoruz,telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı diyor.
    06.01.2017 (Cuma)TTnet olan internetimi kullanmaya devam ediyordum gün içinde.Saat 16.00 civarı internet erişimim gitti.15-20 dakikalık bir süre sonra turknetten mesaj geldi.Kullanıcı adı ve şifresini içeren.Hemen modem arayüzünden bilgileri girdim ve anında internete erişim açıldı.

Modem hat değerleri ve speedtest sonucu aşağıdaki gibidir şuan için.
    Tarifem 75mbps lik tarife.Wifi üzerinden speedtest sonucu 29 çıktı.İkinci deneme de 34mbps çıktı.Kablo ile denemede 60-65 mbps veriyor.

Hayırlı olsun :)
    |
    |

• Binbaşı
    1306 Mesaj

2 sene taahhüt ver 10 gün sonra bozunca hapse atmazlar ya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kreat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam, bir amcamıza bu kampanyaya geçeyim mi diye sorduğunda taahhüt cezasını karşılayacaklar mı dedim. Karşılayacağız demişler. 276 TL cayma bedeli çıkınca da 120 TL ye kadar karşılarız dediler. Superonline...

|
    |
    arkasia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dsmart artik yeni paketler ekledi. Bilginiz olsun da. 200 küsür TL ye kadar karşılıyor sanırım. + 100mbit net, 200gb akn felan olayi da var. 2017 tarifelerine bakmanizi tavsiye ederim.
    |
    |
    sonurakar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sonunda telekom geldi kabloyu bağladı ankastreye şimdi ben ne yapacağım? Kutuya bağlantısını nasıl yapacağım bilen eden var mı?

130 GB Down 20 GB Upload yaptığınızda kotanız dolmuş sayılıyor.

Torrent - Cloud kullanıyorsanız kotanız aslında 110-115 GB civarına denk geliyor.
    Türknet nakil talebinde bulundum. 100 metre ilerdeki başka bir evimize 10 gündür nakil bekliyorum. İlk başvuruda 3 günde açılmıştı. Ama nakil işi tam bir fiyasko. İnterneti kapattırmak için başvuruda bulundum. Ya nakil yapsınlar yada kapatsınlar. Başıma ne geldiyse şu lanet türk Telekom yüzünden geldi. Bizim bu Türkiye bu zihniyetlerle zor ilerler

Ciddimisiniz? O hangisi hocam ya.. Bu olayi yapan başka internet saglayicilari varmi? Yoksa sadece TurkNET'e ozel bir durummu? Keza dsmart'a geçmeyi düşünebilirim. şuan kullandigim paket gibi 69.90 a 100mbit + 200gb AKK veriyorlar. Ayrica dsmart'in da %20 internet kirpma olayi da yok. Alt yapim 100+ mbit destekliyor, turknet 80-81mbit verebiliyor. Ama işte onlarda 2 yıl taahhüt istiyor o da benim işime gelmiyor. Bakalım 1 yıllık ikna edebilirsem, ay sonu arayıp görüşücem dsmart'la. 2008 den beri üyeyim.
    |
    |
    acbold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Ciddimisiniz? O hangisi hocam ya.. Bu olayi yapan başka internet saglayicilari varmi? Yoksa sadece TurkNET'e ozel bir durummu? Keza dsmart'a geçmeyi düşünebilirim. şuan kullandigim paket gibi 69.90 a 100mbit + 200gb AKK veriyorlar. Ayrica dsmart'in da %20 internet kirpma olayi da yok. Alt yapim 100+ mbit destekliyor, turknet 80-81mbit verebiliyor. Ama işte onlarda 2 yıl taahhüt istiyor o da benim işime gelmiyor. Bakalım 1 yıllık ikna edebilirsem, ay sonu arayıp görüşücem dsmart'la. 2008 den beri üyeyim.

150 GB kota içerisine upload dahil. Arayın sorun. Ben he aradığımda aynı yanıtı alıyorum. Zaten ilk bağlantı sağlandıktan sonra söylediler. Erkenden haberim olsa geçmezdim.

Turkcell Superonline 150 veriyor en fazla.
    Dsmart 200 veriyor.

• Teğmen
    226 Mesaj

Dsmart suan icin TurkNET den sonra en mantiklisi. 2 yil kullandim dsmart'i hic bir sikayetim olmamisti. Ping sureleri vs de gayet iyi. Ama 2 yil taahhüt yaptirmak istemiyorum. Yoksa suan geçebilirim. Ay sonuna dogru arayin dedi, size ozel kampanyalarimiz olursa extralarimiz bilgilendiririz dedi MH iptal birimi Dsmart'in. 5-7-10 TL arasi indirimler tanimlanabilir bizlere, yardimci oluruz dedi. Bakalim. Beklicem bu ay sonuna kadar.
    Ben Turknet de 200gb akk kullaniyorum suan. 69.90. Upload yapmiyorum hic.
    |
    |
    acbold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İlk mesaja Turknetin sanal ip uygulamasından da bahsedin! Fiyata kotaya bakıp geçiyorsun ama sanal ip uygulaması yuzunden evdeki ipcam yada o tarz cihazlara statik ip olmadan baglanamıyorsun, ilave on tl aylık statik ip ücreti ödüyorsun. Ping ve hızı sıkıntılı. Her kullanıcıdan 1,2 mbit çalıyorlar. Hiç beğenmedik şirkette birde sözlwşme vardı. İptal edelim dedik 2 aya 350tl fesih ücreti istediler...
    |
    |

Orijinalden alıntı: ibrahimCakir

Türknet nakil talebinde bulundum. 100 metre ilerdeki başka bir evimize 10 gündür nakil bekliyorum. İlk başvuruda 3 günde açılmıştı. Ama nakil işi tam bir fiyasko. İnterneti kapattırmak için başvuruda bulundum. Ya nakil yapsınlar yada kapatsınlar. Başıma ne geldiyse şu lanet türk Telekom yüzünden geldi. Bizim bu Türkiye bu zihniyetlerle zor ilerler

valla kensimi futbol topu gibi hissetmeye başladım,
    türknet&ttelekom paslaşıyor, topu birbirlerine atıp duruyorlar.
    15. gün ve hala aktivasyon bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    100 Mesaj
    70 tl 200 gb kotalı türknet harici dsmart filan var mı link alabilirmiyim
    |
    |

ankastreyi açarsan bir kablonun ucunun bu şekilde etiketlenmiş olduğunu göreceksin

o kablonun ucunu senin evinden gelen kablo ile birleştireceksin

bir kablo birleştirici klemens vasıtasıyla yaparsan bu daha iyi olur

hatta hazır bu işe kalkışmışken evinden ankastreye giden o kabloyu cat5 ya da cat6 kabloyla değiştirmeni tavsiye ederim

çünkü yüksek hızlı bir internet aldıysan kopmalar yaşayabilirsin

bunu kendin de yapabilirsin uğraşamam diyorsan elektrikçi çağırıp onlara da yaptırabilirsin.
    |
    |
    rudeboytr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Paykasa
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,473
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.