Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk net Interneti bağlama konusunda çok yavaş sebebi ise Türk telekoma muhtaç olmaları. Türk telekom port yok diyip oyalıyor. Velhasıl bağlandıktn sonra hiçbir sorun yok her ay 60 tl fatura ve 150akk. Hızımdaki problem yok. Ping Türk telekoma göre iyi hatta. Türk telekom her naneden bir şeyi kısmaya çalışıyor.
    Şimdiye kadar olan Internet bağlantı problemlemlerinin hepsi Türk telekom ekiplerinin bizim kutu ile oynanma sebebi ile oldu. Her komşuya Internet bağlandığında benim neti kesiyor. Daha geçen hafta iki tane...... Gelmiş komşuya Internet çekerken benim kabloyu kesmiş. Aradım Türk neti 3 saat sonra ekipler geldi. Yok diyor.... Biz kesmedik sizin kablo eski falan. Halbuki kesilme saati annem görmüş onlar geldikten sonra. Dedi ki kablon eskimiş falan filan sen bağla dedim bağladı 1 saat sonra Internet geldi hala 30mbiy veriyor. Oysa komşulara Türk telekom 16mibt veriyor hemde ne fiyatlara.
    İyi düşünün derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu uzun süredir gözüme çarpıyordu.
    ttnetle taahütüm bitti, konuyu da tekrar görünce aradım ttneti iptal etmek için o arada telefondayken konuya tıkladım, beğenilen mesajları gördüm, ve telefonu kapattım :) güle güle türknet.
  • Arkadaşlar hat değerlerime bakarmısınız? sözde 51 Mbit'e kadar internet aldık çok sık kopma yaşıyorum. Hat değerlerim çok mu kötü iç tesisatı yenilesem sorunun çözülebilme ihtimali var mı?

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Konu uzun süredir gözüme çarpıyordu.
    ttnetle taahütüm bitti, konuyu da tekrar görünce aradım ttneti iptal etmek için o arada telefondayken konuya tıkladım, beğenilen mesajları gördüm, ve telefonu kapattım :) güle güle türknet.

ttneti kapatmayın....
    türknetten geçiş yapın aksi takdirde en az 15 gün netiniz gider...
    1 ay önce ttneti kaptıp turknete başvurdum hala bekkşyoruz, port sorunu yok köy burası hat, kablo aynı şekilde duruyor, adsl ışıkları yanıyor, sadece ttnetin aktivasyon onayı (keyfi) bekleniyor....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xprofessorx

26 Aralık'ta başladı hizmet. 27 Ocak - 1 Şubat dönemine 45 TL fatura kesmişler. İlk ay bedava olayı tamam gibi de 5-6 gün için şaka gibi fatura çıkmış. Kayıt oluşturdum bakalım son ödemesi 21 Ocak gözüküyor baktım olmuyor yolları ayırırım. Çakallığa tahammül edemiyorum.

Hocam aynı dert bende de var.
    Bana da 45,00 TL fatura kesmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

ttneti kapatmayın....
    1 ay önce ttneti kaptıp turknete başvurdum hala bekkşyoruz, port sorunu yok köy burası hat, kablo aynı şekilde duruyor, adsl ışıkları yanıyor, sadece ttnetin aktivasyon onayı (keyfi) bekleniyor....

yok zaten konuyu okuyunca vazgeçtim türknetten.
    ttnet devam.

• quote:

quote:

quote:

ttneti kapatmayın....

ttnet devam.

bazı şeyler yaşamadan bilinmez.......
    Ben de yıllardır ttnet kullandım ama bu sefer bir kez deneyeceğim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ttneti kapatmayın....

ttnet devam.

bazı şeyler yaşamadan bilinmez.......
    Ben de yıllardır ttnet kullandım ama bu sefer bir kez deneyeceğim...

hiç baş ağrıtmaya gerek yok.
    ben ttnetle hiç sorun yaşamadım yıllardır, bu yüzden 3-5 kuruş için değiştirmemeye karar verdim.
    benim için kullanıcı yorumları değerlidir. bu kadar insanın memnuniyetsizliği varsa araya katılmaya gerek yok.

• wasabi121 W kullanıcısına yanıt
    Hat değerleriniz baya kötü, iç tesisatı yenileyip daha iyi değerler alanları görmüştüm yapabiliyorsanız deneme amaçlı modemi aşağı götürüğ krone kutusundan direk bir hat ile test edin. Şu kadar diyeyim 12 mbiti o değerler alamazsınız değil 51 mbit yani.
  • Binada şebeke yokmuş bir aydır bekliyorum hergün arıyorum halen haber yok. Varmı bir tavsiyesi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xprofessorx

26 Aralık'ta başladı hizmet. 27 Ocak - 1 Şubat dönemine 45 TL fatura kesmişler. İlk ay bedava olayı tamam gibi de 5-6 gün için şaka gibi fatura çıkmış. Kayıt oluşturdum bakalım son ödemesi 21 Ocak gözüküyor baktım olmuyor yolları ayırırım. Çakallığa tahammül edemiyorum.

aynen banada o koyuyor zaten. 1 ay bedava demeseler bile üye olurdum ama yaptıkları tam çakallık. yukardaki arkadaşada aynı fatura çıkarmışlar. susana bindiriyolar demekki.
  • 3 gün önce bağlanan internet için 45TL de bana çıkarmışlar. Bakalım nolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Hat değerleriniz baya kötü, iç tesisatı yenileyip daha iyi değerler alanları görmüştüm yapabiliyorsanız deneme amaçlı modemi aşağı götürüğ krone kutusundan direk bir hat ile test edin. Şu kadar diyeyim 12 mbiti o değerler alamazsınız değil 51 mbit yani.

hocam bu snr değeri kaç olmalı normal sağlıklı bi internet için.. gelen snr giden snr var bide.

benim değerlerde bu kablolardan herhangibir kayıp varmı?

DSL Hızı(Kb/s): 76772 4094
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 68556 28491
    SNR Sınırı (dB): 6.2 25.3
    Hat Zayıflaması(dB): 0.0 0.0
    Güç (dB): 13.9 6.9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 2 Ocak 2017; 12:18:0 >
  • Ben 20 gün bekleyip iptal ettim. Boşuna beklemeyin onlarda Türk telekomdan randevu alıyor. Türk Telekom ne zaman gelirse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzde de bina şebekesi yoktu.6-7 ay sonunda bağlandı.Yeni bina sıkıntı.

• Aboneliğimi başlatalı tam 1 ay oldu 45 tl fatura çıkarmışlar

1 ay bedava olayı nerede diye sorunca ''ön ödemeli çalışıyoruz'' diye cevap verdiler ne anladık 1 ay bedavadan böyle tam uyanık bir firma hayatları yalan.
  • Ya bu ttnet kadar üçkağıtçı tanımıyorum ya. Ben tahattütün bitmesine gün sayıyordum. Annemi arayıp tahattütü yeniletmişler.

Töbeeeeeee
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Sizin değerleriniz sıkıntı olabilecek derecede biraz snr margin 6.2 değeri biraz düşük kalmış tabi hat hızlandıkça düşer o değer ama ara ara kopma olabilir belki, zayıflama sıfır görünüyor o yönden sıkıntı yok yakınlarınızda fftc kabin var mı acaba? Kopma vs yapmıyorsa devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Scofield -- 2 Ocak 2017; 13:9:46 >
  • 31 Aralık'ta canlı destekten yazıp kullanımlarımın 50 GB hediyeden değil, normal kotadan düştüğünü söylemiştim. Bana "150 GB olan mevcut AKN kotanıza ek olarak 50 GB AKN tanımlanmıştır , Şuanda mevcut AKN'niz 200 GB 'dır." şeklinde bilgi verildi.

Bugün 150 GB dolar dolmaz hızım düştü.

Tekrar canlı desteğe bağlandım, şansıma aynı kişi çıktı. Durumu söyledim, şu cevabı yazdı: "Verilen ek 50 GB AKN toplam AKN kullanımınızdan düşülmemiş ve belirtilen süre içerisinde AKN sınırınız ek 50 GB olarak tanımlanmıştır.Süre bitiminde AKN üst sınırınız normal değerine güncellenmiştir." O günkü sohbeti aynen kopyalayıp verdim. Yine aynı kopyala yapıştır cevap. "Yüzün kızarmıyor mu, o güngü konuşmayı aynen gözüne soktum" dedim yine aynı cevap.

Not: İletiyi fanboylar ve firma çalışanları cevaplasın diye yazmadım. Bu firma bana bir hizmet vadediyor ve karşılığında benden ücretini fazlasıyla alıyorsa elbette ben de verilen sözler yerine getirilmediği zaman şikayet hakkına sahibim. Nasıl ki daha önce aradığımda çağrı merkezi çalışanlarına anında ulaştığım için memnuniyet belirttiysem sorun yaşadığımda bunu da belirteceğim. Taahhütsüz ve fiyat ve kota olarak çok avantajlı ve önerdiğim bir tarife buna karşılık sıkıntıları da açıklıkla paylaşıyorum. İşine gelmeyen bloklasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 2 Ocak 2017; 13:11:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Aboneliğimi başlatalı tam 1 ay oldu 45 tl fatura çıkarmışlar

1 ay bedava olayı nerede diye sorunca ''ön ödemeli çalışıyoruz'' diye cevap verdiler ne anladık 1 ay bedavadan böyle tam uyanık bir firma hayatları yalan.

Benim 10 güne 45 lira çıkardılar. Yukardaki atkadaşın 3 güne. Yine sizin iyi. Benim anladığım fix menü herkese 45 geçirmişler.

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.