Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.322
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    54 Mesaj

bağlandıktan sonra anlıyorsun neden ucuz olduğunu, yıllardır hiç kesilmeyen net , kesilmeye başlıyor, kafalarına göre altyapı çalışması var diyip neti kesiyorlar. hızı sabit veremiyorlar, aynı ip'yi bölüp zayıf bağlantı sağlıyorlar. kısacası hepsi rezil iss lerin ancak bunlar hem rezil hem veremeyecekleri hizmetin altına adını yazıyorlar. dolayısıyla hem rezil hem yalancı oluyor.
    |
    |
    erdiozgor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: GokhanTR

Türknet ucuz olabilir ama çok şikayet var. Kendi yaşadığım en büyük sorun sanal ip uygulaması kullanmasıdır. Statik ip satın almadan hiçbir şekilde dışarıdan erişim yapılmamakta. Örn. ip cam dvr kamera veya ev otomasyonu gibi sistemlerinize dışarıdan ulaşamıyor, port açamıyorsunuz ve çok can sıkıyor bu durum. Adamlar maaliyet düşürmek için çok bölüyor aynı ip üzerinden çıkarmalar vs.
    Ayrıca dsmart yada ttnet ken hızı full alabilirken hattı turknete taşıdırk 2mbit az veriyor hız testleri sanki 14.0 a sabitlenmişim ve 14.1 olduğunu hiç görmedim. Çok ilginçtir ki btk bu tür olaylara dur demiyor...

torrentte sıkıntı oluyor mu hocam ?

Port açamadım. Torrent kullanmıyorum port açmak gerekiyorsa sıkıntı

|
    |
    erha-n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    son bir adım kaldı diyor Telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı. Başvuru sonucunu size bildireceğiz. beyler 3 gündür bu şekilde bekliyor,ttnetten geçiş yapacam sözleşmem 17sinde bitti daha geç sürermi malum indirimsiz kullanıyorum şuan ttnet felaket geçirmesin son anda
    Allah belasını versin öyle firmanın aradım basvurdum kargoyla gönderin evragı dedim 30 lira para verdim 3 haftada kargo gelmedi en son sordum kaç haftadır soruyorum takip numarasını bari verin ben düşüyüm peşine diye parayı gününde çekiyor kargoyu vermemiş daha

Orijinalden alıntı: sera444

Allah belasını versin öyle firmanın aradım basvurdum kargoyla gönderin evragı dedim 30 lira para verdim 3 haftada kargo gelmedi en son sordum kaç haftadır soruyorum takip numarasını bari verin ben düşüyüm peşine diye parayı gününde çekiyor kargoyu vermemiş daha

sen neden onlardan istedinki bende bu kafayı anlamıyorum . iste sana mail atsınlar belgeleri sonra git yazıcıdan çıkar. imzala gönder bu kadar kolay bir işlemi neden kendinize dert ettinizki.
    |
    |

Orijinalden alıntı: exelance1248

şimdi onu sordum 120 tl ye kadar cayma bedelini karşılıyoruz dediler.

acaba bi şart bi koşul var mı banada ödüyoruz dediler.

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

son bir adım kaldı diyor Telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı. Başvuru sonucunu size bildireceğiz. beyler 3 gündür bu şekilde bekliyor,ttnetten geçiş yapacam sözleşmem 17sinde bitti daha geç sürermi malum indirimsiz kullanıyorum şuan ttnet felaket geçirmesin son anda

Slm.

Benim de TTNET taahhüdüm bitmişti.
    Kasım 11 de geçişim tamamlandi, turknete geçtim.
    TTNET son faturayı kullandığım güne göre kesmişti. Ben bütün ayın parasını alırlar diye bekliyordum.
    Telefon da öyle oldu. Kullandığım, geçiş yapılan güne göre fatura çıkmıştı.

|
    |
    i5 6600k Asus Z170-A Gigabyte G1 Gaming GTX960 2G Corsair Vengance DDR4 2400 MHZ 8GB Dell Ultrasharp U2414H 24" Corsair 200r Deep Cool Gammaxx 300 Sandisk Ultra II 240 GB SSD High Power Element Smart 750W
  • Yarbay
    3152 Mesaj
    Gitgide kötüleşiyor bu ya. Akkyi geçince resmen internet yok. pingler hep 200
    |
    |

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    An itibariyle kullanıyorum 4 yil Ttnet beni sömürdu. Yalın internet kullandığım icin hat bağlamak 10 günü alsada sonunda Turknete geçtim. Tt 24 mb den fazla hız veremeyiz dedi.Turknet ile 64 mb hiz alıyorum Online oyunlarda Cs:Go da misal 45 pingi gecmedim hic. Ayrıca her yöne 1000dk verdi esi dostu arariz bol bol
    |
    |
    |
    |
    16 mbitlik yalın adsl abonesi oldum yenice. Playstation'da online oynamak için aldım. Psn hız testinde download hızı 4 mb çıktı. Benim için yeterli. Fifa 17, Pes 2017 ve Battlefield 1 online oynarken sorun yaşamadım. 150 gb AKK, taahhütsüz olması ve 1000 dklık telefonla görüşme hakkı da cabası. Ttnetle 360p video izlerken bile zorlanan, altyapının berbat olduğu bir semtte yaşayan biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
    |
    |
    aman bulaşmayın derim. gördüğüm en amatör servis sağlayıcı. bundan önceki adresimde 2 sene superonline fiber ve ondan önce 4 sene kadar ttnet gpon ve fiber kullandım hatta çok önceleri metronet bile kullandım (şimdi superonline a geçmiş) bu kadar çözümsüz ve amatörünü görmedim. hızım düştü internet kopuyor ping çok fazla diye arıyorum her aramamda hızımı düşürüyorlar. güya 16mbps aldık şu anki hızım 3 mbps. 8 mbps ile 1 ay kadar sorunsuz kullandım 1 ay sonunda birden kopmalar ve ping yükselmesi başladı. adamların cevabı hat desteklemiyor oldu. 1 ay nasıl destekledi o zaman yine iyi kötü 8 ile bağlanıyordum. şu an akk derdim yok en azından limiti aşsam bile hızım yine 3 te kalacak. yani beni etkilemeyecek hız düşüşü. geçen hafta anneme gittim hala superonline duruyor hız testi yaptım (aralık kampanyasıyla 195) mbps aldım.
    bir diğer sorun da 1 ay bedava muhabbeti. 20 ekimde hizmet aktif oldu ben 1 ay ödeme yapmayacağım diye beklerken bana fatura bile yollamadan kartımdan 20.33 tl çekmişler. arayıp sordum fatura kesimi ayın 1 i olduğu için 10 günlük ücreti almışlar merak etmeyin kasımda fatura çıkmayacak dediler.mantıklı geldi tamam dedim kapattım. 1 aralıkta bana hem normal 1 aylık fatura hem de 20.34 lük bir fatura daha geldi ve 80 tl borcunuz var diye de mesaj geldi. aradım bu nedir diye. siz bedavayı kullandınız bu normal diyorlar. 20.34 tl fazla kestiler ya da ödediğim halde ödenmediğini idda ettiler bilemiyorum o kadarını. kayıt açtırdım facebook ve şikayevar dan da yazdım. en sonunda 2 gün önce aradılar özürleri kabahatlerinden büyük. otomatik ödemeyi iptal etmeseydiniz sorun olmazdı dediler ilk önce. (şaka gibi. tabi fazla fazla çekip kontrol etmesem yatacaklardı üstüne ve sorun olmayacaktı) kart benim ister iptal ederim ister etmem size ne dedim. bu seferde karttan para çekmedik dediler kartın ekstresini yollayımmı dedim yine çark ettiler en son faturalar normal dediler tek tek hesaplattım 20 tl fazla çıkıyor. artık en sonunda kabul ettiler fazla olduğunu ve 60 tl ödeyeceksiniz dediler (ama hala oim de 80 tl borç görünüyor) internet bankacılığından baktım 60 tl borç var tamam dedim sonunda oldu. ama şikayetvar a öyle bir cevap yazmışlar ki sanki adamlarda hiç sorun yok bütün hata benim ve bu yüzden beni bilgilendirmişler ve hatamı kabul ettirmişler sanırsınız.
    bu saçma firmaya sakın bulaşmayın. bu ay iptali yapıp telekoma 2 sene taahhüt vereceğim. öyle ki telekoma el açacak hale getirdiler beni.
    |
    |

• Yüzbaşı
    476 Mesaj

onuda sordum. koşul yok zaten aynı yapı altındalar.
    olurda yinede fatura gelirse taahhüt bozuldu diye bize fax çekin bir sonraki ay faturanızdan düşeriz dedi.
    |
    |
    eediz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    bir iyi bir kötü.....
    yorumlar karışık.....
    deneyelim diyorum ama deneme dedikleri olaya 200 lira fatura kesmiş ve sistem hatası demşler ulan bu sistem hataları neden hep tüketiciye kesilir sistem hatası deyip 2ay bedava versiklerini daha görmedik...
    yulbaşına kadar takip edelim olmazsa ttnetten devam ederiz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.