Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.071
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    787 Mesaj

Hat kablosunu splitter kullanmadan doğrudan modeme takarsınız.
    |
    |
    AhmetGüler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: xeriko01

quote:

Orijinalden alıntı: forever27

quote:

Orijinalden alıntı: xeriko01

15 kasımdan beri kullanıyorum. herhangi bir sorun yaşamadım.

Türknete en sorunsuz geçişi var olan internetlerini türknet'e geçenler yaşıyor sanırım.
    Ben 4 günde işlemlerim tamamlanmıştı.

Yanlız hala fatura ödemedim. mesaj geldi 30 TL fatura var diye ama online işlemlerde görünmüyor.

Temsilci de 1 ocakta ocak ayı faturasıyla ödeyeceksin çünkü 1 ay ücretsiz olayı var dedi.

Hocam ttnet den mi geçiş sağladınız birde geçiş sürecinde internetiz erişime kapanıp tekrar mı açıldı yoksa kapanmadan direk geçiş mi yaptınız?

Evet hocam ttnet VDSL den geçiş yaptım.

İnternetim kapanmadı. sadece şifre gelince Türknetten kapandı doğal olarak.
    Modeme giriş yaptım ve bilgileri değiştirdim. hemen geldi internet

Şuan evimde internet yok ttnet yazlık internet başvurup daha sonra Türk net başvurmayı düşünüyorum sıfırdan bağlantıda baya sıkıntı yaşayan var gibi 2017 ortasında askere gidicem taahhütsuz internet olması benim için avantaj olacak yazlık internet 2 aylık bağlıcam 2 ay sonra Türk net bu kampanyası devam eder mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    110 Mesaj
    İNTERNET ÖNERECEK VARMI TTNETİ İPTAL ETTİRECEGİM AKK OLMADAN KOTA DOLMA DERDİ VE HIZ DERDİ OLMASIN TAHATTLÜ VB FARK ETMEZ 100 LİRAYA KADAR SUPERONLİNE VAR 99 LİRAYA ÖNEREN VARMI BİRDE ONU
    |
    |

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Beyler aradım sordum 150 GB AKN, VDSL 32 Megabit ve 59 TL.

Superonline VDSL 24 megabit kullanıyorum geçsem pişman olur muyum? Bu kadar iyi kampanya neden bu kadar ucuz anlamış değilim.

Uygun fiyata vdsl modem var mı? Turk.net 180 tl den veriyor modemi.
    |
    |

Az önce ttneti aradım, hala internetim aktif görünüyormuş.

Ve çok daha ilginç olanı; interneti kapatmak istersen 53 tl kapatma parası ödemem gerekiyormuş.

Taahhütmü var diyorum, hayır taahhütünüz bitmiş ama kapatma parası ödemen lazım diyor.

Delirtti beni ya.

Aynı durumla karşılaşan var mı arkadaşlar ?
  • Yarbay
    7127 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mokotow

Ttnetten turk nete geçtim. 2 hafta oldu.

Az önce ttneti aradım, hala internetim aktif görünüyormuş.

Ve çok daha ilginç olanı; interneti kapatmak istersen 53 tl kapatma parası ödemem gerekiyormuş.

Taahhütmü var diyorum, hayır taahhütünüz bitmiş ama kapatma parası ödemen lazım diyor.

Delirtti beni ya.

Aynı durumla karşılaşan var mı arkadaşlar ?

Yok öyle bir şey.. Son faturanı ödersin biter. Cahil mh ile uğraşma. Türk Telekom binasına gidip kapattır güzelce..

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    60 liraya 2.el vdsl modem aldim evde ne telefon ne de internet vardir basvurdum ve 1 haftada hallettiler isleri.60 mbps hiz aliyorum, akk yi gectim, hiz 2, 5 mbps.cok memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam biz 16 mbit e raziyiz iskenderunda max 16 mbit var ama 16 mbit gormedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RANCH SOS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cuma günü ADSL VDSL geçmek istedigimi belirttim.Cumartesi günü interneti kestiler.Pazartesi günü mh aradım hattın VDSL geçtigini söylediler.Ama modem DSL ve İnternet ışıgı yanmıyordu.Tekrar mh aradım durumu anlattım arza kaydı oluşturdu.30 dakika sonra TürkTelekom birisi geldi modeme baktı birşey taktı modeme sonra binanın girişindeki kutuya gitti sanırım hattın 50 mbite kadar destekledigini söyle ama 50 mbit sorun yapabilir 40 mbit ayarlıyorum dedi gitti.

Benim şansıma bu bölgedeydim dedi arıza kaydı düşünce yakın oldugundan hemen geldim dedi.Adsl Vdsl geçiş oldugunda bir port degişimi oluyormuş.Bunu gerçekleştirdigini söyledi.

İlk yaptıgım testte 33 Mbit çıkmıştı şimdi 22 Mbit çıkıyor biraz degişken birhızı var ama 16 Mbitten iyidir.

|
    |

• Yarbay
    12468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Ayın 9'unda Superonline aboneliğimi iptal ettirdim. Ayın 12'sinde, Turk.net'in sözleşmesini imzalayıp gönderdim. Evraklar ayın 13'ünde ellerine geçti. Ayın 16'sında internetim aktif hale geldi.

Şu anda ortalama hızım 50 mbps. 60 TL karşılığında, Türkiye standartlarına göre o kadar iyi bir hizmet ki, hala bir aksilik çıkmasını bekliyorum.

Ben bu kampanyadan çok daha öncesinden beri -ki o zamanlar taahhütsüz bir kampanya yok- Türknet abonesiyim. 2013'ten beri. 2 yıllık taahhüt bitti. Daha sonrasında zaten böyle bir kampanya yaptılar ve beni de direkt bu kampanyaya geçirdiler. İlk 2 yılda bazen faturadaki kesim tarihi değişiklikleri bunların kendi içlerindeki muhasebe işleri sebebiyle ara sıra değişik değişik faturalar geliyordu. Sonradan düzeldi. Bunun dışında herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız 50 mbps iyiymiş. Ben 16'nın üstüne çıkamıyorum maalesef. Ama buna da şükür ediyorum. Şu an Türknet'ten daha iyisi yok, alternatifi yok.

• Yarbay
    4904 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Ayın 9'unda Superonline aboneliğimi iptal ettirdim. Ayın 12'sinde, Turk.net'in sözleşmesini imzalayıp gönderdim. Evraklar ayın 13'ünde ellerine geçti. Ayın 16'sında internetim aktif hale geldi.

Şu anda ortalama hızım 50 mbps. 60 TL karşılığında, Türkiye standartlarına göre o kadar iyi bir hizmet ki, hala bir aksilik çıkmasını bekliyorum.

Ben bu kampanyadan çok daha öncesinden beri -ki o zamanlar taahhütsüz bir kampanya yok- Türknet abonesiyim. 2013'ten beri. 2 yıllık taahhüt bitti. Daha sonrasında zaten böyle bir kampanya yaptılar ve beni de direkt bu kampanyaya geçirdiler. İlk 2 yılda bazen faturadaki kesim tarihi değişiklikleri bunların kendi içlerindeki muhasebe işleri sebebiyle ara sıra değişik değişik faturalar geliyordu. Sonradan düzeldi. Bunun dışında herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız 50 mbps iyiymiş. Ben 16'nın üstüne çıkamıyorum maalesef. Ama buna da şükür ediyorum. Şu an Türknet'ten daha iyisi yok, alternatifi yok.

Olması gereken herşeyi bize "Nimet" olarak sunuyorlar ya, durumumuz gerçekten acı.

• Yarbay
    12468 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Olması gereken herşeyi bize "Nimet" olarak sunuyorlar ya, durumumuz gerçekten acı.

Ne yazık ki öyle. Toplumdaki tüketim bilinci de çok kötü. Bu da tuz biber oluyor.

|
    |

• Teğmen
    169 Mesaj
    Arkadaşlar ttnet in 75 GB kotasından bıktım. 10 yıldır ttnet müşterisiyim. Sınırsız diyor 75 GB kota koyuyor. Geçen hafta kapattırdım ve turknet e başvurdum. Kötü yorumlara rağmen denemek için başvurdum. Yorumların aksine çok hızlı bağlandı. 1 hafta sürmedi bile. Evrak gittikten sonra bulunduğunuz konumda internet konusunda sıkıntı yoksa hemen bağlanıyor. Ayrıca hızı çok iyi. Ttnet ten eksiği yok fazlası var. Tavsiye ediyorum.

|
    |
    VDSL alınan hız hattın yogunluguna göre degişiyor sanırım.ilk açıldıgında 33 Mbit.19:56 22 Mbit şuan 41 Mbit çıktı.

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    4313 Mesaj

Geçişler kolay oluyor, başvurun geçin derim. Bağlatana kadar sıkıntı çektim ama şu anda çok memnunum.
    |
    |
    darkgamer_gs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yarbay
    4314 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

Superonline ın gözünün yağını yiyim ya. 100mbit 250akk 100tl. 85 den aşağıya düşmedi hiç 3 yıldır kullanıyorum esenyurtta bi sitede. Gönül ister her yerde olsun herkes kullansın

VDSL mi ? fiberdir o fiber

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924
  • Er
    13 Mesaj

merhaba;

TTNET aboneliğinizi kendiniz mi iptal ettiniz yoksa Turknet açıldığı zaman otomatik iptal oluyor mu?
    |
    |
    mustafa1248 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
sohbet
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,395
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.