Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.013
Cevap
200
Favori
730.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 3057
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 200
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ThesadisT (907 mesaj) doominsert (488 mesaj) matrix52 (212 mesaj) deneme1 (196 mesaj) TurkNetDestek (190 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7941 mesaj) Mobil (7434 mesaj) Tablet (757 mesaj) Mini (878 mesaj) Uygulama (241 mesaj)
  • @
69 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1797 Mesaj

aynı şoku bende yaşadım. vdsl den habersiz yıllardır kullanıyorum meğer vdsl varmış. tesadüf vodafone dan bakarken vdsl yazısı gördüm ttnet i aradım ve 85 mbit hız var dediler. bende turk.net e geçtim bakalım ne olacak. yarın adamlar gelecek telekomdan bağlayacaklar.

merak ettiğim telekom adamları geldikten ne kadar süre sonra internet açılır? port sorunu yok gibi vodafone dan ara sıra bakıyorum.
    |
    |
    le passager kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şimdi vodafone un sitesinden baktım adsl görünüyor vdsl görünmüyor sorunun nedeni anlaşıldı Olmayan vdsl için sözleşme yaptırıyolar sonrada sorun var bilmemne oyalıyorlar !!
    |
    |
    rLzApex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçmiş olsun ben de aynı durumdayım. Vdsl modem bile aldım. Superonline ve Turk telekomla görüştum vdsl alt yapı falan yokmus mahallemde. Turknet i arayip adsl e cevirin basvurumu diyorum. Aranacaksiniz diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mete14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Binbaşı
    1499 Mesaj
    Vodafone sitesi hız ve port durumu Telekom alt yapısını kullanan firmalar için aynı. Yani orada ne yazıyorsa telekomu ararsaniz aynı çıkar. Fiber/Vdsl yazan ama fiber olmayan yerlerde Vdsl oluyor bu da en az galiba 24mbit oluyor. Ama dediğim gibi Turknet interneti telefon hattı üzerinden veriyor önce telefon bağlanacak adsl baş vurusu vs olacak o sırada portu başka bir firma müşterisine verirse ki buda yalın internet ile hemen mümkün o şekilde tren kaçıyor. Birinin keyfi gelecek ki internet kapatsın , tasinsin port bosalsin Turknet interneti bağlasin vs gerçekten Turknet hiç birşey yapamıyor. Btk ya şikayet ettim , burada yazıyorum, destek talebi açıyorum port boşalmış mi takip edip musteri hizmetlerini arıyorum vs ama nafile.

Özetle Turknet telekoma kardeşim sen nasıl hizmet veremezsin , nasıl port yok ilave port bağla ben musteri kaybediyorum diyemiyor.

Olan bize oluyor bunu nasıl asariz yalın adsl hizmeti veren firmalardan internet hizmeti alırsanız port o an boş ise telefon vs bağlantı süreci olmadığı için o portu hemen alıyor adsl başvurusu yapıyor.

|
    |

• Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar;

Yaklaşık 7 ekim gibi türknete geçiş yaptım sizler gibi bekleme süreci yaşadım ve vdsl desteklemesine rağmen adsl hizmeti alıyorum boş port yok !! muş !!! Herneyse ilk ay 16 mb verdiler fakat sizde bina 16'yı kaldırmıyormuş dendi 12 mb'e sabitlendi download 1.1 mbleri görüyordum benim içinde yeterliydi taa ki geçen hafta cuma günü internetim bakım yüzünden 1.5 gün gidene kadar int gitti 1.5 gün sonra int geldi fakat ne o 3 mb en yüksek hız, defalarca arıza kaydı bırakmama rağmen geçen gün dönüş oldu Okan bey diye teknik destek elemanı aradı sizin binanızdaki hattınız en fazla 3 mb kaldırıyor dendi ulan geçen hafta 12 mb sorunsuz kullanılan hat birden bire 4'te3 hızı düştü 3 mb'e yüzyüze olsak gırtlaklayacaktım herifi son durum resimdeki gibi sakın taşıtmayın hattınızı bi b*k'a yaramayan salak bir firma TURKNET tek handikapı tahhütsüz olması başkada bi boka yaramaz.. Kısacası TURKNET PİŞMANLIKTIR..

|
    |

• Teğmen
    237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OmeaR

28 Ekim Cuma: Akşam telefondan başvuru yaptım.

31 Ekim Pazartesi: PTT ile evrakları kargoladım.

3 Kasım Perşembe: PTT takipten baktım anca ulaşmış çok yavaş kesinlikle kullanmayın.

4 Kasım Cuma: Turknet'ten evrakların ulaştığı bilgisi geldi.

7 Kasım Pazartesi: Evde kimse yoktu. Apartmanın kapısı kilitliydi, apartmanda da kimse yoktu. 12:40 gibi Telekomdan eleman gelmiş beni aradı. "Öğlenden sonra 3-4 gibi gelebilir misin dedim, kurulumlarım var gelemem." dedi. "Abi ben bunu iptal edeyim zaten 2-3 güne tekrar sisteme düşecektir, gelir bağlarım." dedi. İyi dedim bende.

11 Kasım Cuma: Telekomdan gelen elemanı aradım, abi gelmemiş daha dedi. Turkneti aradım durum bu diye. Aciliyet bildiriyoruz falan dedi. Akşam Turknet'ten aradılar tekrar kayıt açtık dediler.

15 Kasım Salı: Telekomdan eleman geldi ve yine evde kimse yoktu. Ama apartman kapısını devamlı açık tutuyorduk gelirse diye. Beni aradı, apartman kapısını kapatmış biri, yine halledemedi. Bu böyle olmaz bugün halledelim bunu bi 8 gün daha bekleyemem, 4 gibi eve gelen olacak o zaman gelseniz tekrardan dedim. Tamam abi öyle yapalım dedi. O gün kablolar bağlandı.

16 Kasım Çarşamba: TurkNet eposta adresinize ait kullanici adiniz: ********@turk.net sifreniz: ******. Internet erisimi icin gerekli kullanici adi ve sifrenizi daha sonra gonderecegiz. Şeklinde mesaj geldi.

18 Kasım Cuma: Çarşambadan beri ne mesaj var ne birsey, Turkneti aradım ne zaman hallolacak dedim internet başvurunuz yapılmış en kısa sürede hallolacak dedi.

19 Kasım Cumartesi: Internet basvurunuz yapilmis olup aktivasyon islemleriniz en kisa surede gerceklestirilecektir. Turknet'le Ozgur Iletisimi kullanabilmeniz icin calismalarimiz devam etmektedir. Şeklinde mesaj geldi.

22 Kasım Salı: Turkneti aradım telefon numaranız aktif ******** numaradır. İnternet başvurunuz yapılmış aktifleşmesini bekliyoruz dedi. Aciliyet falan bildirdim. Geri aradılar bir kaç saat sonra, o da aynı şeyi söyledi, 1 ay olacak artık ne zaman aktifleşecek bu neden aktifleşmedi dediğimde; ne zaman bilmiyoruz not düşmemişler sisteme dedi. Aciliyet bildirdim, aciliyet sırasına aldığını söyledi. (Aciliyet işi tamamen sizi oyalamaca, nabız düşürme)

Bekliyoruz bakalım ne olacak. Şu an ılımlı gidiyorum. Çok az zamanları kaldı suyun kaynaması için

Güncelleme

23 Kasım Çarşamba: Öğlen saatlerinde Telefon numarası , modem kurulum kurulumu için kullanıcı adı ve şifre geldi.

Modemim ve ev telefonum olmadığı için deneme fırsatı bulamadım. Cuma günü elime ulaşacaklar, deneyimlerimi buraya not düşeceğim.

• Firma Yetkilisi
    1425 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

Arkadaslar suan evde olmadığım için net olarak yazamicam yardimci olucak olan arkadasa tesekurler şimdiden..

Ev telefonu annemin üzerine
    İnternet benim üzerime

Gerekli evrakları gönderdim 20 gün falan geçmiştir suan ev telefonu kesilmiş Türk telekom başvurun benzeri bir mesaj var evde olmadığım için mesajı tam bilemiyorum başına bole bsy gelen varmı ?

Arkadaşlar önerilere açığım musteri hizmetlerinden biri aradı Arza kaydı dedi inanmalimiyim ?

(Edit) arkadaşlar telefon hattı taşınmış durumda suan turknet internet hala Türk telekom kaç gün sürer bu işlem bilgisi olan varmı ?

Bu süreci yaşamış arkadaşlar kaç gün sürer tahmini ?

|
    |

• Yüzbaşı
    545 Mesaj
    Lokasyon: Pendik
    Sıfırdan basvuru
    Başvuru ve kargo yollama:22.11.2016
    Evraklarin teslim alınması:23.11.2016
    Telekom ekibinin gelmesi :25.11.2016

Ben bugün evde yoktum 15 yaşlarında bir çocuk gelmiş evde tesisat yok diyip gitmiş . Telefonla konuştum girişe uc bırakacak.
    Bakalım yarın ugrasiriz yada elektrikçi cagiririz.

|
    |
    16 Mesaj
    20 dk önce türk telekom ekibi geldi, hattınız vdsl tanımlı ama modeminiz adsl dedi, turkneti arayın cozerler dedi, aradım turkneti hattınız ADSL dedi, vdsl hiç tamamlanmamış.

hala kullanamiyoruz.

ayın 9unda başvurmuştum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ayın 9unda başvurmuştum
    hala kullanamiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanandac -- 25 Kasım 2016; 12:7:59 >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    hızı nasıl arkadaslar tavsıye edermısınız ben vodafoneda cok sıkıntı yasıyorum rezalet
    |
    |

Yanlış konuya yazmadiniz umarım Turknet'ten bahsediyoruz.Hızlandırmak mı? Bağlanırsa şükür edin.

|
    |
    tcancan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Allahın belası firmanin çağrı merkezini arayıp VDSL alt yapım yokmuş ADSL sinyal verin diyorum, talebiniz alınmıştır aranacaksınız diyor arayan soran yok kaç gündür. Sövdürecekler artık dayanamıyorum.
    |
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yarbay
    2203 Mesaj
    3 aydır falan kullanıyorum türknet sabit 60 mb hız alıyorum çok memnun yalnız başıma enteresan bir olay geldi.

İlk aboneliği başladığım ay fatura 50 tl geldi. Bir kaç gün geç kullanmaya başladığım için. Daha sonra bir baktım hem 50 tl hemde 59 tl 2 fatura kesilmiş. İkisinin de hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi ayni.

Aradım müşteri hizmetlerini bana 59 tl olan faturayı öbür AY ödemem gerektiğini söyledi. Ben eminmisiniz dedim evet efendim dediler.

50 yı ödedim bir geldim eve net yok. Borcumdan dolayı neti kesmişler. Müşteri hizmetlerini aradım ön ödemeli çalışıyorlarmış falan anlattılar durumu 59 uda ödedim. Net hemen açıldı.

Öbür ay bir fatura geldi 85 tl. Aradım açma kapama cezası imiş. Şikayet kaydı oluşturdum. Beni yanlış yönlendirdiler ödemek zorunda kalırsam üyeliğimi iptal edeceğim dedim (konu para değil kandırılmak)

2 gün sonra aradılar ses kayıtları dinlenmiş özür dilediler. Ama bu faturayı ödemem gerektiğini öbür ay faturanın 25 tl indirimli olacağını söylediler. Bende pek önemsemedim kabul ettim. Bekliyorum bakalım fatura ne kadar gelecek. Ama sorunuma hemen çözüm buldular.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2622 Mesaj
    Yazdik buraya hersey mukemmel diye som agzimizi actik iyi mi dunden beri netim yok. Santral calismasi mi ne varmis modem 57mbit hiz aliyor 5.5 up aliyor ama net isigi yanmiyor. Kafayi yedirtecekler

|
    |

|
    |
  • Çavuş
    74 Mesaj
    santralde çalışma ayağına 2 gündür net hizmeti verilmiyor, bu 2 günün parasını da alır bunlar.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Benim evrak da ulaşmış, düz posta ile göndermiştim, 6 günde gitmiş...

Mevcut internetiniz yoksa sıfırdan abone ise Turknet baglatamayanlar kulübüne hoşgeldiniz :)) 2,3 mesaj ustte basiniza gelebilecek herşeyi rehber niteliğinde yazdım.

Bir bilmecem var Teknik sorunla başlar boş port yok ile biter nedir nedir nedir ?

5 dakika önce Ttelekom görevlisi aradı, telefon hattınızı bağlıyorum dedi....

Reklamlar
Masal Oku
Canlı Tv izle
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.