Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.281
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    706 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

İnternetten başvurmak istiyorum bu uyarıyı veriyor
    Aynı telefon numarası sistemde kayıtlı olduğu için ses hizmeti açılamaz!

Ne yapacağız bu durumda TTNET müşterisiyim ben.

birde hizmet numarası ile deneyin

Telefon numarası istiyor hizmet numarası ile giriş yok

müşteri yada abone no felan vardı ben öyle denediydim olduydu tabi başvuru denedim açtırmadım.. tt taahhütüm var..

edit. yalın net seçeneği varmış onu seçince hizmet no ile giriş yaptım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 11 Ekim 2016; 0:33:35 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    776 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Türk telekomda işler nasıl dönüyor anlam veremiyorum. Beni de geçis yapmadan önce taahhut sona yaklastigindan teklif için arayan mh temsilcisi "maksimum 16 mbps alabilirsiniz, altyapiniz vdsl desteklemiyor" demişti. Şu an türknette 61 mbps hız aliyorum, modemde de max. desteklenen hiz 120 mbps gorunuyor.

onların sistemi bence çok verip aldırmıyor, az verip süründürmüyor.

sizin gibi çok var örnek başka sağlayıcıya geçince tt aldığı hızın daha fazlasını alıyor...
    bir arkadaş da 32 mb bir hafta kullanmış sonra desteklemiyor diye düşünmüşler..
    araştırmış ki düşürülme nedeni olarak sahan dolabını zorlaması olarak öğrenmiş..
    alt yapıyı güçlendiriceğine bunun hızının düşürüyorlarmış..

herkese hızlı vericene bunu 8 8 8 gibi makul hızlarda yayıyorlar alt yapıya da masraf yapmıyorlar..

benim korkum hepimiz böyleyiz herkesi düdüklüyor bu tt belası

yarin 6. gunun safagi ve hala internetim yok hizimi dusurseler iyi 24 mbit e de raziyim once vdsl desteklemiyor diye ariza kaydini kapattilar sonra 24 mbite dusurduk diye ariza kaydini kapattilar ama vdsl sinyalimi kestiler ben ariza kaydi actiriyorum turk telekom ofisindekiler bisey yapmadan ariza kaydini kapatiyor cikmaza girdi surec duzelmezse adsl e gecirip 3-5 gun kullandiktan sonra tekrar vdsl e gecirmeyi deneyecegim. turk net musteri temsilcilerinden konusmadigim kalmadi galiba :)

D

Hocam müşteri numarasını özelden iletirsen talebi iletelim.
    |
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    Elektrikçiye 50tl verip tüm tesisatı kontrol ettirmeme rağmen ayrıca ev telefonunun çalıştığını belirtmeme rağmen hala bina tesisatında sorun var diyorlar kafayı yiyeceğim. Adamlara ttnet taahhütüm bitti o aboneliği iptal edip size başvurdum tesisatta zaten sorun yok diyorum anlamıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Elektrikçiye 50tl verip tüm tesisatı kontrol ettirmeme rağmen ayrıca ev telefonunun çalıştığını belirtmeme rağmen hala bina tesisatında sorun var diyorlar kafayı yiyeceğim. Adamlara ttnet taahhütüm bitti o aboneliği iptal edip size başvurdum tesisatta zaten sorun yok diyorum anlamıyorlar

Hocam bu durumu saha ekiplerine ayrıntılı şekilde iletmek gerekiyor ki ayrımına varabilsinler, işlem şu an hangi aşamada müşteri numarasını iletebilir misin?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ismpkr

Arkadaşlar Merhaba
    Cumartesi Türk Telekom yetkilisi hat bağladıktan sonra bugun öğlen gibi adsl kullanıcı adım ve şifrem geldi.Akşam eve geldim superonline dan kalma vdsl2 destekli bir modemim var açtım arayüzünü kullanıcı adı ve şifreyi değiştirdim fakat modeme sinyal gekmiyor. Aradım Mt yi anlattım durumu , aldık kaydı saha ekibimizi yonlendırıyoruz dedi. Konu hakkında bilgisi olan var mı ? Eksik yaptığım bir şey mi var?

Türk Telekom ekibi sadece port tahsil edip kablonun üzerine isminizi yazar. Siz tahsil edilen portu kendi evinize giden bağlantı kablosunu takmanız lazım. Yani eski internet kullandığıniz bağlantı kablosuna. Birde öyle deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Merhaba,

Gecen hafta telefon hatti baglanmasina ragmen internet konusunda hala herhangi bir gelisme olmadi. Port tahsisi bu kadar uzun mu suruyor?

|
    |
    Bahsedilenler: doominsert

|
    |

türknet ten memnunum ttnet in inatla vdsl2 vermediği yere vdsl2 bağladılar.

ancak hattıma gelen hız 71mbps açtıkları paket 51 mbps kullandığım hız 38mbps

bunun düzeltilmesi mümkün mü?
    @doominsert
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert

ben hic kullanamdigim internetin iptali icin 6 sinda dilekce yazdim halen iptal edilmedi.Dilekceniz kayda alindi 7 is gunu icinde iptal gerceklesecek diyorlar.Sanirim her gune fatura cikartacaklar.

dilekceye soyle yazim

Turknet Iletisim A.S.

04.10.2016 tarihinde baslayan asagida bilgileri bulunan aboneligimi sozlesmenin 9.1 maddesi geregi hic bir ucret odemeden iptal ettirmek istiyorum.
    Geregini bilgilernize sunarim.

isim
    imza

abone no
    tc no
    adres
    tel

|
    |
    deneme_programı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: deneme_programı

Arkadaşlar vodafone fiber bağlandı eve. Bu türkneti iptal etmek durumundayım, dilekçe olayının örneği falan var mı dilekçe özürlüsüyüm de :D yardım edecek varsa güzel olur

Teşkkür ettim hocam

Serkan öyle bir şey oluyorsa kan çıkaralım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme_programı -- 11 Ekim 2016; 13:01:34 >
    |
    |
    _DarthVader_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Forumda okuyorum sinyalin gelmemesini kablonun eski olmasına bağlayan arkadaşlar var. Benim alabileceğim max hız 16. TurkNet e kadar Ttnet kullanıyordum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Telefon var internet yok psikolojim bozuldu. Telefonun interneti bitiyor 10tl de ordan giriyor sürekli
    |
    |

Orijinalden alıntı: samet205

Benimkide aynı. telefon bağlanalı 12 gün oldu internet hala açılmadı.

Sabah konuştum şimdi yine aradım bu sefer detaylı incelemeye alınmış işlem uzun sürecek dediler Dedim hızdan dolayı sorun olabilir hızımı 5 mbit e düşürür müsünüz dedim hızımın 4 mbit olduğunu söylediler

|
    |

Evrakları

3 Ekim kargoladım. 5 Ekim Reddedildi. (sonra açıklayacağım)

5 Ekim kargoladım. 7 Ekim onaylandı.

10 Ekim Telefon hattı bağlandı.

11 Ekim İnternet geldi.

Şimdi testleri yapıyorum. Ping testleri falan bitsin görseller ile tek mesajda tüm süreci anlatırım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: samet205

Benimkide aynı. telefon bağlanalı 12 gün oldu internet hala açılmadı.

Benimde 14 gun oldu.Daha ne kadar bekleyeceZBilmiyorum

|
    |

Orijinalden alıntı: mrsilver

türknet ten memnunum ttnet in inatla vdsl2 vermediği yere vdsl2 bağladılar.

ancak hattıma gelen hız 71mbps açtıkları paket 51 mbps kullandığım hız 38mbps

bunun düzeltilmesi mümkün mü?
    @doominsert

vay be biz hepsinin vdsl verdiği yerde turknetten sadece adsl alabilirken
    |
    |
    Turk.net ping ve hız testlerini tamamladım. Turk.net abonelik sürecimi anlatayım.

Dsmart kota 12 GB iken 3mbit sınırlandırıldı. 50 kere telefon görüşmesinden bir sonuç alamayınca ay başını bekleyeyim dedim. Otomatik düzelir nasıl olsa. Ayın 1'inde telefon ettim yine düzeltmediler. O gün direk iptal ettirdim. Çok uygun fiyata kullanıyordum ve çok memnundum. 2 yıldır tek sorunla karşılaşmamıştım.

16 Mbit + 100 GB AKK + DSMART HD Uydu Alıcı (sinema-dizi-spor) 7 ay mega paket hediye ettiler : 60 TL

2 yıl 80 TL den kullanmıştım kapatacağım deyince 60 TL'den 50gb akk yerine 100 verdiler. 50gb akk varken de hiç akk girmedim neden bilmiyorum. Eskiden superonline kullanırken de girmemiştim.

1 ay kullanmama rağmen kapatmak isteyince 200 küsür lira cayma bedeli istediler. Sonra uydu alıcı bende kalacak şekilde ayda 30 TL olarak anlaştık. Uydudan memnundum. Benden tavsiye digiturk falan almayın sadece LIG TV için izlenir digiturk (ben öyle yapıyorum)

Sinema-Dizi-Spor x 12 AY anlaşma karşılığında eski sözleşme cayma bedelini sildiler.

1 Ekim'de aynı gün iptal oldu internet. Turk.net Macerası da burada başladı...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Turk.net arayıp sorduğumda hattı geçirelim dediler geçirin dedim denedi beceremedi. İnternet üzerinden kampanya vardı oradan denedim sonra aradım yine beceremediler geçmiyor telefon hattınız dedi.

Türk Telekom arayınca taaddüt olduğu için geçirilmiyor dendi. Şubat kadar beklemek gerekiyormuş.

Turk.net aradım, telefonda bana Şubat ayında o zaman sizi Turk.net geçirelim dedi

Sonra yeni hat + telefon alayım dedim yalın olmadığı için.

Bu sefer "hattım yok" seçeneğinden abone olmaya çalıştım olmadı. Site sürekli hata veriyordu.

Telefon ettim diğer başvuruyu düzelttirip hattım yok olarak ayarlatmak için. 3 müşteri temsilcisi yapamayız dedi. 4.müşteri temsilcisi düzenledim size evrak indirteceğim dedi siteden. Söylediği evrakları indirdim imzalayıp gönderdim. Fakat başvuru telefon hattım var olarak işaretli, evraklar telefon hattım yok olarak. Telefonda ki akıllı arkadaş düzelttiğini söylemişti. Kargo gider gitmez reddedilmiş. 15 TL kargo parası +4 gün boşa gitti.

Sonra telefon hattım yok seçeneği sitede çalıştı nasıl işse. Oradan başvuru yaptım. Telefon ettim destek ekibi olarak tanıtan birisi aradı eski başvuruyu 1 saate anca silebildi. Normalde dilekçe yollamanız gerek falan ayağı çekiyor. Açılmamış aboneliğe dilekçe ile reddetmem istendi. Neyse onu çözdü sağolsun uğraşmadık.

Bu süreçte Turk.net başvuru yapmama rağmen günde 30 kez arandım başvurunuz yarım kalmış denildi. Her seferinde anlattım. Tekrar aramayın dedim. Onlarda tamam kaydınızı siliyoruz dediler. Ama yinede aramaya devam ettiler. Bütün gün meşgul ettiler.

Sonra başvurumu yaptım tekrar kargo gönderdim.

5 Ekim' de kargoya verdim. 7 Ekim onaylandı.
    10 Ekim'de hat çekildi ve 11 Ekim'de bugün internet aktif oldu.

Şimdi yaptığım testleri sizlerle paylaşacağım.

Modem hat değerleri :http://prnt.sc/csj7y2

Speed Test :http://prnt.sc/csj8l7

Ping Test :http://prnt.sc/csj8wv

Internet Download Manager :http://prnt.sc/csj97c

Counter-Strike Global Offensive Official Dedicated Server :http://prnt.sc/csjjqb

Counter-Strike Global Offensive MM Server Picker :http://prnt.sc/csjbwo

Not* Dsmart 12000 civarı alıyordum en son baktığım genelde download 1.0 Mb/sn geçmiyordu. Şuan 1.4 görüyor.

Daha önce bahsettiğim gibi bu tarz kısıtlamalar olabiliyor. Arkadaşım TTnet ile 1.5-2 Mbit arası hız alırken Turk.Net şuan 12 Mbit alıyor. Yani servis sağlayıcı değişince hız değişiyor. İlginç bir olay aslında.

Şuan için durum böyle. CSGO 40 ping alırken artık 45-50 almak zorunda kalacağım. Bana zararı bu oldu. Bu süreçleri yazdım ki başınıza gelebilecek sorunlara karşı önlem almaya çalışın en azından.

Son bir Not olarak ping değerleri değişiklik gösterebilir. Ping değerlerini kendi apartman/mahallenize göre değerlendirmeniz daha doğru olacaktır.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 11 Ekim 2016; 18:14:37 >

• Yüzbaşı
    779 Mesaj
    Bu ilk kargoyla yolladığınız evraklar ne diye reddediliyor acaba? Bende bugün yolladım da reddedilirse hiç uğraşmam daha. İmza atıp yolladık alt tarafı

e-ticaret
Paykasa
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.