Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enigmaa37

Benim telefon tahattutum bu ayin 28inde bitiyor.Kac gun oncesinde turknete evraklari gondermeliyim ?

27 sinde kargoya verin, sözleşmeye 28 ı tarihini atın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zattirik

quote:

Benim telefon tahattutum bu ayin 28inde bitiyor.Kac gun oncesinde turknete evraklari gondermeliyim ?

27 sinde kargoya verin, sözleşmeye 28 ı tarihini atın.

1 gunde islemlere baslayabiliyorlar mi?25inde gondersem olmaz mi?

• enigmaa37 E kullanıcısına yanıt
    Hazır 1 ay ücretsiz kampanyası varken erken başvurun bence. Taahhütten ötürü bu ayı her türlü ödeyeceksiniz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Hazır 1 ay ücretsiz kampanyası varken erken başvurun bence. Taahhütten ötürü bu ayı her türlü ödeyeceksiniz zaten.

Tahahutun bozulmasini istemiyorum,onun icin gec gonderiyorum.

• egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler öncelikle söylüyüm hattımı 3 ay önce kapttım... Başvuru yaparken net den yaşon internet sahibimi seçmedim kapattığım için yeni hat tesisini seçtim çünkü 3.5-4 ay geçti diye daha evrakları yollamadım yeniden formu doldurup yalın internet sahibiyim demem mi lazım ??

Taahutu ay bitmeden bozarsaniz odeyeceginiz bedel fatura olur sadece, ek modem neyim almadiysaniz tabii. O zaman nasil olur bilmiyorum.

• quote:

Taahutu ay bitmeden bozarsaniz odeyeceginiz bedel fatura olur sadece, ek modem neyim almadiysaniz tabii. O zaman nasil olur bilmiyorum.

Bugun net uzerinden basvurdum turk nete bana 100mb yerine 50mb internet hizi sundu neden acaba?

Bilemedim ki. 100 mbps deseler de max. 75 veriyorlar galiba, bana da 96 desteklemesine rağmen 75 çıkıyor
  • Fatura ne kadar geliyor.

• quote:

quote:

Bugun net uzerinden basvurdum turk nete bana 100mb yerine 50mb internet hizi sundu neden acaba?

Sizi şu konuya alalım.

https://forum.donanimhaber.com/m_119235770/mpage_3/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

quote:

Sizi şu konuya alalım.

Basvuruda pc ye indirdigim pdf de hiz olarak 50 mb e imza attiriyorlar,bunun cvabini bulamadim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

quote:

Sizi şu konuya alalım.

Basvuruda pc ye indirdigim pdf de hiz olarak 50 mb e imza attiriyorlar,bunun cvabini bulamadim.

vdsl 2 altyapı değerlerinize göre turknet kendi istediği hız paketini tanımlıyor.işin özeti bu.farklı kaynaklardan(vodafone fiber hız sorgulama sayfası,turk telekom hız sorgulama sayfası) altyapınız daha yüksek hızları desteklese bile turknet ne derse onu kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 15 Eylül 2016; 0:16:16 >

• Basvuracaktım kartımı beğenmedi, "para cekemedik" dedi. Halbuki bu ay çekilecek miktar 0 tl yazıyor. Yarın farklı tarayıcıyla deneyeyim bakalım.
  • quote:

Basvuracaktım kartımı beğenmedi, "para cekemedik" dedi. Halbuki bu ay çekilecek miktar 0 tl yazıyor. Yarın farklı tarayıcıyla deneyeyim bakalım.

0tl limitli sanal karti kabul etmiyor.

• Arkadaşlar sizce bağlatılır mı ne dersiniz? Öğrenci evi için bağlatacağız. Bağlanması ne kadar sürüyor
  • Ttnetin bile hizmet kalitesinin altında hizmetleri, aklı olan bulaşmasın.

Düzenleme: şimdiden kullandın mı yazacaklar için ttnetten kurtulmak için bulaştım, bulaşmaz olaydım. Onayı alana kadar iyi hoş onaydan sonra hem hizmetin gelişi 3 haftayı buldu hem hizmeti almaya başladıktan sonra problemlerimizde destek verecek teknik ekip denilen olay yok. Bir call center görevlisi açıp birşeyler geveliyor ağzında. 1 ay bunlarla uğraştıktan sonra zaten ttneti öpüp başınıza koyuyorsunuz.

İnanmayan varsa denesin mutlaka bunları yaşayacak. Ha 1. Ay olur 3. Ay olur 5. Ay olur bilemem. Ama teknik biriyle konuşamıyorsunuz ve gelip hattı kontrol eden adam ttnetin elemanı. Daha kendi dağıtım kontrol ve teknik ekibi olmayan bi firma ne kadar iyi hizmet verebilirse o kadar iyi alırsınız. Bana kalırsa tek seçilebilecek firma superonline. Dial-Up zamanında kullanıyordum, o zaman bile derdimi anlatacak birini bulabiliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 15 Eylül 2016; 4:6:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herşey güzel. Belgeleri gönderdikten 1 hafta sonra bağlandı. Fiyat iyi. Taahüt yok. Bence çok iyi. Zaten altyapında problem varsa ttnet de olsa aynı problemleri yaşayacaksın. Ha piskolojik olarak rahat edeceksen ttnete 24 ay taahüt ver rahatla o zaman. Ama ttnet ten zerre kadar fark yok.

• Ben yeni bir binaya taşındım. Duvarda telefon soketi var. Bağlantı için aşağıdaki kutudaki bağlantıyı onlar yapıyormu yoksa biz mi yaptıracağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Ben yeni bir binaya taşındım. Duvarda telefon soketi var. Bağlantı için aşağıdaki kutudaki bağlantıyı onlar yapıyormu yoksa biz mi yaptıracağım.

Aynı şeyi merak ediyorum. Benim evimde modem, Tv'nin arkasında elektrik, anten ve telefon hattı olan 3 lü priz takımı olur ya her odada, oraya takılı. Şimdi Türk net zemin katta bulunan telefon hattına getirdiği vakit ben evden bağlanabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.