Şimdi Ara

TURK.NET HIZIMI DÜŞÜRDÜ VE ŞİMDİ YÜKSELTMİYOR!- 59 Gün Geçti! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
1
Favori
5.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, bu konuda yapılabilecek bir şey olup olmadığına yönelik teknik uzmanımıza bildirimde bulundum. Güncel bilgi aldığımda sizinle paylaşacağım.
  • sdenizhan kullanıcısına yanıt

şimdi bende beklemek zorundayım, teşebbüslerim sonuçsuz kalacaktır. o yüzden benim herbir girişimim şirketlerin lehine sonuçlanır bunun sebebi mahkemenin taraflı olmasıdır. Eğer sonuç istediğin gibi olmazsa pes etme! sadece BTK ve Telekomlara gsm dahil büyük çaplı soruşturma dava açıldığı günü beklemek gerekir. oda pek uzakta değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berce -- 28 Haziran 2021; 19:58:20 >
  • yüksek süratle birisine çarpacaklar bunu haberlerde izleyebilirsin. bir dükkanda büyük hasar oluştu. Bir devrin şirketi yok oldu :::

• Daha önce WPA+WPA 2'de idi. Sadece WPA 2'ye aldım sorun düzeldi. Sende bir kontrol istersen.

TURK.NET HIZIMI DÜŞÜRDÜ VE ŞİMDİ YÜKSELTMİYOR!- 59 Gün Geçti!
  • Alfredo kullanıcısına yanıt

modemin firmware değişmiş ise hiç bir işe yaramaz.

• berce B kullanıcısına yanıt

Macbook kullanıyorum, wifi bölümünde güvenlikle ilgili uyarı veriyormuş, Google'dan aratıp o ayarları yaparak düzelttim. Bir de 35 mbit'e tekrar indim. Şu an torrent 3.8 zorluyor. Öncesinde 2 lere ulaşamıyordum.

• onemli olan guvenli bir isletim sistemi kullanmak.

Hepsi bir isletim sistemi sadece yorumlasi farkli zaten mac linux parali versiyonu.

bu tanimlada bir sey dikkatini cekti mi? 2 ve 3'te problem vardir. hep 2011'den sahte sistemlere girmekteyim. bu alcakligi sirkette hisse alarak yapacagim. yenim olsun yapacigim. kurban semarkand hisse

2015 bunu ciddi bir sekilde hissederim. Bu alcakligi asla kisasi olmadan buradan gitmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berce -- 29 Haziran 2021; 20:25:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al bu saatlerde 02:15 ile 02:45 arası internetim koptu. her zamanki gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorundan bende müzdaribim. 4 ay boyunca 47-48 mhps hız alırken bundan 2 hafta önce hızım 35 lere kadar düştü. Destek kayıtları, şikayetler, saha ekipleri, telekomcular derken yine her zamanki gibi benim evime gelen kabloda sıkıntı çıkıyor. Diyorum ne değişti deprem mi oldu sel mi oldu yağmur mu yağdı da oksitlendi vs. Yine aynı cevap : İç tesisatınızda sıkıntı var yenilerseniz düzelecektir. 2 haftadır bıktım, nalet olsun derecesine geldim. Zaten genel olarak Türkiye'de neyden memnun oluyoruz ki! Diğer servis sağlayıcısına geçsen de aynı b*kun laciverti.

• berce B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hattınız 9 saat online görünüyor. Hattınızda kopma yaşadığınız zaman destek kaydı oluşturmanız durumunda net uzmanlarımız kontrol ederek bilgi verecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1477

Aynı sorundan bende müzdaribim. 4 ay boyunca 47-48 mhps hız alırken bundan 2 hafta önce hızım 35 lere kadar düştü. Destek kayıtları, şikayetler, saha ekipleri, telekomcular derken yine her zamanki gibi benim evime gelen kabloda sıkıntı çıkıyor. Diyorum ne değişti deprem mi oldu sel mi oldu yağmur mu yağdı da oksitlendi vs. Yine aynı cevap : İç tesisatınızda sıkıntı var yenilerseniz düzelecektir. 2 haftadır bıktım, nalet olsun derecesine geldim. Zaten genel olarak Türkiye'de neyden memnun oluyoruz ki! Diğer servis sağlayıcısına geçsen de aynı b*kun laciverti.

hocam sorun halen devam ediyor mu?

türk telekom 50mbit kullanıyorum. 46-47 sorunsuz alıyorum düşme falan yok. Taahhütüm bitecek, türknete gecmeyi düşünüyorum. Ama böyle hız düşme sorunu olursa tekrar düşünürüm

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Hocam durum hala devam ediyordu. 3-4 gün önce mahallede elektrik kesintisi yaşandı. Elektrik geri geldiğinde hızım 49 mhps gözüküyordu sonradan kalabalığa bağlı büyük ihtimal 45 mhps'e düştü. Ne oldu anlamadım gerçekten. Herkes kablolarda sıkıntı var diyor ama bir elektrik kesintisi işi çözdü 3 gündür sabit 45 mhps'deyim.
    Sizin yerinizde olsam macera aramam, eğer hattınız maksimum 50'ye kadar destekliyorsa hızınız zaten güzel gözüküyor, değiştirmeyin derim. Ne amaçlı geçmek istiyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan1477 -- 5 Temmuz 2021; 18:49:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1477

Hocam durum hala devam ediyordu. 3-4 gün önce mahallede elektrik kesintisi yaşandı. Elektrik geri geldiğinde hızım 49 mhps gözüküyordu sonradan kalabalığa bağlı büyük ihtimal 45 mhps'e düştü. Ne oldu anlamadım gerçekten. Herkes kablolarda sıkıntı var diyor ama bir elektrik kesintisi işi çözdü 3 gündür sabit 45 mhps'deyim.
    Sizin yerinizde olsam macera aramam, eğer hattınız maksimum 50'ye kadar destekliyorsa hızınız zaten güzel gözüküyor, değiştirmeyin derim. Ne amaçlı geçmek istiyorsunuz ?

çok pahalı hocam. 160tl teklif verdi telekom indirim falan yapmıyor.

Bulunduğum bölgede altyapı güzel bi kesinti falan olmuyor. Aynı şekil devam eder diye düşünüyorum türknet

• oguzhan1477 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Oluşturduğunuz destek kaydı numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
    Merhaba, sizi de aramızda görmek isterim. Altyapınızın desteklediği 100 Mbps'e kadar hizmeti 99.90 TL'ye sunuyoruz. Ayrıca hizmetimiz taahhütsüzdür. Dilediğiniz zaman fesih bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sizi de aramızda görmek isterim. Altyapınızın desteklediği 100 Mbps'e kadar hizmeti 99.90 TL'ye sunuyoruz. Ayrıca hizmetimiz taahhütsüzdür. Dilediğiniz zaman fesih bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz.

teşekkürler. upload ne kadar? 8mbit mi?

• Paketimi 100Mbps yapıp aşağıdaki hızları alıyordum, sonra ne olduysa hızlar düştü. Destek kayıtları falan derken bu hızları alamazsınız mümkün değil dediler. Ekran görüntülerini ve hat değerlerini paylaşıtım, hat değerlerini görmezden gelip hızları da speedtest üzerinden attığım için geçersiz dediler :D nperf üzerinden olması gerekiyormuş illa dikkate almaları için :D bir süre direttim sonra ne hikmetse hat değerlerim aşağı çekildi ben de paketi 35e çekip saldım arkadaşları. Sanki olmayan şeyi istiyoruz, turknet'in MH tarafında çok büyük eksikliği var, çoğu zaman hikaye anlatıyolar gibi geliyo destek kayıtlarıyla ilgili gelen cevapları görünce :D

Hızın kademeli düşüşünü görebilirsiniz arkadaşlar, 35 mbps bana zaten yettiği için peşini bıraktım. Ama müşteriye resmen sen yalan söylüyorsun diyorlar bu gibi durumlarda. Ekran görüntüsü atıyorum kabul etmiyor :D Umarım bu gibi sıkıntı yaşayanlar sorunlarını bir şekilde çözerler ve yine umarım turknet bu tarz "çözüm" üretmeyi bırakır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mokenn -- 6 Temmuz 2021; 15:4:19 >

Merhaba, 100 Mbps'e kadar VDSL paketimizde upload hızı 8 Mbps'e kadardır.
  • mokenn kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Oluşturduğunuz destek kaydı numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.