Şimdi Ara

TURK.NET HIZIMI DÜŞÜRDÜ VE ŞİMDİ YÜKSELTMİYOR!- 59 Gün Geçti! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
1
Favori
5.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, aynı binada sizden yüksek hız alan kullanıcı varsa aldığı hızı ve hizmet numarasını www.turk.net/oim sayfamızdan modem buluşması gereken hızda buluşmuyor kaydı açarak iletebilir misiniz? Teknik uzmanlarımız ve saha ekipleri kontrol ederek bilgi verecektir.

Binamda ben dahil 2 turknetli bir de vodafonelu internet kullanıcısı var diğer iki kullanıcı sabit 35 megabit aldıkları için paketleri dahilinde bu dediğinizin benim problemimi çözmeye yardımcı olamıyor malesef.

• Ve TurknetDestek beni engellemiş! Tebrikler çok güzel süreç yönetiyorsunuz!!

Benim sorunum haricinde herkesin sorununa bir şey yazıyorsunuz! Benim sorun şuanda 60 günü geçti devam ediyor!! Ekipleriniz benim içinde çalışacak mı acaba ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdenizhan

Ve TurknetDestek beni engellemiş! Tebrikler çok güzel süreç yönetiyorsunuz!!

Benim sorunum haricinde herkesin sorununa bir şey yazıyorsunuz! Benim sorun şuanda 60 günü geçti devam ediyor!! Ekipleriniz benim içinde çalışacak mı acaba ?

Bulunduğun bölgedeki internet hızlarını sorguladın mı? yapar mısın? yüksek ise öyle bir dene! mevcut alanın hız analinizi çukarabilirsin! hiç kontrol ettin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berce -- 13 Ağustos 2021; 16:33:45 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.