Şimdi Ara

Türk.net Geçmeyi Düşünüyorum (Kablonet Kullanıcısı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

10 yıldan fazladır kablonet kullanıcıyım. Bölgemdeki kablonet altyapısı gayet iyi. Bazen ayda 1-2 kere kesintiler yaşıyorum ama çok sık görünen bir olay değil.

Kablonet 10Mbit internet kullanıyorum ancak zam yaptılar 75gb akn de yetmiyor açıkçası. Bu yüzden Türknet e geçiş yapmayı düşünmekteyim.

Türknet'i önerir misiniz? 4 ay önce Türknet'te bölgemi sorgulattığımda 75mbit alabileceğim yazıyordu şimdi sorgulattığımda ise 35mbit yazmakta. Bu aklımda bir şüphe oluşturdu. İlerleyen dönemlerde daha da düşer mi diye. 35Mbit'te şuanki internetime göre gayet iyi bir hız o da ayrı mesele.

Türknet'e geçmem akıllıca bir şey olur mu sizce? Pişman olur muyum?

• Türk telekomun zammından dolayı Türknet yeni abonelere verilen hızı düşürmek zorunda kaldı, artık yeni abone olan herkese en fazla 35mbps veriliyor. İlerde ne olur bilinmez
  • Memnun olan var olmayan var ben 2 yıldır kullanıyorum. Sözleşme yok isterseniz kapatırsınız sorun degil. Altyapınız saglamsa öneririm yalnız türknet sorgulamasına güvenmeyin altyapınızı ilk türktelekomu arayarak yada sitesinden sorgulatın ona göre işlem yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vizarali061

Memnun olan var olmayan var ben 2 yıldır kullanıyorum. Sözleşme yok isterseniz kapatırsınız sorun degil. Altyapınız saglamsa öneririm yalnız türknet sorgulamasına güvenmeyin altyapınızı ilk türktelekomu arayarak yada sitesinden sorgulatın ona göre işlem yapın.

Turkneti ben de düşünüyorum lakin türknette 35 mbit yazarken (1ay önce 75 mbitti) ttnin sitesinde bilgiye ulaşılamamıştır diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unununium U kullanıcısına yanıt
    sözleşme yok kısmına güvenme kapatırken çok uğraşanlar var. kullanamadığı halde fatura çıkarılanlar vs.

ayrıca kablonet altyapısını bulmuşun ayrılma. ölüsü bile daha iyi bakırdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 19 Eylül 2017; 21:32:21 >
  • TurkNet ile uğraşacağınıza Netspeed gibi iss lere de bakabilirsiniz, ayrıca çok uygun fiyatları.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.