Şimdi Ara

Turk.net, FTTH 1000 mbps (1gbps) fiber internet bağlantısı kurulum, inceleme ve kullanım tecrübesi. (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.063
Cevap
46
Favori
118.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
386 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba İstanbul Acıbadem de acıbadem caddesinde tibaş park sitesi (Türk telekom binasının yanı) sisteminizde 100mb fiber çıkıyor. Anadolu yakasının back bone unun dibinde oturup gigabit internet altyapınızdan yararlanamıyorum gözüküyor. Yakın zamanda acıbadem caddesinden gigabit geçecek misiniz? Selamlar

• mace kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz planlar içerisinde yer almıyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, adresiniz planlar içerisinde yer almıyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.

hızlı dönüşünüz ve bilgi için teşekkürler

• mace kullanıcısına yanıt
    İlginiz için ben teşekkür ederim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bende bağlattım ama hız 240 upload da benzer bir değer alıyorum hocam

Turk.net, FTTH 1000 mbps (1gbps) fiber internet bağlantısı kurulum, inceleme ve kullanım tecrübesi. 

• PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber altyapımızda bu hızları alıyorsanız test sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz? Arkadaşlarım ve ekiplerimiz kontrol ederek size bilgi verecektir.
  • Merhaba,

Goztepe Mah. Ihlamur Sok. Kadikoy Istanbul lokasyonunda an itibariyle 100 Mb (FTTB) fiber kullaniyorum. Bu lokasyon icin Giga Fiber (FTTH) hizmeti programinizda gozukuyor mu?

@TurkNetDestek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arutharen kullanıcısına yanıt

Merhaba. Aydın Didim GigaFiber 2022-2023 planlaması içerisinde yer alıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem the mixer -- 8 Ekim 2021; 22:3:38 >
  • Merhaba, Aydın şu an için planlar içerisinde yer almıyor.
  • Merhaba.. sokağımıza fiber geldi ve 3 önce VMG3625-T50B modem ile birlikte bağladılar, Fakat modem arayüzünde 1000/1000 göstermesine karşın ne telefonda 5g wifi bağlantısı ile ne de bilgisayardan kablolu bağlantı ile 300 mbs'i geçemiyorum.. Mh'ne sorun bildirdiğimde bağlantımın tam olduğunu yazdılar.. sizce sorun nerededir?

Turk.net, FTTH 1000 mbps (1gbps) fiber internet bağlantısı kurulum, inceleme ve kullanım tecrübesi.

• by_sinekli kullanıcısına yanıt

Kablosuzda göremezsin fazla.

• AMC A kullanıcısına yanıt

Kabloluda da göremiyorum ama..

• by_sinekli kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol edebilmem için oluşturduğunuz destek kaydı numarasını ve konunun linkini PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • İzmir Konak muratreis mah ne durumda acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.

Neden Türkiye'nin bütün şehirleri ve ilçeleri GigaFiber planlaması içerisine dahil edilmiyor?

• Cunku bu isler 1 saatte olacak isler degil. Cok sacma bir dusunce olmus sizinki.

• Sakarya'nın hangi mahallelerinin plan dahilinde olduğunu açıklar mısınız? Tek tek sorulmasının ne anlamı var?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.