Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

50mb limit verirse o zaman 16mb olur akk değil mi? Ona da şükür ama akk 25 olsun istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • claswan kullanıcısına yanıt
    24 mbps alamazsın zaten 24 alman için 51mbps olması lazım onun içinde 75 mbpse kadar tanımlı paket lazım. 50 mbpse kadar paket tanımlarlar sana 35-40 arası hız alırsın akn sonrası da 16 mbps olur. Bunlar tahmin turknetin sayfadan sorgulama yapın kaç gösteriyor altyapınızı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada benim gördüğüm @ThesadisT turknet yetkilisinden daha fazla konuya destek oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chemsul kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Dilimizin döndüğü kadar birşeyler demeye çalışıyoruz. Maksat arkadaşlar faydalansın. Memnun kaldığım ve bir çok kişinin de telekom taahhüt ve fiyatlarından şikayetçi olduğunu bildiğim için uğraşıyorum arkadaşlar da en iyi hizmeti en uygun fiyata ve taahhütsüz kullanabilsin diye.

• Bir turknet li olarak. Turknetin igrenc internet kalitesinden( kopmalar, dusuk hiz vs. ) cok rahatsizdim. Fakat bu aralar Tuknete bi seyler oluyo. Masallah deyin. Bi de 150 Akn yi 200 e mi cikarmislar ne. Hanimi aramislar o da tam anlamadim dedi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34 günü geçirmeden iptal edin . Denemesi bedava kampanyasından yararlanmış iseniz faturanızı iade ederler. Yerinde inceleme yapmadan sorunun nereden kaynaklı olduğunu bilmek zor. Tarife işine gelince pek bilmiyorum hangisi uygun bu aralar. Araştırmak lazım isteklerini hangisi karşılar bilemem. Vodafone net superonline doping bak hepsine.

Modem üzerinde dsl ışığı sürekli yanıyorsa sinyal var demektir. Modem üzerindeki ışıkları kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 29 Haziran 2017; 1:16:26 >
  • 22 gündür nakil bekliyom beceriksiz firma sakın bulaşmayın hüsran olursunuz demedi demeyin

• arkadaşımın turk.net aboneliğini adres değişikliğine başvurarak yeni taşındığımız yere aldırmak istedik. 11 haziran da başvuru alındı. Sonra yeni numara tahsis edilmesi gerektiğini söylediler. Tüm bunlar 7 işgünü sürer dediler. Ve şu an 29 haziran olmasına rağmen hala evde internet yok. Neredeyse 1 aydır internetsizim. Cep telefonunun netini kullandığımdan dolayı 30 tl olan faturam ek paketlerle 60 tl oldu. Yani zarara girdim. Turk.net i arkadaşlarıma önermiştim hep ama kendim hiç kullanmadım daha önce. Cidden bu kadar bekletmemesi gerekiyordu.

Instagram dan yazdım gsm no istediler geri dönüş olmadı. Sanırım sadece dışarıdan okuyan kişi vaayy be ilgileniyorlar desin diye yazıyorlar. Telefonla aradım kaç kere ve durmadan ben mail atiyorum islem hızlandırılması için dendi ama gel gelelim hala ortada internet yok.

Kısacası henüz bağlatmadan pişman oldum ama bu kadar bekledim bağlansın, hız değerleri iyiyse sorun yok. O da kötüyse kan emici türk telekom superonline tarife tekliflerine açığım.

• Boşuna uğraşmışsınız iptal ettirip yeni abonelik yapsaydınız işlemleriniz daha hızlı olurdu. Neyse olmuş bir kere twitter ve callcenter üzerinden biraz daha sıkıştırın.

• Arkadaşlar lütfen acil cevap. Türk telekom ile 24 mbps 75 gb akk 60 tlden kullanıyorum. 1 ay sonra taahütüm bitecek ve türk nete geçeyim dedim. Türk net sitesinde adresim için maksimum alabildiğim hıza baktığımda 75 mbit yazıyor. Ama ben bizim mahallede fiber yok diye biliyorum. Sitedeki bilgi kesin doğru mudur? 75 diye alıp 25 kullanmayalım sonra?

• Yanlışlık olabilir. Telekom altyapısı kullandığından en doğru bilgi için Telekoma sorabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Arkadaşlar lütfen acil cevap. Türk telekom ile 24 mbps 75 gb akk 60 tlden kullanıyorum. 1 ay sonra taahütüm bitecek ve türk nete geçeyim dedim. Türk net sitesinde adresim için maksimum alabildiğim hıza baktığımda 75 mbit yazıyor. Ama ben bizim mahallede fiber yok diye biliyorum. Sitedeki bilgi kesin doğru mudur? 75 diye alıp 25 kullanmayalım sonra?

tt ye sorun ama fttc veya fttb tipi fiber olabilir. benim binamda fttb var bende de 75 mbps çıkıyor ve bunu tt ye doğrulattım 90 a kadar yolu var dedi :)
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    Şöyle söylim sana altyapının desteklediği maksimum hızı alcaksın. Orada gördüğün değerler doğru olmakla beraber port olayına takılma olabilir. Bütün Internet sağlayıcıları aynı port sorgulama havuzunu kullandığından biri diğerinden daha önce aynı portu rezerve etmiş olabiliyor ve bu anlık değişim sistemde görülmüyor. Ama her halükarda ttnetten aldığın değerleri zaten alacaksın ve taahhüt olmayacak ayrıca akn de 2 katına çıkacak.

• C Vitamine kullanıcısına yanıt
    Her yerde telekom altyapısını kullanmıyor. En son bilgilerde 1 milyon haneyi kapsayacak kadar santral de kendi altyapısı varolduğu biliniyor. Her geçen günde santral sayısı artıyor.

• çok merkezi olmayan bi yerde yaşıyorum 16mbs hız150gb akn li paket öneriyor bana türknet .. altyapı çalışması olması için mahallemde neler yapmam lazım .. muhtarla mı görüşsem acaba

• 1.5 haftadır Türknet kullanıyorum. Dalgalanma yavaşlama gibi sorunlar yaşamadım. Lakin 16 mb hattım lduğu söylenerek verilen pakette her ölçümde 6 mb hız alıyorum ara sıra 7ye çıkıyor. Hat değerlerim 16 destekliyorsa bu netin yavaş olması neye bağlı acaba. Yardımcı olabilir misiniz?

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
  • Hat zayıflaması yüksek. O yüzden düşük geliyordur.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Peki bunun sebebi nedir. Sokak hattı mı yoksa ev hattımı. Adsl girişindeki kablo 15 metreden fazla bunun bir etkisi de olabilir mi?
  • Kablo mesafesi de önemli kablo kalitesi bide santrale olan uzaklığın.Kabloların eski ise yenilemen fayda edebilir. Santrale uzaksan uğraşmaya değmez. Yakında isen kablo yenilemek faydalı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

24 mbps alamazsın zaten 24 alman için 51mbps olması lazım onun içinde 75 mbpse kadar tanımlı paket lazım. 50 mbpse kadar paket tanımlarlar sana 35-40 arası hız alırsın akn sonrası da 16 mbps olur. Bunlar tahmin turknetin sayfadan sorgulama yapın kaç gösteriyor altyapınızı.

Sitede 75 gösteriyor.

• 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.