Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hız 35den yukarı çıkınca ulaşılabilir hız da düşüyor. 66 Mbps lerde kalacağı için de 50 Mbps hız verebilirler diye düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neoptolemos_ kullanıcısına yanıt
    Modeme gelen hızın 75 Mbps olmasını talep ettiniz mi? Bence edin. ;-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sormayın hocam ya fiber varmış sevinemedim superonline bağlattım mecburen, tt aklımdan bile geçmiyor artık :)
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    50mbit bana fazlasıyla yeterli şuan için.
    Karşılaştığım bir problemi paylaşmak istiyorum,
    League Of Legends oynuyorum, ttnet kullanırken euw pingim 63dü. (Sabit, 64 olduğunu hatırlamam :D)
    Turknet de pingim 68 (yine sabit) ancak, oyunda sürekli attempting to reconnect (bağlanmaya çalışıyor) uyarısıyla karşılaşıyorum, ve takım arkadaşlarımın ve düşmanın hareketlerini gayet normal bir şekilde görebilirken, kendi karakterim hiçbir komutu almıyor. Deyim yerindeyse donup kalıyor. Ve maalesef bu durumda oyunu oynamak mümkün olmuyor. Arıza kaydı bırakacağım, bakalım yardımcı olabilecekler mi.
  • Neoptolemos_ kullanıcısına yanıt
    Hız dalgalanması sorunu yaşıyor olabilirsin hızın düşerken pingin yükseliyor olabilir
    https://www.nperf.com/ dan da hız testi yaparak hızını sorgulatabilir sorgu sırasındaki grafikten de dalganmanı ve sonrasında aldığın hızı ve ortalama hızını da görebilirsin, sık sık hız testi yaparak bu tür bir şikayetin varsa tespit edip destek kaydı açarak çözülmesini talep edebilirsin

http://hizinitestet.net/modern-hiz-testi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 24 Haziran 2017; 0:1:46 >

• Bu nperf iyiymiş harbiden diğerlerine göre fark yaratmış. Bunu kullanırım artık.
  • Sadece istanbulda mi alabiliyoruz bu hizmeti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • themaniak kullanıcısına yanıt
    Telefon altyapısı olan her yerde kullanabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

SNR (gürültü oranı) oynama yaparsa bağlantınız kopar bu kişisel hattınızla ilgili bir sorun, genel ile ilgisi yok.
    DSLAMport çıkışından modeminize kadar gelen bakır kablonun bir yerinde problem var.

Bu kabloyu elektrikçi çağırsam yenileyebilir mi?
  • Bina tesisatını yenileyebilir ancak telekom a ait tarafa elleyemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tt netten adsl olarak 16 mbps lik paket kullanıyodum tt net ve türk netten sorgulattığımda adresimde vdsl olduğu gözüküyor bunun üzerine türk nete geçiş yaptım geçerken de 75 mbps lik hız alacağım söylendi geçiş tamamlandı hızımı kontrol ettiğimde 13 mbps hız aldığımı gördüm adsl gibi hız yani. modem airties 5650 hızlı kurulumdan direk kurdum yeni şifreyle benim yapmam gereken bişey mi var yoksa beni 75 mbps verecez diyip adsl tanımlayıp kandırdılar mı anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim turk netten arıza kaydı da açtırdım teknik destekteki arkadaş teknik destekten bakacaklar diyip sadece kayıt oluşturdu onu da anlamadım

• wondererer kullanıcısına yanıt
    Ya aboneliğiniz yanlış başlatılmış adsl olarak yani yada bölgende boş vdsl portu yok beklememen için adsl verdiler. Aradığınız da ilk çıkan müşteri temsilcileri uzaktan müdahale yapamıyorlar. Ancak teknik ekipe haber verirler teknik ekip 48 saat içinde size dönüş yaparak bilgilendirme yaparlar. Önemli olan hattının aktif olması altyapın 75 mbps destekliyorsa bir zaman sonra geçiş yaparsınız. Bu sürede sık sık callcenterin başını agritmayi twitter ve mobil uygulama canlı destek üzerinden sorunu dillendirmeyi unutmayın.

Edit: Modem değerlerinizi yollarsanız bakalım ne gönderiyorlar ve sinyal kaliten yeterli mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 24 Haziran 2017; 8:22:50 >
  • Ttnet 50mbps 200gb akk için 2 yıl 87tl diyor. Son 1 ayım kaldı taahhüt için.

Sizce turknet geçmeli miyim? Kaşınıyor muyum sizce? Ttnet ile hiç sıkıntım olmadı gibi bir şey ama oldu mu da 1 2 haftadan aşağı cozmediler hiç.

• claswan kullanıcısına yanıt
    87TL çok para benim için birde 2 yıl taahhüt bence mantıksız geliyor. Turkneti denemende fayda var. Nakil işlemleri hızlı sonuçlanır. Beğenmezsen yada sorun olursa kapatırsın. İlk ay denemesi bedava kampanyası var.

• 24 Günün sonunda internetim açıldı. 16 mbps paketimden 6848 kbps alabiliyorum o da altyapım yüzünden sanırım birçok kez hız artırıp sabitlediler. Yinede arıza kaydı bıraktım. Ping 9. 6 mbps ye rağmen sayfalar akıcı ve güzel. Teşekkürler TürkNet.
  • berkayco kullanıcısına yanıt
    Modem değerlerini yollar mısın hocam?

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Teşşekkür ederim bilgilendirmeniz için bayram dolayısıyla memlekete geçtim modem değerlerini veremiyorum az önce türk net yüksek hızlı internet geçiş işleminiz tamamlanmıştır diyerek sms gönderdi dediğiniz gibi ara geçiş için bekledim galiba dönüşte baktığımda sıkıntı varsa gene size gönderirim önce modem bilgilerini sağolun

sen yenisin diye öyledir. zorla hızımı %30 kesintili veriyorsunuz neden de musluğu açarlar. altyapı değildir o. modemde alınabilecek hızı xdsl istatistik gibi yerlerden görüyorsun. yolun açık olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Denizli'nin neresindesin kardeşim sen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Bu nperf iyiymiş harbiden diğerlerine göre fark yaratmış. Bunu kullanırım artık.

İyidir dostum ben uzun süredir hem nperfi hem speedtesti kullanıyorum nperf hız testi yaparken grafiksel olarakta aldığın hızı gösteriyor hız dalgalanmasını açıkça görebiliyorsun ortalama download ve upload hızın ile en üst download ve upload hızını göstermesi de ek özelliklerinden
  • 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.