Şimdi Ara

türk medyası mı daha iğrenç yoksa lağım mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • halkın en en birinci meselesi geçim sıkıntısı, ekonomi. bırakın iyi yaşamı sadece hayatta kalmak için yaşıyoruz. kölelikten tek farkımız tepemizde kırbaçla bekleyen birinin olmaması. onun dışında sadece kira ödemek fatura ve borç ödemek için yaşıyor ve çalışıyoruz. buna yaşamak denirse. sosyal hayat, eğlenme kişisel zevkler artık bitti eskide kaldı hepsi. durumlar gerçekten çok kötü. herkes mutsuz umutsuz. bakın bu intiharlar şaka değil. intiharın eşiğinde olan milyonlar var. ama tv yi açıyorsun bununla ilgili tek haber görmüyoruz. varsa yoksa fetönün siyasi ayağı, malum şahsın saçma sapan beyanları, idlib midlib esad rejim bilmem ne. bana ne lan bunlardan. ben geçinemiyorum, en fazla eşşek yüküyle vergi ödememe rağmen dünyanın en kalitesiz hayatını yaşıyorum. başımızdaki pisliklere çalışıyoruz resmen. bizim yavşak medyanın yapamadığı haberi yabancı kaynaklardan görüyoruz. bbc'nin "geçinemeyenler" bölümü var youtube'da. her videoda kendinizi komşunuzu ülkenin gerçek sorununu göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 19 Şubat 2020; 23:13:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ahaber, ülke tv, 24 tv, cnntürk habertürk, izliyoruz. ayyy ayyy ayy o kadar güzel ki ülkenin hali; kendimizi tv den alamıyoruz çoğu zaman.... makarnanın suyu taşar ocakta yani o derece...

bi de geceleri -10 falan oluyor hava... e tabi doğalgazı da süs niyetine koymuşlar bunun yerine battaniyeler ile evde oturuyoruz.şimdi sıcacık battaniyeden kalk ocağa bak falan üfff bi de diyanet beyin tavsiyesi üzerine akşamları ucuz meyve sebze toplamak için pazara gidiyoruz. fiyatlar yine de pahallı biz de genelde yere atılanları topluyoruz.neyse şimdi atv de dizi başlayacak kaçırmayayım onu.atv demişken tabi geçen ahaberde gördüm aç kalmak ömrü uzatıyormuş.bu durum karşısında çok üzüldüm.o yüzden aç kalmamak adına parklardan aldığımız ağaç yapraklarını stokladık.uzun yaşamaktan ziyade ben rearkarnasyon da kendimi bu sefer daha şanslı hissediyorum o yüzden bu tavsiyeye uymuyoruz.

• Ailecek Ahaber izliyoruz...hayatımızdan çok memnunuz.
    Neyse şimdi akşam pazarından artık sebze toplalamız lazım.
    Sonra da ısınmak için kayınpederlere gidicez.
  • Ana akım medyada iktidara aykırı görüşleri sansürlemek zaten yeni nesilleri olumsuz etkilemiyor. Çünkü bu medya grupları yeni nesiller tarafından neredeyse hiç takip edilmiyor. Tahmin ediyorum ki, bir gün bu iktidarın temsilcileri seçim kaybederse aykırı görüşleri sansürleme çabası yüzünden kaybedecek. Dolayısıyla bu beyhude çabanın koltukları korumaya yaramadığının anlaşılması en büyük temennimdir.
  • ahaber, ülke tv, 24 tv, cnntürk habertürk, izliyoruz. ayyy ayyy ayy o kadar güzel ki ülkenin hali; kendimizi tv den alamıyoruz çoğu zaman.... makarnanın suyu taşar ocakta yani o derece...

bi de geceleri -10 falan oluyor hava... e tabi doğalgazı da süs niyetine koymuşlar bunun yerine battaniyeler ile evde oturuyoruz.şimdi sıcacık battaniyeden kalk ocağa bak falan üfff bi de diyanet beyin tavsiyesi üzerine akşamları ucuz meyve sebze toplamak için pazara gidiyoruz. fiyatlar yine de pahallı biz de genelde yere atılanları topluyoruz.neyse şimdi atv de dizi başlayacak kaçırmayayım onu.atv demişken tabi geçen ahaberde gördüm aç kalmak ömrü uzatıyormuş.bu durum karşısında çok üzüldüm.o yüzden aç kalmamak adına parklardan aldığımız ağaç yapraklarını stokladık.uzun yaşamaktan ziyade ben rearkarnasyon da kendimi bu sefer daha şanslı hissediyorum o yüzden bu tavsiyeye uymuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroavalon -- 19 Şubat 2020; 19:2:57 >

• Lağım kokusuna dayanabilirim de bunların yalanlarına dayanamıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 20 Şubat 2020; 20:22:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kol gibi girmesin diye gazı açmıyoruz kaç gündür. ısınmak gibi en temel ihtiyacımız bu kadar pahalı ve lüks olmamalı. bu kabul edilemez. allah hepsinin gani gani belasını versin. kanser olup gebersinler inşallah bizi bu hallere getiren herkesin

• Lağım yani kanalizasyon sistemi medeniyetin mihenk taşıdır. Lağım sayesinde bulaşıcı hastalıklar azalmış, insanın yaşam süresi muazzam derecede uzamıştır. Diğeri henüz hiçbir işe yaramamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 19 Şubat 2020; 20:28:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neroavalon

ahaber, ülke tv, 24 tv, cnntürk habertürk, izliyoruz. ayyy ayyy ayy o kadar güzel ki ülkenin hali; kendimizi tv den alamıyoruz çoğu zaman.... makarnanın suyu taşar ocakta yani o derece...

makarnanın suyu taşar kısmına sesli güldüm😂

• merhaba..
    türk halkina soruluyor.. deniliyorki.... 1453 yılında istanbulu kimlerin elinden kurtardik..
    hani bizim cok zeki akilli milletimiz milliyetci dinci ya bakin cevaplara...https://www.youtube.com/watch?v=wsTSVKMfkVU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 19 Şubat 2020; 20:52:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandeamore

makarnanın suyu taşar kısmına sesli güldüm😂

Alıntıları Göster

• Sözcü, cumhuriyet, fox tv olarak düşünürsek haklı bir soru.

• por favor kullanıcısına yanıt
    Ahaber, akit, sabah diyecektin herhalde sistemli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Sözcü, cumhuriyet, fox tv olarak düşünürsek haklı bir soru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroavalon -- 19 Şubat 2020; 20:47:53 >
  • dün ahaber denen paçavra, almanya'da ki 6 kişinin öldürülmesi haberini samsun'da sokakta insanlara sordu!'%!%!?? (amaç ne? / alakaya maydonoz!)

sonra herkesin söyledikleri anlaşılır olduğu halde alt yazı eklemişler.

vatandaşın birisi baya bişey söyledi, arada cümlelerinden birisi: müslümanlar sürekli birbirine düşman, birlik olamıyorlarki! dedi, tahmin edin herşeyi altyazıya döken ahaber bu kısmı ne yaptı????
  • Lağımın ne olduğunu bildiğimiz için mesafeli yaklaşır, içine gitmezsek zarar görmeyiz. Ama medya pirinçteki beyaz taştır dikkatli olmazsak istedikleri gibi yönetiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de televizyon izlemek aptallıktır. Her sabah Müge Anlı izlerim bir daha da TV'yi açmam

• Uç taraflardaki kanalları izlemeyin (a haber ,halk tv vb.)

• g*tünüz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.