Şimdi Ara

Türk Malı Ram Çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
14.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HERKES BİR KENDİNE GELSİN TAMAM TURKLER KENDİ ÇİPLİ RAMİNİ URETEMİYOR OLABİLİR TV LERDE GORDÜĞÜMÜZ ÜÇBEŞ SARTALATAN TÜRKLERİN ADINI KÖTÜYE ÇIKARABİLİYOR OLABİLİR

FAKAT NEDİR BU AŞAĞILIK KOMPLEKSİ TÜRKLERİ KÜÇÜĞMSEMELER BEN İNANIYORUM BİRGÜN BİZDE KENDİ RAMİMİZİ ÜRETECEĞİZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Kingram yerine Aslanhafıza falan tipi bi şey daha çok yakışırdı..

aslan hafıza ha daha neler ...
  • bu bile başarı sayılır
  • Bir kişi bile mantıklı yazı yazmamış şuraya

Kingston bile ram chipi üretmiyorken Türklerin üretmesini beklemek ne kadar doğru?

Kingston bile chiplerinde Nanya,İnfeneon,Winbond,Samsung,Hyundai gibi firmaların yongalarını kullanıyor..Bilmeden atmayalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: enderc

Bir kişi bile mantıklı yazı yazmamış şuraya

Kingston bile ram chipi üretmiyorken Türklerin üretmesini beklemek ne kadar doğru?

Kingston bile chiplerinde Nanya,İnfeneon,Winbond,Samsung,Hyundai gibi firmaların yongalarını kullanıyor..Bilmeden atmayalım

ahada son noktayı koyacak sözler geldi işte
  • konu hakkında bilgim yok ama turk malı dendiğine göre en azından montaj filan burada yapılıyodur..modüller yurt dışından geliyodur burdada montaj filan yapıyolar herhal.. turk malı diyen arkadaş bunu nereden öğrendi detaylı bilgi yazarsa
  • tabi ingilizce kelimelere alışanlar kendi şanlı dilindeki ASLAN HAFIZAYI küçümseme boşluğuna düşerler
  • hafıza da türkçe değil arapçadan gelme gibi tınlıyor kulakta hele kim sondaki a'yı uzatırsan. yine pala remzi en iyisi
  • yerli malı turkun malı herkes onu korumalı :)-
  • oda güzel be
  • quote:

Orjinalden alıntı: barış

yerli malı turkun malı herkes onu korumalı :)-

+1
    ya şimdi kafam karıştı.şimdi kingston bu ramleri hazır alıp üstüne kar koyup bize öyle mi satıyor?yani kendisi bir halt yapmıyor mu?öyleyse doğrudan samsung tan yada winbond dan vs.. alalım daha ucuza gelir.
    bu arada bu türk malı deniyor niye?
    eğer bizde hazır alıyorsak ve montaj (neyi birleştiriliyorsa artık) la satıyorsak ne anladık bu işten.
  • aferin bizimkilere sonunda başardılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

quote:

+1
    ya şimdi kafam karıştı.şimdi kingston bu ramleri hazır alıp üstüne kar koyup bize öyle mi satıyor?yani kendisi bir halt yapmıyor mu?öyleyse doğrudan samsung tan yada winbond dan vs.. alalım daha ucuza gelir.
    eğer bizde hazır alıyorsak ve montaj (neyi birleştiriliyorsa artık) la satıyorsak ne anladık bu işten.

Firmalar sadece yongaları üreticilerden alıyor sonra kendi tasarladıkları pcblere basıp satıyorlar

• quote:

Orjinalden alıntı: enderc

quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

quote:

+1

Firmalar sadece yongaları üreticilerden alıyor sonra kendi tasarladıkları pcblere basıp satıyorlar

e heralde herkesin kendi chipini ürettini düşünsenize...

• quote:

Orjinalden alıntı: Real_ETA

ne anladım ben o işten o zaman bi exper,casper bilgisayar uretiyor diyebilirmiyiz senin mantığına göre?

sen casper bilgisayarda casper marka ekran kartı falan mı var sanıyosun
  • quote:

korumalı ama iş kullanmaya gelince kimse güvenip kullanmaz... orası da ayrı...

eeee türklük de böle olur zati... lafta...
  • hiç yoktan iyidir...
  • nası yani?
  • buraya yazılmasaydı biçok kişi kingram alırdı ama şimdi türk malı diye kimsenin alacağını sanmıyorum...benden başka
  • quote:

Orjinalden alıntı: thunderace

buraya yazılmasaydı biçok kişi kingram alırdı ama şimdi türk malı diye kimsenin alacağını sanmıyorum...benden başka

bak adam ne doru sölemiş...kimse itibar etmez o ramlere tabiki... sirf türk malı oldunu bilmesi yeter...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.