Şimdi Ara

Türk Kültürü ve Türkiye ile ilgili İngilizce Dilinde İnternet Sitesi Açtım :d

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ne zaman aklımdaydı. Türkiye ve Türkler hakkında içerik üretebileceğim bir internet sitesi açmak istiyordum. Geçen ay siteyi kurdum ve çalışmalara başladım.

Sitedeki konularla ilgili kaynak araştırıp detaylı yazılar hazırlamaya çalışıyorum. Çoğu içerik 1000-1500 kelime arasında. Amacım hızlı, temiz ara yüzlü düzgün bir site yaratmak.

Önerilere açığım. Kategori önerisi olur, içerik önerisi olur :)

Birde eğer destek olmak isteyen arkadaşlar olursa eğer siteye beğendiği bir içerik olursa wikipedia vb. yabancı kaynaklarda ya da sosyal medyada paylaşabilirse sevinirim.

Adres: Turkish Vibe

• siteye baktım beklediğimden güzel ve temiz duruyor hocam. bu fikir üzerinden sosyal medyada vs. işleri ilerletirseniz birçok yan kuruluş açıp cebi doldurabilirsiniz.

bu arada ülkemizi dünya çapında temsil etmiş milli sporcularımızı ve eurovision'daki başarılarımızı falan da ekleyebilirsiniz

sakın arap gibi göstermeyin yeter  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 17 Mart 2022; 21:57:46 >
  • Yok hocam bir amacım da o zaten. Bazı makalelerde çok uğraşıyorum. The Origin of the Turkish Race mesela. Tamamen farklı bir kültür olduğumuzu anlatmaya özen gösteriyorum. Capital of the Cats: Istanbul'da çok uğraştırdı hocam. Son 3-4 konu Türk oyuncularla ilgili çünkü onlara ilgi var diye belli başlılarını ekleyeceğim. Ama odaklanacağım nokta Türk kültürü ve Türkiye odaklı olucak. Önerilerin için çok teşekkür ederim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 17 Mart 2022; 22:0:24 >
  • Şahsen ülkeyi daha iyi imajda tutmak için yerel halka ve mültecileri gömüp yeni nesili kuzu şiş gibi sıyırman iyi olur

Reklamlar da alınmış başarılı sivil biri için 7.9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başbilen -- 17 Mart 2022; 22:2:35 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt
    Türk Irkı diye birşey yok gerçek proto türkler Irk olarak Çinlidir beyaz türkler pers ve avrupalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 20 Mart 2022; 19:58:17 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.