Şimdi Ara

Türk kızlarının sadece dış görünüş ve paraya baktığı gerçeği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok ağzın iyi laf yapsınmış, özgüvenmiş, komiklikmiş şuymuş buymuş geçin hepsini. Hepsi de var bende. Orta tipliyim ve kilom zayıf. Dış görünüşümü yeterli bulmadıkları için Türk kızlarıyla sevgili olamıyorum. Buna çözüm olarak ingilizce öğrenip yabancı kızlarla deneyeyim demiştim. Ve işler çok daha iyi gitti yabancılarda. Yabancı kızlar tipe o kadar çok bakmıyor. Bu Türk kızları neden bu kadar sorunlu. Sevmiyorum tipe ve paraya bakan kızları. Bir de sürekli yalan söylerler bu konuda. Amaçları manipülasyon yapmak. Bu şekilde çirkin ve orta tipli kızlar yakışıklı erkeklere ulaşmaya çalışıyor. Ama nafile. Çoğu Türk kızı yalnız bu mükemmelliyetçi kafa yapılarından dolayı.

Türk kızları gitsin. Rus ve Avrupalı kızlar gelsin bu ülkeye.

• Para konusuna katilmiyorum herkes zengin koca aramiyor ama ezik calismayan bi cay ismarlayamacak adam da istemez buna paraya bakiyor diyorsaniz kendinize gelin kariyer kurun is guc. Normal akli basinda kadinlara yonelin.

Dis gorunus konusunda ise erkekler dis gorunuse daha cok bakar sorun nedir?

• Türkiyede paraya bakmayan kız aptaldır açık ve net.
  • konuyu, durumumuz yoktu okumadım ama sadece şunu söylemek istiyorum;

sen güzel bir kız olsan, yakışıklı olmayan, orta tipli olan, hadi bundan vazgeçtim, parası bile olmayan birine bakarmısın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 13 Haziran 2022; 14:53:39 >
  • Paraya bakan kız var mı cidden? O zaman ben niye bir türlü evlenemiyorum? 😭
  • Eee olması gereken bu. Bende güzel ve bakımlı olmayan kızlara bakmıyorum. Hatta arkadaş olmayı bile tercih etmiyorum.
  • Tiktok dan sonra ülkenin belli bir kesimi kaşar oldu,diğer kismida onları taklit etmeye çalışıyor.
    Kimse çalışayım, insan gibi yaşayayım demiyor.Herkes türlü türlü kaşarlık peşinde.
    Size yaşanılacak bir aşk kalmadı malesef .O aşklar 20 30 sene önce yasandi
  • pardonda neye bakacakti??
  • Para konusuna katilmiyorum herkes zengin koca aramiyor ama ezik calismayan bi cay ismarlayamacak adam da istemez buna paraya bakiyor diyorsaniz kendinize gelin kariyer kurun is guc. Normal akli basinda kadinlara yonelin.

Dis gorunus konusunda ise erkekler dis gorunuse daha cok bakar sorun nedir?

• tipe bakmasın paraya bakmasın neye baksın   yalnız konu sahibi çok orjinal biri yabancı sevgili bulmasına sevindim daha önce türkiyeye uçak bileti alması için kıza 5000 lira gönderdiğini söylemişti umarım yakında kavuşurlar

• Ben kızların tipe o kadar da dikkat ettiklerini sanmıyorum.Ha hiç dikkat etmiyorlar değil ama tip her şey demek değil.Aksine özgüven , statü , sempatik-komik olmak daha önemli.
  • unforgiven1127 kullanıcısına yanıt
    benim kalbim güzel iç güzelliğime baksınlar
  • lovecraftianism kullanıcısına yanıt
    Güzel olduğunu düşünüyor musun?

Tipini bilmiyorum
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    kalbi guzel olanlar bakar sanada
  • 2 seneye kadar sosyaldim evet koroba sonrasi sostallik filan kalmadi
  • türk kızlarındaki bu acımasız seçilimden dolayı bazen şakasız gay olmaktan korkuyorum.
  • unforgiven1127 kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.