Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türk Kızlarındaki Çifte Standart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
81
Cevap
6
Favori
21.979
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Türk Kızlarındaki Çifte Standart
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 27 gün cezanın, 26 gün 15 saat 22 dakika kadarı kaldı.
    Aslında bayağı bir yazmak istiyorum. Öyle böyle değil hemde. Ama kısa tutacağım. Üniversite hayatımda sırf ayağımı sallıyorum diye sınavda hakaret eden bir kız vardı. Ona da dedim, gel fakülte disiplin kuruluna gidelim, derdini bir de orda anlat demiştim. Sınavdan sonra kaybolmuştu.

Ya arkadaşlar böyle işte, nerede bir kaba insan görseler, kendilerine kötü davranan bir tip görseler dipleri düşer kızların. Ama bize gelince sanki
    ulaşılmaz bir mertebe, namus abidesiymiş, ailelerinin gül bahçesiymiş prensesiymiş gibi bize kötü davranmaya kalkarlar.

Halbuki en kaba gün görmemiş insanlarla sürekli çoğu düşüp kalkarlar. Bir gün zengin olursam veya çok ünlü bir müzisyen olursam, veya çalışarak gerçekten dünya çapında bir gücüm olursa Anadolu'dan evlenmem. Çünkü her türlü ikiyüzlülüğü çifte standartı ben ülkemdeki kızlarda gördüm.

Bravo devam etsinler. Ondan sonra kadın hakları diye kimse ağlamasın. Eğri oturup doğru konuşalım. Ama çok karizmatik herkesi dövüyor. Peki öyle bir insan seni beni neden dövmesin? Onu geçtim ülkede insan celladına aşık olur mu diye mesaj atmışlar. Beyni olan insan biraz düşünür. Ya ben bu adamı seviyorum ama, tehlikeli bir insan beni öldürebilir zarar verebilir? diyemez mi?

Hadi arkadaşlar ben Çukurova mezunu sıradan bir insanım. Hadi onlara göre ben sevilmeyi, ya da evlenmeyi filan hak etmiyorum. Kusura bakmayın kızlar ama sizde ODTÜ'de okuyan, İTÜ'de okuyan, namusuyla çalışmış, düşüp kalkmamış Türk veya Türkiyede yaşayan temiz kalpli tüm erkekleri hiç haketmiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denamint -- 1 Aralık 2019; 18:48:50 >

• O değilde toplu taşımada linç yemekten korkuyorum, geçenlerde minibüse bindim elimde fazla büyük olmayan ama ağır bir kutu vardı.Bir yandan para verip para üstü almaya çalışıyorum bir yandan ayakta kalmaya çabalıyorum felan.Sonra baktım en arkada boş yer var.Elimde kutuyla arkaya doğru ilerlerken minibüsün şoförü öküz gibi gaza basınca dengemi kaybettim az daha ileri doğru yüz üstü düşüyordum son anda koltukların yanından yukarı doğru yükselen demirden zorda olsa tutundum fakat bunu yaparken kolum yanlışlıkla o demirin olduğu koltukta oturan kızın başörtüsüne geldi başörtüsü geri doğru açıldı biraz.O an hayatım gözlerimin önünden film şeridi gibi geçti, çocukluğum gençliğim hayatım ailem felan herşey bir anda gözümde canlandı dedim eyvah linç is coming.Hemen özür diledim iki üç kere tekrar ettim sonra arkaya geçtim oturdum kız sanki babasını öldürmüşüm gibi kötü kötü baktı ama cevap bile vermedi.İki dk sonrada minibüsten indi.Fakat o iki dk da üç buçuk attım.Korkunçtu

John Wick J kullanıcısına yanıt
    @John Wick demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Ne geçecek elime peki, ben de onu azarladım, ezdim. Pısırık olan gerçekte bunu da yapamıyor.
    Ben gereken yerde cevabı vermişim. Eğer bir pısırık varsa burada, o ben değilim.

Nerede okuduğuna bakmıyorlar çok kafaya takma

Çoğunluğun tek derdi köpek gezdirip arkasından bokunu toplamak olup ve her istediğini alıp, her günün mükemmel olmasını istedikleri için bir şey olmuyor.

Bulursun birisini sonra 3 yıl sonra sana artık aşık değilim diye söylenir. Hayat sadece yalancı,namussuz ve hilekarların rahat edebileceği bir ortamdır. Geriye kalan herkes çalışıp, karnını doyurup, kendini güven altına almaya çalıştığı bir yerdir.

O gramaja pırlanta gibi değer biçen bir ortam olduğu sürüce ve yeni yüzyıl akımlarını yanlış yorumladığımız sürece, kolay kolay aşama kaydedemeyiz.

Benzer bir olayda benim başımdan geçti. Bugün otobüse bindim ama tıklım tıklım söfor arkaya gidin diye uyarmaya başladı arkada yer kalmayınca bende otobüsün ortasında tutamaça tutundum bekliyorum. Arkama ve önüme kız geldi kıpırdıyacak yer kalmadı. Neyse otobüs hareketledi bu arada şöfor ışıklara gelince çok sert fren yapıyor kasaptan almış ehliyetini galiba bende onun yüzünden(Çok hafif) şekilde önümdeki kızın koluna çarpıyorum. Kız off moff demeye başladı sanki bilerek yapıyoruz... gideceğim yere 4 durak kala indim otobüsten yürüdüm. İnmeseydim kesin olay çıkacaktı

metrobüste geçen bir anımı anlatayım.
    Yine her zaman ki tıklım tıklım dolu bir gündü.İğne atsan düşmez yani.Bu olay 2 ay önce falan oluyor.
    Neyse ben en önlerdeydim.Hemen 3-4 adım ileri de afgan bir aile vardı.Adam eşini ve çocuklarını oturtmuş yanlarında ayakta onlara dönük duruyordu.
    Bu afgan adamın arkasına bir çocuk ve sevgilisi geldi.Sanırım yaşları 20 falandı.
    Neyse çok dolu olduğundan bu afgan abimiz ister istemez kıza dokunuyordu ama adam farkıdna değil yani arkası dönük zaten kızı görmüyor bile.zaten dirseği kıza çarpıyor diyim.
    Bu kız başladı öflemeye pöflemeye.Çocukta kıza ahtapot gibi dolanmış.
    Sonra kız erkek arkadaşına birşeyler mırıldandı.Çocukta adamı dürttü başladı adama sen kız arkadaşımı rahatsız ediyorsun uzaklaş vs. falan.Baya baya babası yaşında ki adama durup dururken laf ediyor ki adam türkçe bilmiyor zaten boş boş bakıyor.Sonra adamda anladı galiba hal ve hareketlerden derdini anlatmaya çalışıyor az çok.Neyse adam 1 adım uzaklaştı sıkıştı iyice öne falan.
    Kız hala öf pöf birşeyler mırıldanıyor.Çocuk yine adama dalaştı.
    bu sefer dayanamadım bende atladım olaya.
    Dedim kardeşim ne sıkıntınız var sizin adam ailesi ile yolculuk yapıyor.Sırtı dönük zaten.
    Çocuk başladı yav işte kız arkadaşıma dokunamaz.Temas edemez vs.
    Lan dedim bu metrobüs babanın malı mı.Görmüyon mu tıklım tıklım.
    Sonra yanda bi abi vardı o da atladı olaya.
    Kız arkadaşınla cilveleşiceksen taksi tutsaydın ya diye.
    Afgan ingilizce biliyormuş allahtan onla o arada ayakta konuştuk.adam da durumunu anlattı bende durumu izah ettim.
    Adamla konuşurken afgan olduğunu söyledi.İş adamıymış zaten baya giyim kuşamı düzgündü adamın.
    Adam zaten türkçe sadece dönüp şey dedi .Ben suriyeli değilim ben afgan iş adamıyım.Yatırım için buradayım ailemide yanımda getirdim diye.Sizi rahatsız etmek istemedim.Ama çok dolu o yüzden görmeden dirseğim çarpıyor
    Sonra çok geçmeden bi daha ki durakta indi o geri zekalı çift.
    Ama çocuk hala kızı ahtapot gibi sarmış yani.Madem kız arkadaşın o kadar değerli metrobüs kalabalığı çekemeyecek kadar.Taksiye bindir kardeşim.

• Teğmen
    160 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lenora

yalnız ayağını sallarsan ben de söverim şikayet de ederim ama sırasına göre değişir. bizim amfideki sıralar birleşik 8 kişiden biri ayağını sallamaya başlayınca 8 kişi de sallanmaya başlıyor.

ha tabi direk şikayet edip sövmem önce uyarırım pampişim ayağını sallama biz de sallanıyoruz diye baktım uslanmıyo ayağımla mötüne dokunurum

Orijinalden alıntı: Lovemachine

yalnız ayağını sallarsan ben de söverim şikayet de ederim ama sırasına göre değişir. bizim amfideki sıralar birleşik 8 kişiden biri ayağını sallamaya başlayınca 8 kişi de sallanmaya başlıyor.

ha tabi direk şikayet edip sövmem önce uyarırım pampişim ayağını sallama biz de sallanıyoruz diye baktım uslanmıyo ayağımla mötüne dokunurum
    Kusura bakma da bana ilk kez konuştuğunda direkt hakaret etmişti. Buna hakkı yok kimsenin. Bana ilk cümlesi hakaret olan insan, benden de hoş bir tepki beklemesin, mahkemeye gider hayatını mahvederdim. Onu da yapmadım.

Yapacaktın o zaman. Seninki efendi, düzgün, iyi insan olmak değil pısırık olmak.
    Denamint kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: John Wick

Yapacaktın o zaman. Seninki efendi, düzgün, iyi insan olmak değil pısırık olmak.
    Ne geçecek elime peki, ben de onu azarladım, ezdim. Pısırık olan gerçekte bunu da yapamıyor.
    Ben gereken yerde cevabı vermişim. Eğer bir pısırık varsa burada, o ben değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Lenora

quote:

Orijinalden alıntı: Denamint

Kusura bakma da bana ilk kez konuştuğunda direkt hakaret etmişti. Buna hakkı yok kimsenin. Bana ilk cümlesi hakaret olan insan, benden de hoş bir tepki beklemesin, mahkemeye gider hayatını mahvederdim. Onu da yapmadım.

Alıntıları Göster
    yalnızlıktan, kızın teki bana direk küfür etse bile hoşuma gider aslında, benle konuştu diye. vay be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lenora -- 1 Aralık 2019; 20:26:20 >
    |
    |
    öküzlerle çıktıkları doğru..
    |
    |
    O değilde toplu taşımada linç yemekten korkuyorum, geçenlerde minibüse bindim elimde fazla büyük olmayan ama ağır bir kutu vardı.Bir yandan para verip para üstü almaya çalışıyorum bir yandan ayakta kalmaya çabalıyorum felan.Sonra baktım en arkada boş yer var.Elimde kutuyla arkaya doğru ilerlerken minibüsün şoförü öküz gibi gaza basınca dengemi kaybettim az daha ileri doğru yüz üstü düşüyordum son anda koltukların yanından yukarı doğru yükselen demirden zorda olsa tutundum fakat bunu yaparken kolum yanlışlıkla o demirin olduğu koltukta oturan kızın başörtüsüne geldi başörtüsü geri doğru açıldı biraz.O an hayatım gözlerimin önünden film şeridi gibi geçti, çocukluğum gençliğim hayatım ailem felan herşey bir anda gözümde canlandı dedim eyvah linç is coming.Hemen özür diledim iki üç kere tekrar ettim sonra arkaya geçtim oturdum kız sanki babasını öldürmüşüm gibi kötü kötü baktı ama cevap bile vermedi.İki dk sonrada minibüsten indi.Fakat o iki dk da üç buçuk attım.Korkunçtu

• Teğmen
    131 Mesaj
    dünya 30 saniye felan güzelleşti şunu okuyunca
    |
    |

Orijinalden alıntı: Guest-F81E1A7E5

O değilde toplu taşımada linç yemekten korkuyorum, geçenlerde minibüse bindim elimde fazla büyük olmayan ama ağır bir kutu vardı.Bir yandan para verip para üstü almaya çalışıyorum bir yandan ayakta kalmaya çabalıyorum felan.Sonra baktım en arkada boş yer var.Elimde kutuyla arkaya doğru ilerlerken minibüsün şoförü öküz gibi gaza basınca dengemi kaybettim az daha ileri doğru yüz üstü düşüyordum son anda koltukların yanından yukarı doğru yükselen demirden zorda olsa tutundum fakat bunu yaparken kolum yanlışlıkla o demirin olduğu koltukta oturan kızın başörtüsüne geldi başörtüsü geri doğru açıldı biraz.O an hayatım gözlerimin önünden film şeridi gibi geçti, çocukluğum gençliğim hayatım ailem felan herşey bir anda gözümde canlandı dedim eyvah linç is coming.Hemen özür diledim iki üç kere tekrar ettim sonra arkaya geçtim oturdum kız sanki babasını öldürmüşüm gibi kötü kötü baktı ama cevap bile vermedi.İki dk sonrada minibüsten indi.Fakat o iki dk da üç buçuk attım.Korkunçtu
    Hocam okurken strese girdim kötü şeyler bekliyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    117 Mesaj
    Nerede okuduğuna bakmıyorlar çok kafaya takma

Çoğunluğun tek derdi köpek gezdirip arkasından bokunu toplamak olup ve her istediğini alıp, her günün mükemmel olmasını istedikleri için bir şey olmuyor.

Bulursun birisini sonra 3 yıl sonra sana artık aşık değilim diye söylenir. Hayat sadece yalancı,namussuz ve hilekarların rahat edebileceği bir ortamdır. Geriye kalan herkes çalışıp, karnını doyurup, kendini güven altına almaya çalıştığı bir yerdir.

O gramaja pırlanta gibi değer biçen bir ortam olduğu sürüce ve yeni yüzyıl akımlarını yanlış yorumladığımız sürece, kolay kolay aşama kaydedemeyiz.

• Yüzbaşı
    266 Mesaj

Hikaye beklediğim gibi bitmedi hocam. Alışık değiliz böyle sonlara.

lift off oversteer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benzer bir olayda benim başımdan geçti. Bugün otobüse bindim ama tıklım tıklım söfor arkaya gidin diye uyarmaya başladı arkada yer kalmayınca bende otobüsün ortasında tutamaça tutundum bekliyorum. Arkama ve önüme kız geldi kıpırdıyacak yer kalmadı. Neyse otobüs hareketledi bu arada şöfor ışıklara gelince çok sert fren yapıyor kasaptan almış ehliyetini galiba bende onun yüzünden(Çok hafif) şekilde önümdeki kızın koluna çarpıyorum. Kız off moff demeye başladı sanki bilerek yapıyoruz... gideceğim yere 4 durak kala indim otobüsten yürüdüm. İnmeseydim kesin olay çıkacaktı
    lift off oversteer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Lordofthenorth

Salla gitsin hocam türk kızlarıni anlamak mümkün değil

Ama umurunda değil ne halleri varsa görsünler benden uzak dursunlar da

|
    |
    20 yaşındaki de aynı 50 yaşındaki de, olgunluk kavramı yaşa bağlı değil, hamuru bozuk oldu mu yaşı kaça gelirse gelsin düzelmiyo. Genelleme değildir, hamuru bozuk olanlardan bahseyorum. Yaşım 37, dünki çocuk değilim. Bizim kadınların bi kısmına bağırıp çağırmadan, hakaret edip gururlarını kırmadan laf anlatamazsınız, haklılığınızı kabul ettiremezsiniz. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır belki ama, bahse konu canlı yılan değil. Bi defa tatlı dilden anlamıyosa daha da anlamayacaktır, boşa kürek çekmeyin. Fiziksel şiddete karşıyım yanlış anlaşılmasın, bağırın çağırın, o da bağırırsa bi perde yukardan bağırın, hakaret ederse daha ağır hakaretle karşılık verin, göreceksiniz ki gevşeyen vidaları yerine oturacak.

|
    |

Ye yesil sogani kuru fasulyeyi ayrani zooooooortthhh diye sal dertleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hadi arkadaşlar ben Çukurova mezunu sıradan bir insanım. Hadi onlara göre ben sevilmeyi, ya da evlenmeyi filan hak etmiyorum. Kusura bakmayın kızlar ama sizde ODTÜ'de okuyan, İTÜ'de okuyan, namusuyla çalışmış, düşüp kalkmamış Türk veya Türkiyede yaşayan temiz kalpli tüm erkekleri hiç haketmiyorsunuz.

Bu ne olm itüde odtüde okuyan yavşak olamaz mı? Herkes temiz mi burada
    Bu da geçer hey koca Reis
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.