Şimdi Ara

Türk kizlari neden bu kadar iftiraci ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben boyle kiz milleti gormedim bir grup turk kizi bir araya geldimi yaptiklari basliyorlar erkek muhabetti yapmaya ustelik bol iftirali leonardo di caprio bile bizim en cirkin turk kizinin pesinde kendilerine gore

mail istersin gider arkadaslarina der ki bir seyler bahane ederek msn adresi mi istedi, farkli bir sebepten oturu telefon numarasini istersin gider arkadaslarina bu benden telefon numara mi istedi kesin bana teklif edicek vs ... gidin bir tanesinin msn ine bakin en az 50 tane erkek var ustelik hepside pesinde kendilerine gore

utanmasalar havada ki erkek kus bile benden hoslandi o yuzden pesim de diyecekler ustelik hic bir seyden haberi olmiyan erkeklerin habire peslerinde olduklarini anlatirkende 1 i 1000 yapip oyle anlatiyorlar o derecede hayal gucleri genis

artik gina geldi kendimi komple kizlardan soyutlamaya basliyorum bir ortamda kiz varsa orayi terk etmeye calisiyorum

•  Türk kizlari neden bu kadar iftiraci ?
  • isyana geeeellll :D okuldayım su an dersteyım hatta, sag yanmda 5 sol yanmda 2 kız var napak kanka soyutlanak mı :D unıversıtede ısler degısıyo lan hıc oyle muhabbetler yok veya bana denk gelmedı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokerwill

ben boyle kiz milleti gormedim bir grup turk kizi bir araya geldimi yaptiklari basliyorlar erkek muhabetti yapmaya ustelik bol iftirali leonardo di caprio bile bizim en cirkin turk kizinin pesinde kendilerine gore

mail istersin gider arkadaslarina der ki bir seyler bahane ederek msn adresi mi istedi, farkli bir sebepten oturu telefon numarasini istersin gider arkadaslarina bu benden telefon numara mi istedi kesin bana teklif edicek vs ... gidin bir tanesinin msn ine bakin en az 50 tane erkek var ustelik hepside pesinde kendilerine gore

utanmasalar havada ki erkek kus bile benden hoslandi o yuzden pesim de diyecekler ustelik hic bir seyden haberi olmiyan erkeklerin habire peslerinde olduklarini anlatirkende 1 i 1000 yapip oyle anlatiyorlar o derecede hayal gucleri genis

artik gina geldi kendimi komple kizlardan soyutlamaya basliyorum bir ortamda kiz varsa orayi terk etmeye calisiyorum

bunun farklı bir versiyonu da şöyle: yolda yürürken karşıdan gelen erkeğe sürtmek için hiç çekilmezler, erkek nekadar kaçarsa kaçsın kaldırım dar ise mecburen hafif temas edebilir geçerken ve bu temasın nedeni kız milletinin kesinlikle kılını kıpırdatıp bi gıdım çekilmemesidir. sonra da o sürtme ile ego yaparlar işte yolda bütün erkekler bana bilerek sürtüyo diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

isyana geeeellll :D okuldayım su an dersteyım hatta, sag yanmda 5 sol yanmda 2 kız var napak kanka soyutlanak mı :D unıversıtede ısler degısıyo lan hıc oyle muhabbetler yok veya bana denk gelmedı

sen belki guluyon ama ben hakikaten isyandan da ileri bir durumdayim !!!! onlar etrafinda erkek oldugu zaman oyle muhabetler cevirmiyorlar ki yanliz kaldiklari zaman laf salatasi yapiyorlar sonra bir birlerine anlatiyorlar seninde kulagina bir seyler geliyor o zaman

@ 01001101

is sadece senin dediginle kalsa yine iyi yeter ki boyle laf etsinler benim soylediklerim dedikodu ustasi iftiracilar resmen ben kendimi soyutlamis durumdayim

• Bizler yuzunden bole oldu sanki biz cokmu iyiyiz her gordugu kiza teklif ederlerse olcagi bu kendilerini kahinat guzeli sanarlar, ben ayrildim benimkinden sogutledim kendimi mutluyum asosyal olmak gibisi yokmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Bizler yuzunden bole oldu sanki biz cokmu iyiyiz her gordugu kiza teklif ederlerse olcagi bu kendilerini kahinat guzeli sanarlar, ben ayrildim benimkinden sogutledim kendimi mutluyum asosyal olmak gibisi yokmus

bizimlen ne alakasi var ? ben havali olmalarindan bahsetmiyorum ki !!!!! benim sikayetim hic bir seyden haberin olmiyan erkegi bile 2 dakikada sipsevdi yapip kendilerine kor kutuk asik gosteriyorlar ona uyuz oluyorum
  • yazık la , acıdım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokerwill

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Bizler yuzunden bole oldu sanki biz cokmu iyiyiz her gordugu kiza teklif ederlerse olcagi bu kendilerini kahinat guzeli sanarlar, ben ayrildim benimkinden sogutledim kendimi mutluyum asosyal olmak gibisi yokmus

bizimlen ne alakasi var ? ben havali olmalarindan bahsetmiyorum ki !!!!! benim sikayetim hic bir seyden haberin olmiyan erkegi bile 2 dakikada sipsevdi yapip kendilerine kor kutuk asik gosteriyorlar ona uyuz oluyorum

Ya bizim cogu erkek kiz gormemis gibi genelde bakiyolar ve cogunda utanma duyusu olmadigi icinde gidip konusuyolar bu saflarda herkezi oyle saniyo sen kafani cevirsen bile o ona sarktigini dusunuyo yani bizim onlari cok sallamamamiz lazim

• Çünkü çoğu türk kızı ameledir boşuna yaşarlar 20 yaşına gelirler ama 3 kuruş etmeyen akıllarıya ortalıkta gezerler. Özel üni bitirince havalanırlar çünkü hayattan bi beklentileri yoktur. Budur yani :) Hepsi değil ama % 90 ı böyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanworld

Çünkü çoğu türk kızı ameledir boşuna yaşarlar 20 yaşına gelirler ama 3 kuruş etmeyen akıllarıya ortalıkta gezerler. Özel üni bitirince havalanırlar çünkü hayattan bi beklentileri yoktur. Budur yani :) Hepsi değil ama % 90 ı böyle :)

Çok yakn bir tanıdığım bayan var, hukuk fakültesi 3.sınıf öğrencisi ve dersleri gayet iyi. geçen gün söylediği aynen şu: ya ben niye okuyorumki, çalışmak istemiyom zaten. hem çalışmak istemiyom, hemde okuyom. öfff neyse

• evet panpa bunlara update gelmesi lazım artık
  • Anca iftira işleri güçleri.

• ulan hergun kizlara saydirirsiniz, bu eleman laf soyleyince degere bindi kizlar
  • Genelleme.Genelleme.Genelleme.Genelleme.
  • Türk erkekleri neden bu kadar abaza?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dila'

Türk erkekleri neden bu kadar abaza?

turk kizlarinin gosterip gosterip vermemesi olabilir mi acaba ?
  • Ne alaka? durup dururken sulanana abazalar ne oluyoR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dila'

Ne alaka? durup dururken sulanana abazalar ne oluyoR.

demek ki birileri onceden tahrik etmis !!!!! televizyonu aciyorsun karsina tugba ekinci cikiyor o simdi asker cani neler ister diyor

al bir de burdan yak
  • Allahim ya.Neyse birak,git sulan kizlara falan tartismaya degmez
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.