Şimdi Ara

Türk kızları çok mu güzel?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani hep denir ya; polonyalı kızlar çok güzel, ukraynalı, rus kızlar bir harika, slav kızlarının eşi benzeri yok. Bende katılıyordum aslında bu görüşe ama..

Tiktok uygulamasını bu youtube reklamlarından bıkıp indirmeye karar verdikten sonra kararım değişti. Hepsi mi bu kadar güzel olur yarabbim. Renkli gözlü kızlarımız, fiziği mükemmele yakın kızlar. neredeyse çirkin kız yok. bir uygulamadan bu sonuç çıkartılabilir mi bilmiyorum ama benim görebildiğim Türk kızlarının güelliği dünya ortalamasının üzerinde. artık iyi mi besleniyorlar, yaşam şartları mı iyi yoksa kendine bakma konusunda erkeklerden daha mı iyiler bilemiyorum ama gördüğüm yabancı kızlara fark attıkları.

Sizin de görüşünüz bu yönde mi yoksa yabancı, rus, slav kızları daha güzel demeye devam mı ediyorsunuz?

• Belki de çirkin olanların video çekip oraya atacak özgüveni yoktur ve sadece güzel olanlar video çekiyordur

+ Olarak iskandinav kızları cidden güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabbra Cadabra -- 21 Ekim 2018; 13:33:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Butun kizlar sadece makyajla guzel filtreyle guzel. Polonyada 1 sene yasadim. Turkiyeden farksiz ortalama.

Orada su fark var. 100 uzerinden 75 alan kiza gidip rahat rhaat tanisabilirken 75 puanlik turke yaklasilmiyor tek fark bu

• fizik olarak değil ama yüz güzelliği olarak ruslardan falan baya öndeler bence.gerçi bizim insanımız kendi malına çamur atmayı sever
  • https://www.youtube.com/watch?v=NMKgdzm1pWs&list=PL1xf5v1a3Cj5SzB5XGLbnpPrOzp9BeNMS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stand Alone -- 21 Ekim 2018; 13:55:40 >
  • Antalya tarafına hiç geldin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabbra Cadabra

Belki de çirkin olanların video çekip oraya atacak özgüveni yoktur ve sadece güzel olanlar video çekiyordur

+ Olarak iskandinav kızları cidden güzel
    belki ama güzel kız sayısı çok fazla. çirkin denilebilecek bir-iki kişi çıkıyoır ama çekicilik bakımından (yabanclara da bakıyorum bu arada) bizimkiler daha hoş geldi. bu kadar tahmin etmiyordum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

fizik olarak değil ama yüz güzelliği olarak ruslardan falan baya öndeler bence.gerçi bizim insanımız kendi malına çamur atmayı sever
    katılıyorum ama fizik olarakta fena değil bizimkiler en azından bu uygulamaya göre
  • Alayı makyaj bağımlısı. Bizim okula gel bir makyajsız kız yok

• Türk kızları da güzel, özellikle Antalya, İzmir, Çanakkale gibi illerde 10 kızdan 9 u kendine dikkat ediyor ve cidden güzeller. Fakat şöyle bir şey var, bu kızlar makyaja abanmazsa, kendine dikkat etmezlerse, diğer kızlardan daha az güzel olacakları için hep rekabet içindeler. Üniversitede bir saat dersi olan kız, sabah 1 saat boyunca makyaj yapıyor sadece bir saatlik derse girmek için. Bu da doğal güzelliğe engel.

Slav kızlarını farklı yapan şey, doğal güzellikleri. Adamlarda nasil bir genetik varsa, bir tane bile çirkin denecek kızları yok. Çirkin olmasi icin anca kendine bakmayacak, obez olacak, o zaman çirkin dersin. Yoksa ben bir tane bile çirkin ukraynali, rus kadın görmedim. Bebek gibiler ya, sarışın veya kumral, mavi veya yeşil göz, beyaz ten, hafif çıkık elmacık kemiği vs. 10 kadindan 9 u böyle. Üstüne hafif makyaj da ekleyince, türk kızlarının çok üstünde oluyorlar.

Bir diger konu ise üstteki arkadasin yazdigi gibi, Türk kizi 10/8 güzelse, o kız paran yoksa veya ortamın yoksa sana kişiliğin iyi olduğu için bakmaz. Güzelliğinin farkindadir ve egosu tavandır. Fakat ukraynali bir kiz, 10/8 güzelse(bu 10/8 olan Türk kizindan kat kat guzeldir), onu kişiliğin ile elde edebilirsin ve bir kere bile ben güzelim, egom yüksek gibisinden davranış sezemezsin.

Slav ve Alman kızları candır, bir iki kere konuşun, farkı anlayacaksınız. Türk kızlarıda iyidir fakat güzelliğinin farkinda olan bir Türk kiziyla birlikte olursanız, hayati size zehir eder. Onlardan uzak durun

• Neden güzeli olmasın insan değil mi bunlar

• Ha bide Türk kızlarının fiziği güzel değil. Sizin uygulamada veya okulda gördüğünüz fiziklerin hepsini dar pantolonlar sağlıyor. Sahilde görün bide o pantolonla poposu güzel gorunen kizlari, yag torbasi çoğu. O dar kadin pantolonlarını sizde geçirin altiniza, bakin aynaya, kendi fiziğiniz de kiz fizigi gibi guzel gelir. Pantolon ureticileri çok çakallar.

Bizim kizlar pantolon guzel gosterdigi icin memesine kadar cekiyorlar pantolonlari, sizde düşüyorsunuz bunların hilelerine.

• Kizlar cok kendini begenmis egolu halbuki bi halt degiller. Klise olacak ama durum bu, amerikada kizlar gelip benle konusurdu trde konusmaya korkuyorum gereksiz bi tepki alacam diye

• quote:

Orijinalden alıntı: caga_89

Butun kizlar sadece makyajla guzel filtreyle guzel. Polonyada 1 sene yasadim. Turkiyeden farksiz ortalama.

Orada su fark var. 100 uzerinden 75 alan kiza gidip rahat rhaat tanisabilirken 75 puanlik turke yaklasilmiyor tek fark bu

Demek ki bir yandan random genetikler belli bir skala oluştururken kültür bunun çok daha önüne geçiyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unimenam

Türk kızları da güzel, özellikle Antalya, İzmir, Çanakkale gibi illerde 10 kızdan 9 u kendine dikkat ediyor ve cidden güzeller. Fakat şöyle bir şey var, bu kızlar makyaja abanmazsa, kendine dikkat etmezlerse, diğer kızlardan daha az güzel olacakları için hep rekabet içindeler. Üniversitede bir saat dersi olan kız, sabah 1 saat boyunca makyaj yapıyor sadece bir saatlik derse girmek için. Bu da doğal güzelliğe engel.

Slav kızlarını farklı yapan şey, doğal güzellikleri. Adamlarda nasil bir genetik varsa, bir tane bile çirkin denecek kızları yok. Çirkin olmasi icin anca kendine bakmayacak, obez olacak, o zaman çirkin dersin. Yoksa ben bir tane bile çirkin ukraynali, rus kadın görmedim. Bebek gibiler ya, sarışın veya kumral, mavi veya yeşil göz, beyaz ten, hafif çıkık elmacık kemiği vs. 10 kadindan 9 u böyle. Üstüne hafif makyaj da ekleyince, türk kızlarının çok üstünde oluyorlar.

Bir diger konu ise üstteki arkadasin yazdigi gibi, Türk kizi 10/8 güzelse, o kız paran yoksa veya ortamın yoksa sana kişiliğin iyi olduğu için bakmaz. Güzelliğinin farkindadir ve egosu tavandır. Fakat ukraynali bir kiz, 10/8 güzelse(bu 10/8 olan Türk kizindan kat kat guzeldir), onu kişiliğin ile elde edebilirsin ve bir kere bile ben güzelim, egom yüksek gibisinden davranış sezemezsin.

Slav ve Alman kızları candır, bir iki kere konuşun, farkı anlayacaksınız. Türk kızlarıda iyidir fakat güzelliğinin farkinda olan bir Türk kiziyla birlikte olursanız, hayati size zehir eder. Onlardan uzak durun
    Hocam Slav kızlarının tek sıkıntısı 30'dan sonra 40'a doğru çok çabuk çöküyorlar. Yani 20 yaşında taş gibi olan kız 40 yaşında babuşka oluyor neredeyse.

• Enthris kullanıcısına yanıt
    Yüz güzelliği olarak Ruslardan baya iyiler ?

BLOK .

• Ne saçmalıyorsun sen? Ben de gittim 6 ay Polonya'da kaldım. Oradakilerin çeyreği kadar bile güzel kız yok burada. Resmen Mordor gibi yerde yaşıyorum. Her yerde ork var anasını satım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbul avrupa nın nezih taraflarında yasiyorum ben. Belki yasadigin yerle alakalidir

• Polonyali bir kiz arkadasim vardi oldykca guzel bir kizdi ama evlenmek kismet olmadi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: notguest

Istanbul avrupa nın nezih taraflarında yasiyorum ben. Belki yasadigin yerle alakalidir
    Bilmiyorum olabilir, kürt, suriyeli dolu burası. Nefret ediyorum zaten, en kısa zamanda kaçıp gideceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.