Şimdi Ara

Turk kizini tekmeleyen pkklilar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az sonra linkini atacagim videonun ilk basta sadece arabayla yayalara carptigi kisim servis edilmisti itler tarafindan.bu videoda her sey acik.itler muhtemelen sirf turk olduklari icin bir aileye saldirdilar aracta son care olarak aralarina daldi.31. Saniyede yerde yatan turk kizinin suratina yedigi tekmeye dikkat!

https://eksisozluk.com/turk-kizi-yerde-surukleyip-tekmeleyen-pkkli--4913878

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• dün de haberlerdeydi, isveçlilere saldırıyordu bunlar. bir isveçlinin bu olay üzerine tepkisi, tweet üzerinden

• quote:

Orijinalden alıntı: RealW

dün de haberlerdeydi, isveçlilere saldırıyordu bunlar. bir isveçlinin bu olay üzerine tepkisi, tweet üzerinden

Şimdi anlıyorum Türkler'in neden bu insanlardan nefret ettiğini.

• aynen.

• quote:

Orijinalden alıntı: RealW

dün de haberlerdeydi, isveçlilere saldırıyordu bunlar. bir isveçlinin bu olay üzerine tepkisi, tweet üzerinden

Ben bunu önceden youtube'da görmüştüm tweet değil

• kim kime kızıyor? bu adamaları din diye diye başımıza kim çıkardı? erdoğan özal erbakan. bu insanları başa kim çıkardı anadolu halkı. Geçin arkadaşım geçin. Ben Atatürk kalsaydı neler olacağını düşünüyorum ama bu millet bu belayı hak ediyor.

edit: beni istediğiniz kadar eksileyin bloklayın. türk milleti dini anlamda böyle gevşek olmasa hiçkimse böyle yapamazdı.
    edit2: ordaki türk kızı saldırıp saçından yakalayıp yere yatıran da bir kız gördünüz mü? erkek kız fark etmiyor bu malum millete.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

kim kime kızıyor? bu adamaları din diye diye başımıza kim çıkardı? erdoğan özal erbakan. bu insanları başa kim çıkardı anadolu halkı. Geçin arkadaşım geçin. Ben Atatürk kalsaydı neler olacağını düşünüyorum ama bu millet bu belayı hak ediyor.

edit: beni istediğiniz kadar eksileyin bloklayın. türk milleti dini anlamda böyle gevşek olmasa hiçkimse böyle yapamazdı.
    edit2: ordaki türk kızı saldırıp saçından yakalayıp yere yatıran da bir kız gördünüz mü? erkek kız fark etmiyor bu malum millete.

aynen katılıyorum. her koyun kendi bacağından asılır. celladını seven milletin başına her türlü olay mütehaktır. biz kafamızda devlet millet içindir anlayışını yerleştirmediğimiz müddetçede bunlar olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.