Şimdi Ara

Türk insanındaki her şeye bakma hastalığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
17
Favori
46.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
207 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    motosiklet ekipmanıyla bir de dene
  • bazı kadınların anormal şekilde dekolte giyinip ,bakan birisine ne bakıyorsun demesi gibi bir durum seninkisi :)
    insanlar kalabalık içinde farkında olmadan bakarlar kardeşim ,ne yani sen rahatsız oluyorsun diye millet gözlerine maske falan mı takacak ?
    bakan değil ,bakıldığına kızanlar sokağa mümkün olduğunca çıkmayacak ,bu kadar kafaya takıyorsa

adama bak ya millet gözleri kapalı mı dolaşacak yani
  • Haklısın hatta + nı da verdim fakat şöyle bir durum da var. Sen de bakıyorsun.

Herkes bakıyor. Ben de dönüp bakıyorum. Birisi toplu taşıma da kitap çıkarırsa çok görmeye alışmamışız uzun uzun süzmesem de bakıyorum mesela kafamı kaldırıp bi'. Dikkatini çekiyor insanın.

Biri bi mekana geldiğinde dönüp bakıyosun.

Otobüse biri biniyo, hırlı mıdır hırsız mıdır bakıyosun.

Herkes şikayetçi tamam, hatta ben de şikayetçiyim ama herkes yapıyor bunu malesef.

Ha bi de şöyle bi durum da var. Bazısı önlemden de bakıyor. Esnaf bakıyor demiş bazısı, malı ortada olan var çalar mı eder mi diye bakanı var. Hepsine sorunlu da dememek lazım.

Bisiklet, sevgiliyle gezme vb. olaylara hiç girmeyeceğim düpedüz saygısızlık onlar. Neyseki istanbuldan uzakta yaşıyorum da böyle şeylere maruz kalmıyorum. Alanya'da oturuyorum buralarda az var sizin dediklerinizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shateiel -- 22 Ekim 2018; 1:2:10 >
  • Nereye bakalım dağa taşa mı bakalım,bence başlık türk insanındaki takıntı hastalığı olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanı paranoyaklaştıran durumdur benim gözümde.

"Ne bakıyorsun b*k mu var?" diyesim geliyor bazen.Anlık ruh halime bağlı ilerleyen zamanlarda deme şansım da gayet yüksek.

• Ben bunu bizim memlekete has sanırdım çünkü insanları hiçbişiy görmedi bilmedi zannederdim

demekki heryerde var

Sen de sapııık diye bağırabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

.
    Metro değil belki de otobüste falan mideniz bulanmiyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kask motor montu ve pantolonu ile üniye giriyorum motorla, gören herkes uzun uzun bakıyo bi zaman sonra alışmaya başladım birisi bakmayınca garibime gidiyo artık 😅

İşte öyle kızlar cinsiyetiyle fırsatçılık yapıcak yegane kızlar görüldüğü yerde kafalarının ezilmesi gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

siz hiç kask takıp, bisiklet kıyafeti giyip bisiklet kullandınız mı? millet öyle bir bakıyor ki, söyle söyliyim, yayalarla birlikte yoldan karşı karşıya geçmek için yaya lambasında bekliyorum. benimle birlikte bekleyen (yani hemen yanı başımda durmakra olan) insanlar dönüp aralıksız şekilde bana bakıyorlar. sinirleniyorum, dönüp ben de onlara bakıyorum, herif dibimde, benim ona döndüğümü gördüğü hâlde bakmaya (seyretmeye) devam ediyor. yanı başımdaki kız beni seyrediyor, ben "ne bakıyon" anlamında ona döndüğüm hâlde rahatsız olmuyor, hatta yanındaki erkek arkadaşı ile benim hakkımda yorum yapıyorlar. aramızda 50 cm var. yani benim onları duyuyor olduğum çok net belli olduğu hâlde, sanki ben insan değilim de akılsız bir varlıkmışım gibi benim hakkımda yorumlar yapıp beni seyrediyolar.

bunu sonsuz kez yaşadım, ki bahsettiğim yer kadıköy-caddebostan falan. genelde oralarda kullanırım. sorsan kendisini bu ülkenin ileri düzey eğitimli insanı olarak görecek olan kişiler bunu yapanlar.

bu yapılanı ben bu kızların kendilerine yapsam, yani 30cm yanlarına yanaşıp onların vücutlarını seyretsem, kafamı eğip eteklerini incelesem, sonra kafamı kaldırıp giydikleri tişörtlerini incelesem, kız rahatsız olup bana döndüğü hâlde seyretmekten vazgeçmeyip üzerine bir de kız hakkında kendi kendime konuşup yorumlar yapsam (sanki kız orada değilmiş de onu televizyon ekranından seyrediyomuşum gibi) böyle bir durum yaşansa kız sapık diye çığlık atıp beni hapse attırır. ama kendisi bunu bana yapıyor.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 4:22:32 >

• Hangi şehirde ve semtte yaşıyorsunuz ben hiç anlattığınız gibi bir durum görmedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

En muzdarip olanlardan biride kepçe oporotorleridir heralde

• kardeşim şimdi şöyle. benim gözüm sağ tarafa bakarken sen soldaysan ben gözbebeeemi sola döndürüp sana bakarak hiç efor sarf etmiyorum bu bir yasakta değil görgüsüzlük de değil kanımca. yani neden bakmayayım ki?
  • Otobüste otururken telefonumu dikizleyenlere o kadar uyuz oldum ki en küçük genişliği 597 ye getirdim. GM 5 plus kullananlar geliştirici seçenekleri üzerinden ayarlayıp denesinler ss de ekleyecegim. Şimdi yandan kim dikizlemeye çalışsa yazıların niye o kadar küçük okuyamıyorum diyor .

Türk insanındaki her şeye bakma hastalığı

Türk insanındaki her şeye bakma hastalığı

• Bütün tespitler cuk diye yerlerine oturmuş helal olsun diyevek söz yok

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.