Şimdi Ara

Türk havacılığında dönüm noktası: SyberJet satın alınabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Beni de alın o zaman, evde kaldım bıktım vallah.

• her kuşu tuttuk bir leylek kaldı  

• Alacaklı A kullanıcısına yanıt

Say patentleri

• Hayret her tarafa beton bina dikip rant sağlamak daha kolaydı aslında demekki kesecek yeşillik bulamadılar
  • almanyadan daha önce firma satin alindi. kendi ucagimiz ve mototrumuz denildi. neredeler?
  • yerli uçağımız göklerde tek damla yakıt olmadan 10 yıldır uçuyor ve görünmez
  • Böyle büyük şirketleri, devletler parası da olsa satın alamıyor. Uluslarası anlaşmalar var.
  • zamananın amd satılırken cok istemiştim turk bir firmanın almasını.Teknoloji transferini bir dusunsenize....gerci yedirmezdilerde hala bir chip fabrikamız bile yok...
    https://www.donanimhaber.com/AMD-satiliyor-mu--37489

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 23 Mayıs 2022; 15:03:45 >
  • Alınsın bir an önce. Buna sadece jet uçağı olarak, zenginler binecek zaten diye bakmayın. Bir sürü lisans ve patente ek olarak teknolojiyi de transfer ediyorsun. Çok önemli bir alım olur eğer başarırlarsa.
  • merak etmeyin 2023' te herşey düzeliyor

• Gizlice olup bitirilecek işler ne hale geliyor.

• ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    Emin olun bize o tür firmaları satmıyorlar. İstersen 2 kat para ver satmazlardı bize Volvo'yu.
  • Kim başladı,Güzel dilimizi katletme edit.
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt

Saab bedavaya gitti 1.7 milyar dolara satıldı .Çöpe atılan o kadar para varken satın alına bilirdi hadi volvo yüksekti ama SAAB gerçekten alınırdı o paraya.

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

Ne alakası var? Ciddi soruyorum? Burada amaç, jet üeretebilme yeteneğine sahip ve pazarda yer edinebilmiş bir firma üzerinden bilgi tecrübe ve pazar kazanmak. Türkiye havacılık konusunda son zamanlarda ciddi bir gelişim içinde. Bu ve buna benzer adımlarda bunun bir sonucu. Amaç devleti soymak olsa zaten onu yapmak için bu kadar uğraşa gerek yok. Bulan her türlü buluyor yolunu.. . Ha birde patanet nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Saab bedavaya gitti 1.7 milyar dolara satıldı .Çöpe atılan o kadar para varken satın alına bilirdi hadi volvo yüksekti ama SAAB gerçekten alınırdı o paraya.

Ordinaryus profesörden iyi bildiğini düşünüyorsan ben bir şey diyemem kardeş.

• ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt

adam ne uğraşacak arge mühendis şu bu . market işi bedava iş. al köylüden vur pakedi sat. beleş para.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.