Şimdi Ara

Türk Hava Yolları (THY) İstanbul Yeni Havalimanı’na Ankara, Antalya ve İzmir tek yön 59 TL.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, İstanbul Yeni Havalimanı’ndan yapılacak
    tarifeli seferlerin biletlerinin de satışa açıldığını bildirdi. Ekşi, “İç hat uçuşları
    her şey dahil 59 lira ile heyecanımıza dahil olun. Hepimize hayırlı olsun” ifadelerini
    kullandı. 2 aylık dönemdeki kampanyalı ücretler Ankara, Antalya ve İzmir tek yön 59 TL ,
    Ercan’a tek yön 179 TL, Bakü’ye gidiş-dönüş 99 ABD dolar olacak.

Biletlerimiz satışa açılmıştır. İç hat uçuşları herşey dahil 59TL ile heyecanımıza dahil olun.

Kaynak: http://finans.mynet.com/haber/detay/ekonomi/yeni-havalimani-biletleri-satista-iste-fiyatlari/219266/

• şehir merkezine ulaşım nasıl olacak bilmiyorum ama
    30 ekimden sonraya hakkatten 59 tl ye bilet var.
  • yoğun zamanda anadolu yakasından 3 saatte gideriz artık yeni havalimanına
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

yoğun zamanda anadolu yakasından 3 saatte gideriz artık yeni havalimanına
    kendi aracınla 1 saat

Türk Hava Yolları (THY) İstanbul Yeni Havalimanı’na Ankara, Antalya ve İzmir tek yön 59 TL.

ama servisle gitsen , 2 saat sürer tabi + bir de dediğiniz gibi trafik varsa 3 saat sürer burası
    avrupa yakası için , uçağın bir anlamı kalmadı artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 12 Ekim 2018; 11:11:08 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

yoğun zamanda anadolu yakasından 3 saatte gideriz artık yeni havalimanına
    antalya'dan cumartesi pazar gezmesi yapalım desek.
    1 saat uçak yolculuğuna karşın 3 saate şehre girmek için zaman harcayacağız.

bu arada uçak kaçırma vakalarıda baya artar.
  • Eskiden yakın olduğu için Atatürk havaalanını tercih ediyordum. Metro bitene kadar bu ultra pahalıya yaptırdıgımız havaalanı çok mantıklı değil benim için.
    Cuma iş çıkışı Atatürke metro ile 1 saatte gidiyorum (Mecidiyeköyden)
    Sabihaya gidiş 1 sa 30dk - 2sa 15dk sürüyor (Havataş ile)
    Birde yenisi büyük oldugundan uçağa ulaşana kadar da biraz zaman kaybı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STND -- 12 Ekim 2018; 14:48:33 >
  • Atatürk hava limanı ne güzeldi yaw bin metroya 30 dkda ordasın inşallah burayıda çözerler zamanla
  • Bakü’ye gidiş-dönüş 99 ABD dolar diye bir haber dinledim. Biletler ne zaman satışa çıkıyor bilgisi olan var mı?
  • 3. havalimanından uçuşlar için bilet almadan önce bu yazıyı mutlaka okuyun. Astarı yüzünden pahalıya gelmesin.

Yeni havalimanına ulaşmak, uçmaktan daha pahalı...

https://www.facebook.com/makinedegerleme.com.nu/posts/2182114598700819
  • arkadaşlar, ispark, pegasuspark gibi günlüğü 10tl'ya otopark yapacaklar mı buraya bilenler var mı?
  • Esb den oraya gitmek hic mantikli bir hareket degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden sabihaya gitmekten daha zor ne olabilir diyorduk adamlar bizi düşündü leveli harddan veteran'a çekti sağolsunlar.
  • 1 hafta 59 liradan promo uçuş var. sonra 599 oluyor fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tequilla1984

arkadaşlar, ispark, pegasuspark gibi günlüğü 10tl'ya otopark yapacaklar mı buraya bilenler var mı?
    1 Ocağa kadar otopark bedava ve servişler %50 indirimli olacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.