Şimdi Ara

#Türk Hava Kurumu Üniversitesi# #S.S.S# (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
10
Favori
32.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesiliyor. Burssuz okursun gelirsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kotuymuş o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: I3y_I3urak

quote:

Orijinalden alıntı: bavulsuz yolcu123

Birde hazirlik binasi hangi kampustedir bunu da soylerseniz cok sevinirim

türk kuşu kampüsünde, şu an otobüste oraya gidiyorum

Hazirlikta hangi kitaplari kullaniyorsunuz acaba soyleyebilir misinizz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I3y_I3urak

quote:

Birde hazirlik binasi hangi kampustedir bunu da soylerseniz cok sevinirim

türk kuşu kampüsünde, şu an otobüste oraya gidiyorum

Hazirlikta hangi kitaplari kullaniyorsunuz acaba soyleyebilir misinizz

okul veriyor kitapları
  • José kullanıcısına yanıt
    Okula nereler yakin nerden ev tutmak lazim rahat gelip gidebilmek icin. Yeni tasinicam ankaraya.

• quote:

Okula nereler yakin nerden ev tutmak lazim rahat gelip gidebilmek icin. Yeni tasinicam ankaraya.

eryaman etimesgut sincan okula yakın ama şehir merkezine uzak yerlerdir... Bahçeli'de çok arkadaşım var ulaşımı çok sorun değil oradan tutmanızı öneririm:)

• I3y_I3urak I kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar, internet sitesinde bir duyuru yayinlamis universite. 24.01 2014 tarihinde. Hazirlik sinifi ogrenci listelerini. 500 kusur kisi alpha seviyesinde 10 kisi delta seviyesindeymis. Sanirim alpha baslangic delta orta seviye oluyor. Baslangic seviyesinde fazla kisi mi var acaba sinavda kalmislar mi yoksa? 6 aydir baslangicmi okuyorlar? Kur atlama sistemini anlayamadim pek? Aciklarsaniz cok sevinirim

• Dursun mesajım bu sene lazım olacak..
  • quote:

Arkadaslar, internet sitesinde bir duyuru yayinlamis universite. 24.01 2014 tarihinde. Hazirlik sinifi ogrenci listelerini. 500 kusur kisi alpha seviyesinde 10 kisi delta seviyesindeymis. Sanirim alpha baslangic delta orta seviye oluyor. Baslangic seviyesinde fazla kisi mi var acaba sinavda kalmislar mi yoksa? 6 aydir baslangicmi okuyorlar? Kur atlama sistemini anlayamadim pek? Aciklarsaniz cok sevinirim

Benim bildiğim deltalar sınıfta geçen sene kalanlar.. Alphalar yeni baslamış olanlar.
  • José kullanıcısına yanıt
    uçak mühendisliği hakkında bilgi verebilir misiniz üniversitenizde ki
  • Hocam bölümünüzün öğretmenleri teknik imkanlar falan nasıl? Bir de sosyal ortam kötü dedin de şehir merkezine (nere oluyor bilmiyorum kızılay falan işte) çok uzakta değilse sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Hocam bölümünüzün öğretmenleri teknik imkanlar falan nasıl? Bir de sosyal ortam kötü dedin de şehir merkezine (nere oluyor bilmiyorum kızılay falan işte) çok uzakta değilse sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Dostum bende thk üni elektrik-elektronik okuyorum %50 burslu ben yardımcı olayım sana. İlk sene zaten hemen hemen her bölümün dersleri ortak. Hoca olarak sene başında düzgün section seçersen gerçekten kaliteli hocalar var. Sosyal ortama gelirsek. Okulda her türden insan mevcut illaki kafa dengin birileri çıkacaktır. Şehir merkezine çok uzak değil banliyö treniyle Kızılay 20 dakika. Ancak mesela ders aralarında araban varsa öğlen yemeği için aCity, Kentpark falan ulaşımı rahat yerler. Okulun ring servisleri var saat başı sanırım daha önce hiç kullanmadım o yüzden nerden nereye gider bilmiyorum. Ama kalabalık oluyor o servisler o yüzden ben ya tren yada arabayla gelmeyi tercih ediyorum. Üniversitenin zaten 2 tane binası var ama hızla gelişiyor. 2 bina dediysemde küçük bir üniversite değil yanlış anlama. Geniş bir alana yayılmış bir üniversite. Zaten tanıtım gününe falan gelmek istersen özelden numaramı veriyim tanıtım günü okulda olabilirim.

• Duellist kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sınavdan sonra okulun tanıtım günü ankarada olabilirim. Çankaya ile etimesgut arası ne kadar? Oran daha doğrusu. Bu arada section seçmek ne demek? Üniversite olaylarına uzağım bir halt bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Tamam hocam sınavdan sonra okulun tanıtım günü ankarada olabilirim. Çankaya ile etimesgut arası ne kadar? Oran daha doğrusu. Bu arada section seçmek ne demek? Üniversite olaylarına uzağım bir halt bilmiyorum.

Bende Or-An'da oturuyorum. Benim evden okul tam olarak 25km(gidiş). Her dersin 8-10 adet sectionu olur. Her sectionun saati ve hocası farklı olur. Sen sene başı öğrenci bilgi sisteminden hangi dersi almak istiyorsan ona kayıt olursun. Kayıt olmadan önca bana ulaşırsan yardımcı olurum.

• Duellist kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam. Ben sizi arkadaşlara ekleyim de haziran gibi rahatsız ederim sizi.
  • Arkadaşlar öncelikle sayfayı inceleyenler buraya yazmadan bana pm atmamalarını rica ediyorum. Burada yazalım ki aynı şeyleri tekrar tekrar cevaplandırmaktan bıktım. Buraya yazın ben de buradan cevaplayayım ki aynı soruyu soracak kişi uğraşmasın.
  • merhaba

ben 86 doğumluyum. sivil hava ulaş.işl. / havacılıkta yer hiz/ hava lojistiği bölümlerinde de yaş sınırı var mı?

teşekkürler
  • Hocam ben pilot olmak istiyorum. Ücretli olarak THK ünide okumayı düşünüyorum. Boy sınırı 1.90 yazıyor sitede benim boyum 1.93 acaba girebilirmiyim? Diğer tüm kriterler uyuyor. Birde özyeğin üniversitesinin uçuş okulunu aradım. Boyun önemi yok onlar sadece uçuş eğitiminde kullandıkları uçaktan dolayı o kriter yazılıyor. Kilo +130 ve gözlük numarası olarak 2 gözün toplamı 12 olmayacak dediler. Bilgin var mı?

• Sivil hava ulaştırma işletmeciliğini mi yoksa kabin hizmetlerini mi önerirsin?

• neyin kafası bu yıllık 40 bin tl ? üstelik okurken istenen sağlık koşullarından birinin ihlali sonucunda okuldan atılıp bir alt tercihe yerleştirilmek vs vs . alınacak risk değil bu.Gider 4 yıllık mühendisliğimi okurum sonra gider paşa paşa mesleğim elimdeyken pilot olurum daha iyi.Üstüne üstlük kampüs adına hiçbirşey yok hergün önünden geçiyorum.Okuyan arkadaşlarımdan da bu konuda hiç iyi yorumlar almadım.Şu genç yaşınızda böyle riskler alıpta harcanmayın buralarda gidin adam akıllı bi mühendisliğe üniversite hayatı yaşayın sonra hala istiyorsanız gelin pilotluk kursuna yazılın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.