Şimdi Ara

TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana sorularımı cevaplayarak yardımcı olur musunuz?yardımlarınızı bekliyorum

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Pek bi bilgim yok şuan 3.haftamı doldurdum bende bu üniversite de. Ama makine-bilgisayar-elektrik elektronik mühendisliği için gelmek istiyorsan;
    YOL YAKINKEN VAZGEÇ derim.
  • Peki pilotaj için?

• quote:

Orijinalden alıntı: Calaquessir

Pek bi bilgim yok şuan 3.haftamı doldurdum bende bu üniversite de. Ama makine-bilgisayar-elektrik elektronik mühendisliği için gelmek istiyorsan;
    YOL YAKINKEN VAZGEÇ derim.

hocam hazırlıkta mısın sen de ?

• yok hocam makine 1. sınıf

Pilotaj için bilemem pilotajlar gayet memnun gibi halinden. Okul sonuçta onlar için var.

@hipnozcu25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calaquessir -- 3 Aralık 2013; 20:15:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calaquessir

yok hocam makine 1. sınıf

Pilotaj için bilemem pilotajlar gayet memnun gibi halinden. Okul sonuçta onlar için var.

@hipnozcu25

pilotaj gayet eğlenceli ama diğer bölümler çöp okul çöp ilçe çöp. Makina-hazırlık pişmanım geldiğime

• Seneye bi java derslerin başlasın o zaman daha beterlerini duyucam senden
    Bende fazlasıyla pişmanım
  • Hocam hazirlikta herkes ogrenebilyor mu ingilizceyi yoksa sınıfta kalkan çok oluyor mu

• hipnozcu25 H kullanıcısına yanıt
    Şans eseri hazırlık okumadım ben. Ama kalan pek yok diye biliyorum
  • Cevabin icin sagol hocam.bu arada nasil sans eseri okumadin?

ya speakingte berbattım sağolsun iyi bi ingilizce hocasına denk gelmişim eli bolmuş.
  • Merhabalar;
    Yorumları okudum, okuldaki 2. senem. Okulun yer, yeni olması ve askeri havalimanına yakın* olması dolayısıyla imkanları kısıtlı. Ama 2 yılda çok ilerledik. Okulun cazibesi başta iş garantisi, havacılık tecrübesi ve havacılık imkanlarıdır. Ben okulu şeçmemin nedeni uçak bölümünü okuyabilecek olmamdı. Her gün 7 de kalkıp 9 da okulda olmaya çalışıyorum. Havacılık aşkıyla tutuşan insanlar için gerçekten de bulunmaz nimet. O topraklarda yapılmış bir uçağın Hollanda gibi ülkeye satılması bile.. Benim gibi bu amaçla tutuşan bi Türk gencinin gidip orayı gitmesi başının borcudur. Diğer bölümlerde bile olsanız havacılık ilişkinizi sıkı tutmak istiyorsanız bu okulun amacına budur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçmalamayın ya 2. yılım thkü'de saçma sapan bir yer. hayatınızın en güzel yıllarını boşa harcamak istiyorsanız buyrun gelin. okul için sadece pilotajlar önemli diğerleri üvey evlat muamelesi görüyor. iş imkanı garantisi diye birşey de yok. staj yaptık 2013'ün yazında adamlar bize mal gözüyle bakıyordu. bura için okul mu okunur diye. işe girmek için malum parti ile bağlantınız olması yeterli. verecekleri para 1500 TL okuduğumuz bölümün çalışanları işi bilmiyor adamlar bize soruyordu nasıl yapacağını siz düşünün. yerleşkesi bambaşka bir sıkıntı zaten. olaya duygusal yönden bakmak saçma sonuçta geleceğiniz söz konusu. sorularınız varsa yanıtlayabilirim
  • Bu dediklrinin hepsi pilotaj icin de gecerli mi?
  • aynen ya, spor aktivitelerine bile katılmak için baya bi çaba harcıyoruz okul koruyor bizi :) sakatlanırsak falan diye
    Pilot olmak istiyorsan farklı dostum düşünebilirsin burayı. Ancak bir mühendisliktir bilmem nedir dersen, puanını boşa harcama derim. Hatta şöyle söyleyeyim özel okula falan gitme. Üniversite yılları kimsenin unutamayacağı yıllar olduğu bir gerçek. Bu yıllarını sana yapılan hıyarlıkları hatırlayarak yaşama. Hele ki düzgün bir arkadaş çevreni bırakıp geleceksen, burada ki yapmacık insanları görünce her geçen gün moralin bozuluyor. Dönem ortasına geldik okula toplasan 1 ay gitmişimdir o da vizelere kadar. Sonra şevkin kaçıyor, başka okullardan arkadaşlarını görüyorsun orda burda yeni arkadaşları ile güzel vakit geçiriyor, ciddi dostluklar kuruyor. Hayatımın en büyük pişmanlıklarından birini yaşıyorum şuan. Dediklerim istisnalar dışında tüm özel okullar için geçerli. Tabi karar senin.
  • Sağol kardeşim önerin için

• Universitenin ucak teknolojisi bolumu hakkinda ne dusunuyorsunuz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.