Şimdi Ara

Türk Gençliği Dışarı Çıkıp Sosyalleşmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepiniz evde oturup tipim nasıl ssli konu açıyor akşamdan sabaha kadar dota lol cs oynuyorsunuz çıkın dışarı yaa az sosyalleşin insanlarla tanışın yoldan geçene selam verin arkadaşlar mesela şu videodaki arkadaşlar gibi olun biraz.
    https://www.facebook.com/SayfaYeter/videos/788080618025581/

edit: videoyu izleyin bi hemen vurmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PomPom -- 20 Mayıs 2017; 22:57:1 >

• Disari cikip nereye gidelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam dışarıdan yazıyorum şu an.
  • Balkondan yazıyorum sayılıyor mu şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyelilerden dişardan biktik.

• Sosyal olmak için para lazım paraaaa. Türk gencinde para mı var sosyalleşsin?

Gidip parkta bahçede otur demeyin her yer keko,suriyeli,torbacı,tinerci kaynıyor

• bugun bi kadıköy rexin oralara taksime falan ne bileyim merkezi yerlere gitsene bi türk gencligi neler neler yapıyor ? sen sanırım forumdaki tiplerden ibaret sanıyorsun her şeyi
  • Theologist diye geldim gidiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş millette para mı var tip mi var dışarı çıkıp napacak bu millet en iyisi oturur evinde cs go oynar
  • Bu konu ile asosyalliğimi yendim.Artık sürekli dışarıda insanlarla kaynaşıyorum.Teşekkürler PomPom bir Türk gencinin daha hayatını kurtardın, teşekkürler.
  • Hep evde durmam.Bazen şöyle düşünürüm dışarı çıktığım zaman
    ortam Las Vegas gibi olsa ne güzel olurdu.
  • videoyu izledim kanser oldum kemoterapi masraflarımı karşıla
  • bugün kimi bloklasam?
  • çor çirkinim yav çıkınca pskiolojim bozuluyor evde kalmak en iyisi
  • Birincisi, videodaki arkadaş gibi olunca video ki kadın demeye utanacağımız cinslerle karşılaşma olasılığımız yüksek. "ORKOKLORON HOPSO OKOZ" diyip bize yafta yapıştıran kızlarında böyle bir beyinsiz cinsi bulunmakta.

İkincisi nasıl sosyalleşeceksin oğlum bana onu söyle, bir kere videodaki gibi birisine gibi "Tanışalım mı hehe" falan demekle olmuyor o ne lan öyle yapay yapay.

Sen gidip sosyallaşemezsin, sosyalleşme imkanı senin önüne gelir sen o zaman ona katılıp katılmayacağına karar verirsin.
  • Zorla mı

• bence biz erkekler çok masum insanlarız bir kadının yanına gidip soru sorarken bizim gibi düşünüp sorumuza cevap verecek sanırız kadınlar ise akıllarından yüzlerce düşünce geçirir ve en çirkinini doğru sayıp cevap verir
  • Sandviçimi alıp cimlere yayilabilecegimiz sonra top oynayip eglenecegimiz bir yer bile yok. Yer : Allah'ın belası Ankara

Yer gök AVM olmuş, millet sosyalligi cafelere avm ye girmek sanıyor, benim gibi fakir genclerde sabahtan akşama kadar böyle forumlarda takılıyor.

Allah'ım tek bir dileğim var vasıflı bir insan olup güzel bir ülkeye yerlesmek ve su topraklara bayramdan bayrama uğramak

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Sandviçimi alıp cimlere yayilabilecegimiz sonra top oynayip eglenecegimiz bir yer bile yok. Yer : Allah'ın belası Ankara

Yer gök AVM olmuş, millet sosyalligi cafelere avm ye girmek sanıyor, benim gibi fakir genclerde sabahtan akşama kadar böyle forumlarda takılıyor.

Allah'ım tek bir dileğim var vasıflı bir insan olup güzel bir ülkeye yerlesmek ve su topraklara bayramdan bayrama uğramak

Kurtuluş Parkı, Altınpark, 50. Yıl Parkı, Göksu Parkı, Mavi Göl, Seğmenler Parkı, Botanik Parkı

Yani aklıma gelen bunlar, niye olmasın ki müthiş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan videoya sebepsiz güldüm

*Aslında trajikomik halimize gülüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mantarın Başı -- 20 Mayıs 2017; 23:21:14 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.