Şimdi Ara

TÜRK'e zabıta, MÜLTECİYE özel seyyar tezgah + para yardımı !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.hurriyet.com.tr/zabita-ihlamurlarini-alinca-agladi-40566835

Adapazarı şehir merkezindeki insanların yoğun olduğu Çark Caddesi üzerinde yer tezgahı kuran yaşlı bir adam, ıhlamur satmaya çalıştı. Bölgede devriye gezen zabıta ekipleri yaşlı adama satış yapmasının yasak olduğunu belirterek, tezgahındaki ıhlamur dolu poşetleri aldı.

Ihlamurları elinden alınan yaşlı adam caddenin kenarındaki bir pasajın önüne oturarak sinir krizleri geçirdi. Gözyaşlarına boğulan yaşlı adamı teselli etmeye çalışan vatandaşlar, zabıta ekiplerine tepki gösterdi.

MÜLTECİYE BÖYLE:

http://www.urfanatik.com/sanliurfa/20-suriyeli-ye-seyyar-tezgah-el-arabasi-verildi-h66526.html

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Hayati Harrani Çok Amaçlı salonda düzenlenen dağıtım programında konuşan Şube Başkan Atilla, 20 suriyeli aileye Seyyar simit ve Tatlı satabilmeleri için araç tahsis etiklerini söyledi.

Şube Başkanı ATİLLA, ayrıca Şanlıurfa’da yaşayan bin 500 yetim aileye 100 lira değerinde yardım çeki verdiklerini söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 21 Eylül 2017; 21:33:10 >

• Amcaya gerçekten üzüldüm fakat Sakarya bölgesi olduğu içinde üzülmek istemedim.Malum parti siyasete atıldığından beri bunlardan tam destek almıştır, Sakarya halkınıda 1 gram sevmem.Bunlara bunu yapma gücünü veren bizzat Sakarya halkının kendisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 21 Eylül 2017; 22:9:0 >
  • Algı çalışmasına bak

Suriyeli gibi gidip seyyar için izin belgesi ve duracağın yeri belirtirsen vergi levhan ile birlikte yukarıdaki dayı gibi durumlara düşmeden seyyar işi yapabilirsin.

Yalan dolanla yıllardır bir sonuç elde edemediniz hala deniyorsunuz. Sabrınızın sonu yok vallahi..
  • Hiç satırlarca anlatmaya gerek şu video yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: The Ancient One

Algı çalışmasına bak

Suriyeli gibi gidip seyyar için izin belgesi ve duracağın yeri belirtirsen vergi levhan ile birlikte yukarıdaki dayı gibi durumlara düşmeden seyyar işi yapabilirsin.

Yalan dolanla yıllardır bir sonuç elde edemediniz hala deniyorsunuz. Sabrınızın sonu yok vallahi..

Tabi tabi öyle. Verirler izni zaten

• quote:

Algı çalışmasına bak

80 yaşında yaşlı adam ne anlayacak bürokrasiden okuma yazması bile var yok bilinmez. İzin alcakmışta bilmem neymiş.. %70yakın Akpye destek çıkıyorsa demek ki bir eğitim okur yazarlık sorunu var orada.. Zabıta adamcağızın tezgahını alıp götüreceğine izin vs neyse alması için yardımcı olaydı.. Boş laf sizinkisi algı operasyonuymuş 80 yaşında ıhlamur satan adamı ağlat hırsızlık mı yapıyor adam suçu ne utan kendinden o zabıtalardan farkınız yok..

Suriyelilerle birlikte sizide yollamak lazım Esad efendinizin yanına. Bu ülkenin vatandaşlarına düşmanlık yapıp mültecileri poh pohlayanın pek içimizden birinin olacağını sanmıyorum. Türk değilsiniz o kesin amcanın durumuna algı operasyonu demez bir Türk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 22 Eylül 2017; 4:37:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Algı çalışmasına bak

haberi okudunuz mu?

haberde sizin dediğinizle ilgili ima bile yok

İHH yardım amaçlı vermiş 20 seyyar satış aracını ve hediye çeklerini ( belediyede yardım diye ses çıkarmamıştır büyük ihtimalle )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• beter olun !
  • söylencek çok şey varda kısacası hayat suriyelilere güzel bize zulüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRI CLICK 0.7

Hiç satırlarca anlatmaya gerek şu video yeterli

Bu abimiz bu videodan hemen hemen 3-4 hafta sonra dükkanı başkasına devretti. Neden acaba

• quote:

Oha bu ne ya, gece gece sinirden kalp atışlarım hızlandı. Bu herifi birde belediye başkanı yapmışlar, işte ülkeyi yönetenler bunlar.

• Akp için oy vergiden önce gelır, o yüzden suriyelileri beslıyorlar onların tamamı akp ye oy verıyorlar.
  • Yazık bu ülkeyi ve vatandaşını düşünen biri gelmicek heralde başa üzülüyorum yaşlı insanlara yapılan bu zulümlere... Irkçı biri değilim ama önce can sonra canan yani önce kendi vatandaşın sonra yabancılara destek vermeli ülke

• quote:

Belediye başkanı birde diyor Onların (suriyelilerin) dedeleride bu ülkeyi kurtardı. Birde bu çıktı ... Ordan yani Halepten gelenler Türktü zaten. yunaistan ve

bulgaristandan gelip şehit olanları da yunan ve bulgar diye yurturur bu cahil kişi http://www.canakkaleninrehberi.com/?Syf=18&Hbr=421482

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Avrupada insanlar emekli oldugunda emekli maaşı ile dünya turuna çıkar; Türkiyede ise 80 yaşında bir insan ıhlamur satmak zorunda kalır ailesini geçindirmek için.

AVrupada zabıtalar kendi yardımcı olur, şiddet uygulamaz; Türkiyede zabıtalar kendini kral zannederler ve bir şeyler satmak isteyen halkına daima şiddet uygulamaya ya da azarlamaya çalışırlar. Düzeni hep şiddetle sağlamaya çalışırlar.

Asıl sorun, kendi halkını bu hale getiren sistemi uygulayan politikacıları hâla başımızda tutan cahil halktır. Asıl sorun, kendi halkına şiddet uygulayan polis, zabıta ve hatta gittiğimiz kurumlarda bizleri azarlama hakkını kendinde gören memurların yetişmesi. Sorun biziz arkadaşlar; sorun ta kendimiziz. Bizler böyle oldugumuz sürece, başımızdakiler de böyle olacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

quote:

Algı çalışmasına bak

Tabi tabi öyle. Verirler izni zaten

Neden vermesinler sırf bu iş için kanun var. İşine gelmiyor değil mi ? Bak istanbul da her köşe başında izin belgeli seyyar var izin vermiyorlarsa nereden geliyor bu adamlar. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Vay vay cehalette kalite akiyo.

Canim benim nasil aliyormussun bi anlatsana bana bende bileyim. Senden daha fazla yakin oldugum kesin belediyelere. Bir anlatta dinleyelim

Evinden sokağa çıkamayan asosyal bana cahil deme cesaretini kendinde bulabiliyor. Ne ilginç bir ortam bu internet.

Belediyeler seyyar için izin vermiyorsa sokaktaki izin belgeli seyyar satıcılar uzaydan mı geliyor ?

Biz her sabah simiti sandviçlerleri poğaçaları uzaylılardan mı alıyoruz.

Yoksa o seyyarlardaki izin belgesi ve belediyeye ait iş önlüklerini uzaylılar mı veriyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: forumagir

quote:

Algı çalışmasına bak

haberi okudunuz mu?

haberde sizin dediğinizle ilgili ima bile yok

İHH yardım amaçlı vermiş 20 seyyar satış aracını ve hediye çeklerini ( belediyede yardım diye ses çıkarmamıştır büyük ihtimalle )

Haber ile ilgili değil bu yorum. O amcanın durumunu biliyoruz. Sonuçta o adamdan o malzemeleri sırf izin belgesi olmadan seyyar tezgahı açtığı için aldılar.

Örnek gösterdiği adamın izini yok bir şey satmak için.

Tam aksi bir durum olsa bu iki yüzlüler devlete bak adam izisiz mal satıyor ya biri zehirlense diye dolanırlar burada.

Bana böyle ikiyüzlülüklerle gelmeyin.

• The Ancient One kullanıcısına yanıt
    Sokakta bak bakayim kac tane izin belgeli calisan var.

Onemli noktalar disinda hic birinde yok. Sen sabah simit aldigin adama git bi sor bakalim sabit durmadigi surece bir ucret oduyormu.

Almadiklari belgeleri aliyolarmis gibi anlatma istersen komik oluyo. Orn istiklal caddesinde kestane satan adama sokak basinda genisligi belli oranin ustunde olan sokaklara izin verirler ve noktasi vardir.

Arkasinda bir sokaga inip simit satan adama belediyeler zaten bisey demez. İstiklale girerse ya da bir engel olursa bibyere engel koyarlar. İlk defa ana cadde ustundeki noktalar haric izin belgesi oldugunu duydum simitcilerin tebrik ediyorum seni

• quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Sokakta bak bakayim kac tane izin belgeli calisan var.

Onemli noktalar disinda hic birinde yok. Sen sabah simit aldigin adama git bi sor bakalim sabit durmadigi surece bir ucret oduyormu.

Almadiklari belgeleri aliyolarmis gibi anlatma istersen komik oluyo. Orn istiklal caddesinde kestane satan adama sokak basinda genisligi belli oranin ustunde olan sokaklara izin verirler ve noktasi vardir.

Arkasinda bir sokaga inip simit satan adama belediyeler zaten bisey demez. İstiklale girerse ya da bir engel olursa bibyere engel koyarlar. İlk defa ana cadde ustundeki noktalar haric izin belgesi oldugunu duydum simitcilerin tebrik ediyorum seni

Hikaye anlatıyorsun. Geceleri çıkan bir kaç seyyar haricinde sabah ve gündüz göreceğin her seyyar tezgahının izin belgesi vardır. Aracına yapışık olarak durur.

Görüp bilmesek bizi yiyeceksin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.