Şimdi Ara

Türk Devletleri- Ϝϓ?Ϟ uygulaması hazır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Android konusunda soğumamak için bir şeyler yapayım diyordum, en son buna karar verdim.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=xyz.kursatufukcoskun.turkdevletleri

Uygulamada şu anda pek çok devlet, hükümdar, savaş, anlaşma ve ferman mevcut. Daha ekleyeceğim çok şey var. Dîvânü Lugati't-Türk, 12 hayvanlı Türk takvimi, hükümdar sözleri gibi özellikleri de ekleyeceğim. Denediğim başka özellikler de mevcut. Kapsamlı bir uygulama olacak, bunu başlangıç olarak düşünebilirsiniz.

• uygulamayı indirdim gerçekten çok güzel olmuş eline yüregine saglık kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsuk773

uygulamayı indirdim gerçekten çok güzel olmuş eline yüregine saglık kardeşim

Beğendiğine sevindim hocam. Keyif alarak yazdım uygulamayı, umarım sizler de keyif alarak kullanırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel olmuş elinize sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I want to play a game

güzel olmuş elinize sağlık

Çok teşekkürler. Yavaş yavaş geliştirmeye devam ediyorum. Bir süre sonra beylikleri de ekleme planım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulamada artık 90 devlet, 1000'e yakın hükümdar, 100 savaş, antlaşmalar, Anadolu beylikleri, beyler, 12 hayvanlı Türk takvimi, Dede Korkut hikayeleri, destanlar, atasözleri, isyanlar ve daha pek çok şey mevcut. Ayrıca sesli anlatım özelliğini de ekledim. Tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

İndirmek için:https://play.google.com/store/apps/details?id=xyz.kursatufukcoskun.turkdevletleri

Keyifli kullanımlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.