Şimdi Ara

TURK CLAN eSports-ASUS ROG CUP ve NITRADO BF4 -TÜRKİYE ŞAMPİYONU- (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
7
Favori
67.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peset

Akil oyunu yok gercekler bunlar.

Bizi sevmiyorsun bizde seni. Yuzsuzluk yapip aglayan sensin gelip konuya.

hala yazıyorsun gülüm be bu konu senin babanın konusu deil sitede öyle burada herkes herşeyi edebiylen tartışır yazar forum burası yüssüzlük varsa sizilerdede var aman beni sevin neyse çok uzadı herkes edebiylen yazssın tartışşın ötesine gitmesin bak senle öyle veya böyle fazla ileri gitmeden yazışıyoruz ama beraber oldugun insanlara söyle her mesaja atlayıp hakaret etmesinler yeter
    ben kimsein anasına kolay kolay sövmem sövmedimde vijdanım rahat öyle anlaşılmışsada yanlış anlaşılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow_Six -- 28 Şubat 2014; 18:29:47 >
  • quote:

Akil oyunu yok gercekler bunlar.

Bizi sevmiyorsun bizde seni. Yuzsuzluk yapip aglayan sensin gelip konuya.

Oğlum uğraşıyorsunuz bizimle Allah musallat ediyor işte
  • Archelot kullanıcısına yanıt
    Seninkiler rahat durmadi napalim. Ne guzel gidiyordu ortam.

O degil herif size kiziyor kovmussunuz heralde, gelip bizim konudan size kiziyor favori aglama duvari olduk yemin ediyorum herkes birilerine mesaji buradan iletiyor. Sizin konu nerde uste cikarinda dalsin size gitsin burdan ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 28 Şubat 2014; 18:39:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rainbow_Six R kullanıcısına yanıt
    peki.
  • quote:

Seninkiler rahat durmadi napalim. Ne guzel gidiyordu ortam.

O degil herif size kiziyor kovmussunuz heralde, gelip bizim konudan size kiziyor favori aglama duvari olduk yemin ediyorum herkes birilerine mesaji buradan iletiyor. Sizin konu nerde uste cikarinda dalsin size gitsin burdan ..

Size yazan bizden kim ben hala onu bile bilmiyorum bu arada. Buradaki nickinde imza yok. TS'ye de giremiyorum 2 haftadır iş güç. Soramadım. Açıkçası tüm mesajları da okumadım buradaki. Ortam siz istemediğiniz sürece bozulmaz. Bundan sonra sizden birisinin olumsuz bir tavrı olursa pm'den size haber verelim. Siz de aynısını bize yapın. Ben adamın yazdığını sildirtemezsem ne yaparsanız yapın. Ama şu konumda bilerek isteyerek pislik olsun diye bir şeyler yapılıyor izlenimi oluyor iki taraf için de.

ve inanır mısın çok keyif alıyormuş gibi gözüksem de kavga dövüşten hiç keyif almam. Sadece anlık olarak sinirlenebilen bir insanım. Yine aklımdan bir sürü şey geçti ama bu sefer 2 gün bekleyeceğim dedim. Sonuçta gösterdiğim her olumsuz reaksiyon aslında bana zarar veriyor çünkü dediğim gibi yapmaktan hoşlanmıyorum. Sadece yapılana karşılık olsun diye yapıyorum. Bu kadar çok ayrışmanın olduğu bir ülkede günde 1-2 saat zor girdiğim bir oyun için de ayrışma yaşamayı hiç ama hiç istemiyorum. Keşke çok farklı gelişseymiş baştan beri ama olmamış. Umarım bundan sonra düzelir bir şeyler. Her zaman iyilik için umut vardır...

Rainbow Six'e gelince bize özelden sövüyor zaten sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archelot -- 28 Şubat 2014; 19:09:08 >
  • Arkadaşlar son patch ile birlikte oyun biraz daha rahat çalışıyor ve siyah ekran dan kurtuldum sanırım, artık o zıkkım problem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Rainbow Six'e gelince bize özelden sövüyor zaten sıkıntı yok.

gülüm ben sana sövmedim hatta seni severim iyi bir insansın her nekadar ispiyonlasanda içinde bulundugun klandan bi arkadaşa sövdüm ki o arkadaş sebesiz ara sıra girdigimiz sunucudan attı korkakca
  • Arkadaslar burasi turk clan konusu muhabbetlerinizi baska yerde yapiniz.

• Beyler kendimi bildim bileli ezelden beri savaş oyunlarının içindeyim.Hiç klan mlan işleriyle işim olmadı.BlackKarahan27 ekleyin.Bi atayım fırçanızı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow_Six

quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

Aslan siz sosyal olan , size denk olan rookie sınıfında takılın yoksa daha çok ağlarsınız buralarda. Sizin ne biçim ne karakter ne edep yoksunu şahsiyetler olduğunuzu burada vurgulamak hakaretse evet hakaret ediyorum. Bizlerden bu clandan bu kadar şikayetçi iseniz ve azıcık onuruz olsa ortaya somut veriler koyarak suçlama yaparsınız, gerci sen ve senin gibilere böyle laf anlatmak zor, sizler ancak hilecisiniz küfürbazsınız yok söylesiniz böylesiniz diye anca ağlarsınız. Hieci dersin ama ortaya hiçbisey koyamazsın çünkü Allah sana beyin yerine sadece ağız vermiş. Öbürü gelir bilip bilmeden karşısındaki kim bilmeden bana küfür etti der ama bitane screen shot koyamaz ki geregini yapalım. O yüzden diyorum ayarınız kacmış diye siz sadece yazarak aglamayı becerirsiniz onuda yarım yamalak yapar kendinizi rezil edersiniz.!!!

Alllah sanada beyin vermiş ama kullanmasını bilmiyorsun sana ben silinen mesajda bi askerinizin battlelog 'u nu verdim yok tankcıydı yok öyleydi böyleydi yalandan başka bişey yok herkes sizi hileci veya serverinde küfür ediyor demiyor bunu ayırt edecek kadar kafan çalışmıyor edepsiz ahlaksız sınız bir çoğunuz diyoruz insanlarla konuşmasını bilmiyorsunuz diyoruz haklılığımız yazdıklarınızla ortaya çıkıyor sanada kızmıyorum anan dan babandan görmemişin ne anlatsak sana boş ilk önce ahlak edep bi tane adam gibi hatanızı kabul eden veya alttan alan mesajınız varmı ? reziller

kardesım bırak ne cıddıye alıp cevap verıyosunuz sunları ya politikacı gıbı her mesajları aynı bunların yok camur atmayın yok karakterınız soyle sevıyenız boyle ben yıne gulmeye basladım zaten devam ghost cevaplamaya devam et mesajları takip ediyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: sycosis

kardesım bırak ne cıddıye alıp cevap verıyosunuz sunları ya politikacı gıbı her mesajları aynı bunların yok camur atmayın yok karakterınız soyle sevıyenız boyle ben yıne gulmeye basladım zaten devam ghost cevaplamaya devam et mesajları takip ediyorum ben

Cevap vermiyim yorum yapmayım diyorum mevlananın sözü aklıma geliyor "söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil"
  • @Sycosis
    Serverimizda oynadığın tarihi ver hemen loglara bakalım, ayrıca ortalığa küfür eden admin kimmiş çok merak ettim ? birde boyle yazılar yazarken bir zahmet nicklerinizide yazarsanız bizi yormamış olursunuz. bazen bilmeden yanlış anlamalara sebep oluyorsunuz farkında değilsiniz.

@cimcime666
    oyundaki nickinide yazsan daha etkili olabilirdi belki, oyuncularımızın metaban kayıtlarını eklemişsin, ilginç olmuş , çünkü ;
    Metabansın nasıl çalıştığını bilmiyorsun belliki. Metabans yapısı itibariyle hileleri tespit eden bir program filan değildir, sadece bir veri tabanıdır. Metabans a kayıtlı Server sahipleri/adminleri keyfi olarak bile bir kişiyi serverlarından balayarak metabana kayıt ettirebilirler. Anlayacağın server adminlerinin isterlerse kullanabilecek ortak bir veri tabanıdır. hiç bir resmi dayatması veya kısıtlaması yoktur. Metabanı kullanarak istersem seni bile banlayabilirim ve seninde adın orada kayıt olur, bu seni hilecimi yapar ?

@Rainbow_Six

Aşağıda mesajının nereye gittiğini farkında değilsin, adam ol, adam gibi konuş sadece oyundur, beceriksiz bir oyuncudur diyip seni sallamamaya devam edelim ama şerefli Türk Ordusunda Deniz kuvvetlerinde buradaki birçok genç arkadaşın yaşından bile daha fazla görev yapmış ve yapmaya devam eden bir arkadaşımıza karşı boyle bir cümle kuramazsın, hatta bunu kimseye kuramazsın... bu tarz cümleleride sadece klavyenin başından yazabilirsin, başka türlü yemez zaten.

quote:

olum ben senin baban yaşındayım lan annele evlenseydik sen oğlum olacaktın gerçi evlat olsan sevilmessin ama neyse şirazeden çıktın sana deil anana babana kızıyoruum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arcadius

@Sycosis
    Serverimizda oynadığın tarihi ver hemen loglara bakalım, ayrıca ortalığa küfür eden admin kimmiş çok merak ettim ? birde boyle yazılar yazarken bir zahmet nicklerinizide yazarsanız bizi yormamış olursunuz. bazen bilmeden yanlış anlamalara sebep oluyorsunuz farkında değilsiniz.

@cimcime666
    oyundaki nickinide yazsan daha etkili olabilirdi belki, oyuncularımızın metaban kayıtlarını eklemişsin, ilginç olmuş , çünkü ;
    Metabansın nasıl çalıştığını bilmiyorsun belliki. Metabans yapısı itibariyle hileleri tespit eden bir program filan değildir, sadece bir veri tabanıdır. Metabans a kayıtlı Server sahipleri/adminleri keyfi olarak bile bir kişiyi serverlarından balayarak metabana kayıt ettirebilirler. Anlayacağın server adminlerinin isterlerse kullanabilecek ortak bir veri tabanıdır. hiç bir resmi dayatması veya kısıtlaması yoktur. Metabanı kullanarak istersem seni bile banlayabilirim ve seninde adın orada kayıt olur, bu seni hilecimi yapar ?

@Rainbow_Six

Aşağıda mesajının nereye gittiğini farkında değilsin, adam ol, adam gibi konuş sadece oyundur, beceriksiz bir oyuncudur diyip seni sallamamaya devam edelim ama şerefli Türk Ordusunda Deniz kuvvetlerinde buradaki birçok genç arkadaşın yaşından bile daha fazla görev yapmış ve yapmaya devam eden bir arkadaşımıza karşı boyle bir cümle kuramazsın, hatta bunu kimseye kuramazsın... bu tarz cümleleride sadece klavyenin başından yazabilirsin, başka türlü yemez zaten.

quote:

olum ben senin baban yaşındayım lan annele evlenseydik sen oğlum olacaktın gerçi evlat olsan sevilmessin ama neyse şirazeden çıktın sana deil anana babana kızıyoruum ..

ortalıkta yanlıs anlasılma felan yok dostum hileci oldugunuz da kufurbaz admınlerınızın oldugunu da bılen bılıyo sıze ıspatlama geregı duymuyorum zaten umrumda da degil de bos ıslerle ugrasıyosunuz gram saygı duyulmayan bı clansınız soyleyım ha sızı o ovenlerde tanıdıklarınızdan baskası degıl arkadas cevrenızden yazık cıdden hala bır seylerı duzeltmeye calısıyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sycosis

quote:

@Sycosis

@cimcime666

@Rainbow_Six

quote:

ortalıkta yanlıs anlasılma felan yok dostum hileci oldugunuz da kufurbaz admınlerınızın oldugunu da bılen bılıyo sıze ıspatlama geregı duymuyorum zaten umrumda da degil de bos ıslerle ugrasıyosunuz gram saygı duyulmayan bı clansınız soyleyım ha sızı o ovenlerde tanıdıklarınızdan baskası degıl arkadas cevrenızden yazık cıdden hala bır seylerı duzeltmeye calısıyosunuz

Bu arada bil diye söylüyorum, oyun serverimiz yok bizim, dolayısıyla oyundakilere küfür edecek adminin olma olasalığı yok. tabi sen 2 ay önceki bir olaydan bahsetmiyorsan.

birşey de ispatlamana gerek kalmadı zaten biz anladık ne olduğunu.
  • quote:

quote:

şerefli Türk Ordusunda Deniz kuvvetlerinde görev yapan adam (size göre ) adam gibi cümle kuracak kimseye hakaret etmeyecek bak sen ne güzel yazmışın o da böyle olacak diliize dolamışınız klavye delikanlısı sözlerini delikanlı adam ağzından çınanı duyandır herkes haddini bilecek yok öyle herkese küfür herkeze hakaret

şansını zorluyorsun gökkuşağı oğlan, tahrik ediyorsun birinin tadı kaçıp ters bir anında okuyup tadsızlık çıkartacak... saçmalamayı bırak artık yeter . herşeyin bir sınırı var. konu ne olursa olsun hiç kimsenin anası babası ailesi ağıza alınmaz.

Oyunu oyunda bırakmayı beceremiyorsunuz, her türlü pisliği yapıyorsunuz birde utanmadan tanımadığınız insanların hakkında ucu ailelerine dokunan laflar ediyorsunuz.

Burası bir forum sadece, ancak burada kendi sesini duyurma şansın var. istediğini kadar hileyle hurdayla yaftala , ne bu işin hakemi sensin ne de yaptırım uygulayacak kişi. kısacası bir ... değilsin. bununla da yaşamayı öğren .

bak şimdi ben sana oğlan deseydim ileri gidecekdin olay anaya babaya gelecekti sonra Zırlayacaktınız klavyenizden çıkanı gözünüz görmüyor onun için diyoruz düzgün insanlar veya ahlaklı insanlar deilsiniz diye
  • Rainbow_Six R kullanıcısına yanıt
    yanlısın var kardes o ınsanlar 8 yıllık clanın uyelerı kurucuları onlar bu forumun en nezıh en ahlaklı en karakterlı ınsanlarıdır deme oyle deme
  • sycosis kullanıcısına yanıt
    Ogrenmissin bak sonunda helal sana.

• quote:

quote:

quote:

şerefli Türk Ordusunda Deniz kuvvetlerinde görev yapan adam (size göre ) adam gibi cümle kuracak kimseye hakaret etmeyecek bak sen ne güzel yazmışın o da böyle olacak diliize dolamışınız klavye delikanlısı sözlerini delikanlı adam ağzından çınanı duyandır herkes haddini bilecek yok öyle herkese küfür herkeze hakaret

şansını zorluyorsun gökkuşağı oğlan, tahrik ediyorsun birinin tadı kaçıp ters bir anında okuyup tadsızlık çıkartacak... saçmalamayı bırak artık yeter . herşeyin bir sınırı var. konu ne olursa olsun hiç kimsenin anası babası ailesi ağıza alınmaz.

Oyunu oyunda bırakmayı beceremiyorsunuz, her türlü pisliği yapıyorsunuz birde utanmadan tanımadığınız insanların hakkında ucu ailelerine dokunan laflar ediyorsunuz.

Burası bir forum sadece, ancak burada kendi sesini duyurma şansın var. istediğini kadar hileyle hurdayla yaftala , ne bu işin hakemi sensin ne de yaptırım uygulayacak kişi. kısacası bir ... değilsin. bununla da yaşamayı öğren .

bak şimdi ben sana oğlan deseydim ileri gidecekdin olay anaya babaya gelecekti sonra Zırlayacaktınız klavyenizden çıkanı gözünüz görmüyor onun için diyoruz düzgün insanlar veya ahlaklı insanlar deilsiniz diye

ay canım benim, çok tatlı oluyorsun sen böyle kendi çapında ahkam kesince hele birde senin şu kendini birşey zanneden, o çok bilmiş, bir ... becerememiş hallerin yokmu...

oyun oynuyoruz bir dert, oyunu bırakıyoruz bin dert. nasıl bir kuyruk acınız olmuş, nasıl yakmışız canınızı arkadaş. yaw senin bir ekibin filan varmı, derdini bizle nasıl çözmeyi planlıyorsun, onu söyle.. sadede gel anlayacağın.

Hile diyorsun, varsa kanıtın, delilin git banlat. dava filan aç hakkını ara. duvara kafa atıyorsunuz, sonra kafam niye acıdı diyorsunuz. Konuya gelip saçmalıyorsun, bizde saşmalıklarını toplayıp suratına sıvıyoruz tekrar.
    sen hiç bizim "gökkuşağı oğlana oyunda nasıl da çaktık ama" diye bir mesaj attığımızı gördün mü ?
  • Gokkusagi oglan iyiymis abi bu

Yillarin gokkusagi bfcisi asdsdsd

Rezil herifler ya iftirayida beceremiyorlari ucan kusa hileci diyen tayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 28 Şubat 2014; 22:58:58 >
  • quote:

ay canım benim, çok tatlı oluyorsun sen böyle kendi çapında ahkam kesince hele birde senin şu kendini birşey zanneden, o çok bilmiş, bir ... becerememiş hallerin yokmu...

oyun oynuyoruz bir dert, oyunu bırakıyoruz bin dert. nasıl bir kuyruk acınız olmuş, nasıl yakmışız canınızı arkadaş. yaw senin bir ekibin filan varmı, derdini bizle nasıl çözmeyi planlıyorsun, onu söyle.. sadede gel anlayacağın.

Hile diyorsun, varsa kanıtın, delilin git banlat. dava filan aç hakkını ara. duvara kafa atıyorsunuz, sonra kafam niye acıdı diyorsunuz. Konuya gelip saçmalıyorsun, bizde saşmalıklarını toplayıp suratına sıvıyoruz tekrar.
    sen hiç bizim "gökkuşağı oğlana oyunda nasıl da çaktık ama" diye bir mesaj attığımızı gördün mü ?

bu 2 oğlan sözün ne hikmetse oğlan oğlan yazanda sensin ne banlatması ne mahkemesi ne içtin sırf clanını korumak için saçma sapan çümleler kurma bak işine önünden ye sütünü iç yat artık senide muhatab almıyorum
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.