Şimdi Ara

TURK CLAN eSports-ASUS ROG CUP ve NITRADO BF4 -TÜRKİYE ŞAMPİYONU- (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
7
Favori
67.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendisinin bile içinde bulunmadığı üstünden 3 yıl geçmiş bir galibiyeti övünç kaynagı olarak önümüze sunan birilerini görünce bizim ne kadar büyük bir takım olduğumuz bir kez daha ortaya çıkıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost41 -- 24 Şubat 2014; 16:37:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhabbet cok tatli yaw. Okudum okudum guldum. Neyse asil mevzuya gelelim.
    1-Bu yazismalarin yapildigi tarihte Hasan hangi ekipteydi ? Cunki bizde degildide neden bize atfediliyor. Biz bu arkadasin bize katildiktan sonraki faaliyetleriyle sorumluyuz.
    2-Hasandan yana yana bu macroyu isteyen hangi ekipten ? ve bu yazismalarin SS lerini kullanan arkadaslarin konuyla ve bu makro alisverisiyle alakalari ne? Hasanin tarafinda degilseniz demekki diger elemanin tarafindasiniz ve kimse ondan bahsetmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arcadius

Muhabbet cok tatli yaw. Okudum okudum guldum. Neyse asil mevzuya gelelim.
    1-Bu yazismalarin yapildigi tarihte Hasan hangi ekipteydi ? Cunki bizde degildide neden bize atfediliyor. Biz bu arkadasin bize katildiktan sonraki faaliyetleriyle sorumluyuz.
    2-Hasandan yana yana bu macroyu isteyen hangi ekipten ? ve bu yazismalarin SS lerini kullanan arkadaslarin konuyla ve bu makro alisverisiyle alakalari ne? Hasanin tarafinda degilseniz demekki diger elemanin tarafindasiniz ve kimse ondan bahsetmiyor.

Aynen oyle. Kiskancliktan geberiyorlar hasani belli

Biz hasanin arkasindayiz yuzumuzu kara cikartmadi Allaha sukur. Gecmisi temiz pb si temiz.

Aslinda 9 yildir temiziz, buna dayanamiyorlar orasi ayri. Her sezon genel olarak soyluyorum hedef belirtmeden, takimlarindan pbban i yemis oyuncu bozuntulari cikinca, ulkemizin en temiz takimi olan TURK Clana tabiki saldirirlar. Allah akil fikir versin.

Allah, arkadaşının serrinden korusun birisini. en kotusu bu cunku. Hasana yapilan da bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 24 Şubat 2014; 17:34:26 >

• Çok başarılısınız kimseye kulak asmayın böyle devam süpersiniz !
  • quote:

Orijinalden alıntı: The RetributioN

Çok başarılısınız kimseye kulak asmayın böyle devam süpersiniz !

Teşekkürler

• Bahar temizliği mi yapıldı konuda hayırdır :)

Tatlı tatlı didişiyoduk şurada :)

Hadi toplanın yine ;)

• sycosis kullanıcısına yanıt
    Ağla koç agla :)) daha çok aglarsın buralarda !!!

Ayarın kacmış senin ama ayarı veririz her türlü sen rahat ol bebelik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

Ağla koç agla :)) daha çok aglarsın buralarda !!!

Ayarın kacmış senin ama ayarı veririz her türlü sen rahat ol bebelik :)

O nun ayarı kaçmışşa senin vidalarda gevşemiş yazılanı oku ders çıkar her mesajın hakaret adamın dedigi gibi a sosyal adamlarsınız
  • Aslan siz sosyal olan , size denk olan rookie sınıfında takılın yoksa daha çok ağlarsınız buralarda. Sizin ne biçim ne karakter ne edep yoksunu şahsiyetler olduğunuzu burada vurgulamak hakaretse evet hakaret ediyorum. Bizlerden bu clandan bu kadar şikayetçi iseniz ve azıcık onuruz olsa ortaya somut veriler koyarak suçlama yaparsınız, gerci sen ve senin gibilere böyle laf anlatmak zor, sizler ancak hilecisiniz küfürbazsınız yok söylesiniz böylesiniz diye anca ağlarsınız. Hieci dersin ama ortaya hiçbisey koyamazsın çünkü Allah sana beyin yerine sadece ağız vermiş. Öbürü gelir bilip bilmeden karşısındaki kim bilmeden bana küfür etti der ama bitane screen shot koyamaz ki geregini yapalım. O yüzden diyorum ayarınız kacmış diye siz sadece yazarak aglamayı becerirsiniz onuda yarım yamalak yapar kendinizi rezil edersiniz.!!!@Rainbow_Sixundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost41 -- 28 Şubat 2014; 15:32:57 >
  • Rainbow_Six R kullanıcısına yanıt
    Karsindaki yillarin ve TURK Claninin hikmet abisi. Saygi duydugumuz sevdigimiz denizci asker abimiz. Oyundan anlamiyorsun herkes guldu sana ohannes berkana laf edince gordun sende zaten. o tamamda anayi kutsali katan sensin mesajlarina. Kutsallarla oyle misal verilmez . Edepsizlik yapan sensin. Cevabini vermis hikmet abi. Bireysel hakki.

Hikmet abinin kısasıni hakli ve yerinde buluyorum bu yuzden.

Senden ornek alacaksa birseyleri bu forumdakiler, vay hallerine onlarin. Gittigin heryerden dislaniyorsun. Az duzelt kendini artik. Biz 9 yildir vermedik kimseye taviz vermeyizde. Gicik aldikmi kovalariz heryerden. Aglamak serbest.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 28 Şubat 2014; 16:58:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peset

Karsindaki yillarin ve TURK Claninin hikmet abisi. Saygi duydugumuz sevdigimiz denizci asker abimiz. Oyundan anlamiyorsun herkes guldu sana ohannes berkana laf edince gordun sende zaten. o tamamda anayi kutsali katan sensin mesajlarina. Kutsallarla oyle misal verilmez .

Hikmet abinin kısasıni hakli ve yerinde buluyorum.

Senden ornek alacaksa birseyleri bu forumdakiler, vay hallerine onlarin.

hikmet abine saygı duyman başka yazdıklarını bilmemesi başka ben kimseye durup dururken hakaret etmem adam herkese hakaret ediyor hele yaşı büyükse daha bi adam olması lazım ama o ergen gibi herkese aşşaglayıcı hakaret edici oluyor biz misal verdik kendimizde uyarıda bulunduk gülenlerde sizin askerleriniz bana mesajlar geliyor özelden" uyma şunlara diye " herşeye zıplayıp tahrik edici olmamalı oluyorsa ayı şekilde cevabını alacagını bilmeli bu arkadaş misal sen niye herşeye zıplayıp hakaret etmiyorsunda o herkese gider yapıyor sen ondan da küçüksün o zaman adam olmayı bilecek cigerim
    bu arkadaşın geçmiş mesajlarına bak hep hakareret insan gibi cevap verdigi mesaj yok neredeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow_Six -- 28 Şubat 2014; 17:02:09 >

• Peset kullanıcısına yanıt
    "Gittigin heryerden dislaniyorsun" derken neyi kast ettin bilmiyorum biyere gittigim yok türk clanlarını herkes dışladı beni veya başkasını dışlamanız önemli bişey deil zaten kimseyle içli dışlı deilim genelde türk serverlerinde oynamam bir çok türk gibi... asıl siz dışlandınız türklerin içinden o kadar türk var bf oynayan serverleriniz boşdolu oldugundada 2 dakka chat ekranına bakmak yeterli oluyor
    Tahrik ediyorsun. Her lafindan biri ergen vs. E hakli adam kizmakta.

Ozelden yandaslarin atar tabi mesaj. 3-5 kisilik anarsi grubu var dh de .

Umrumuzda mi tabiki degil. Siz saldirirsiniz biz kovalariz bu kadar basit. Bizim destekcilerimizde konumuza atiyorlar mesaj kulak asmayin diye. Sayfalari gezersen gorursun. Desteksiz mi saniyorsunuz bizi. Bir gunde onlarca kisiyle doldururuz burayi. Varsa delikanliysan uygulayalim. Ama biz sevenlerimizi bulastirmayiz sizin gibilere.

Sizde adalet yok. Ulken icin mucadele etmis gecesini gunduzune katmis bunca yillik bir ekibe insan olsaniz oncelikle saygi gosterirdiniz. Kizdiginizda bilip bilmeden direk saldiriyorsunuz. Hileci bar yok ivir zivir... Oyuncuya ve oyuna verdiginiz degeri anladik sifir. Bari su guzide takima yapmayin. 1 tane serefsi oyuncumuz yok gecmisimizden bugune. Ayiptir gunahtir. Boyle mi muslaminiz? Yapmayin alt tarafi oyun biz biraz dha ciddiye aliyoruz o da ulkemiz azicik on plana ciksin diye. Para bile kazanmiyoruz harcadiklarimizi doksem turk oyuncular icin buraya dunyanin masragi cikar . Yapmayin artik el insaf el vicdan.

yok biz ugradacaz diyorsanizda halen hodri meydan evelAllah olene kadar serefimizle buradayiz takimimizlayiz.

• Bütün alem görsün ne olduğunu sen anca klavye başından anamıza sallayan acizlerdensin erkekliğin oraya kadar müslümanlığın anamıza kadar senin gibi bir şerefsizle aynı nüfus cüzdanını kullanmak bile utanç verici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost41 -- 28 Şubat 2014; 17:17:25 >
  • quote:

Tahrik ediyorsun. Her lafindan biri ergen vs. E hakli adam kizmakta.

Ozelden yandaslarin atar tabi mesaj. 3-5 kisilik anarsi grubu var dh de .

Umrumuzda mi tabiki degil. Siz saldirirsiniz biz kovalariz bu kadar basit. Bizim destekcilerimizde konumuza atiyorlar mesaj kulak asmayin diye. Sayfalari gezersen gorursun. Desteksiz mi saniyorsunuz bizi. Bir gunde onlarca kisiyle doldururuz burayi. Varsa delikanliysan uygulayalim. Ama biz sevenlerimizi bulastirmayiz sizin gibilere.

Sizde adalet yok. Ulken icin mucadele etmis gecesini gunduzune katmis bunca yillik bir ekibe insan olsaniz oncelikle saygi gosterirdiniz. Kizdiginizda bilip bilmeden direk saldiriyorsunuz. Hileci bar yok ivir zivir... Oyuncuya ve oyuna verdiginiz degeri anladik sifir. Bari su guzide takima yapmayin. 1 tane serefsi oyuncumuz yok gecmisimizden bugune. Ayiptir gunahtir. Boyle mi muslaminiz? Yapmayin alt tarafi oyun biz biraz dha ciddiye aliyoruz o da ulkemiz azicik on plana ciksin diye. Para bile kazanmiyoruz harcadiklarimizi doksem turk oyuncular icin buraya dunyanin masragi cikar . Yapmayin artik el insaf el vicdan.

yok biz ugradacaz diyorsanizda halen hodri meydan evelAllah olene kadar serefimizle buradayiz takimimizlayiz.

"Tahrik ediyorsun. Her lafindan biri ergen vs."
    iftira atıyorsun kendi abinin yazdıkları nı es geçiyorsun adaletten bahsediyorsun sizin ne yaptıgınızdan bize ne neden minnet edelim bana ne faydan var acıtayon yapıyorsun alttarafı oyun sa neden pohpohlanmak bekliyorsun "ülke için yaptıklarımız " böyle komik bir izah olabilirmi ? bunlar çocuksu duyğular ve davranışlar yoksa ondanmı kızgınsınız" biz ülke için çarpışıyoruz bu halk bu sivilller bize sayğı duymuyorlar " böyle komedi işleri geçin son söz herkese küfür hakaret etmeyin dinleyin çözüm üretin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow_Six -- 28 Şubat 2014; 17:23:10 >

• quote:

Bütün alem görsün ne olduğunu sen anca klavye başından anamıza sallayan acizlerdensin erkekliğin oraya kadar müslümanlığın anamıza kadar senin gibi bir şerefsizle aynı nüfus cüzdanını kullanmak bile utanç verici

kimsenin anasına sövmedim sövmeme de bu senin yalanın ama sen herkese küfür hakaret ediyorsun her mesajın küfür hakaret bide yaşın büyükmüş ben küçük sanıyorum ona rağmen yazdıklarını tekrar okumayacak kadar gözü dönmüşün yada insanları kandırıyorsun yaşım büyük diye yoksa bu kadar çocuksu mesajlar atmassın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow_Six

quote:

Sen hakikaten ezik büyümüşsün belli buraya tankçımız berkanın statslarını ortaya koyupta aha bu hileci derken herkese rezil oldun oyunculuk bilginle daha hala ahlak dersi vermeye calışıyosun. Terbiye dersi verecek son adamsın bit yavrusu :) sıfatında suratında utanma duygusu bile yok senin kadar rezil olup hala buralarda yüzsüz yüzsüz konusan çok az insan gördüm. Sende bu konudaki kaliteni attığın mesajlarla çok güzel doğruluyosun zaten. Hadi durma devam et vereceğin cevabi merakla bekliyorum evlattttt

olum ben senin baban yaşındayım lan annele evlenseydik sen oğlum olacaktın gerçi evlat olsan sevilmessin ama neyse şirazeden çıktın sana deil anana babana kızıyoruum ..

Bu mesaja benim verdiğim cevap az bile bak yeminle söylüyorum cinayet işletirsin bana!! Bu mesajlarında benim hafifletici sebebim olur , sana küfür etmek az bile !

Faydandan cok zararin var sana ne acitasyon yapalim. Sen gir oyna oyununu gec . Colcocuk takimi degil bura. Hatirlatayim tekrar. Onune gelene ergen dersen carparsin kayaya. Bu sefer ergen konumuna sen gecersin. Sekil a.

Ts3 adresimiz orada. Gercekten samimi birisi olsan gelir oradan konusursun. Onada cok gec artik gerci.

Begenmedigin yerde durma. Bu kadar basit. Bu yuzden kovuyor ekipler seni. Cunku sen elestiri yapmayi bilmiyorsun.

Taviz yok kralin gelip yazabilir satasabilir. Haksizliga gelemeyiz biz. O kadar genis degiliz.

• quote:

Faydandan cok zararin var sana ne acitasyon yapalim. Sen gir oyna oyununu gec . Colcocuk takimi degil bura. Hatirlatayim tekrar. Onune gelene ergen dersen carparsin kayaya. Bu sefer ergen konumuna sen gecersin. Sekil a.

Ts3 adresimiz orada. Gercekten samimi birisi olsan gelir oradan konusursun. Onada cok gec artik gerci.

Begenmedigin yerde durma. Bu kadar basit. Bu yuzden kovuyor ekipler seni. Cunku sen elestiri yapmayi bilmiyorsun.

Taviz yok kralin gelip yazabilir satasabilir. Haksizliga gelemeyiz biz. O kadar genis degiliz.

ne kayasına çarpacam taviz verseniz ne olur vermeseniz ne olur altı üstü bf4 oynayan insanlarsınız beni kim nereden kovacak ? komik olma bişeyler ortaya atıp inandırmaya çalışma akıl oyunları oynamayı çok seviyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow_Six -- 28 Şubat 2014; 18:17:22 >

Akil oyunu yok gercekler bunlar.

Bizi sevmiyorsun bizde seni. Yuzsuzluk yapip aglayan sensin gelip konuya.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.