Şimdi Ara

Türk Askerler Erdoğan'ı Devirebilir ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
2
Favori
9.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kenan evren darbesini hatırlıyorumda olan sadece halka olmuştu yani bu tayyipten kurtulmak için başka bir yol olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasılda umutla bekliyorlar.

• Bir putperest hikayesi (Erdoğanı devireceğiz)

Tür : Komedi
    Imdb : 0.1

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Kenan evren darbesini hatırlıyorumda olan sadece halka olmuştu yani bu tayyipten kurtulmak için başka bir yol olmalı.

4 yıl sonra seçim var. Yan gelip yatma, çalış. Asker aptal değil, senin keyfin için darbe yapacak. Askerler yargılandıklarında kaçınız yanlarında oldunuz? Çok daha beklersiniz, asker size altın tepside iktidar sunmasını!

Hayaller darbe, gerçekler RTE!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skidproof

28 Şubat' ta pencerelerinizi bile açamıyordunuz gelmiş şimdi bana burda dinci, zırva saçıyor. İki tank inince tumanına s.çan siz asker darbe yapınca mı sokağa çıkacaksınız? Hadi onu geçtim gezi parkında neredeydiniz?

Buradan klavye erkekliği yapmayın lütfen...

La öyle dediğine bakma onun darbe olsa auidiyi maudiyi bırakıp Ege denizinden Avrupa'ya arazi olur anında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RTE karşıtı olanları bir cümle içinde yazarsak ve bunlara TR' deki insanları eklersek ortaya anlamlı bir görüntü çıkıyor, neyse cümlenize;

İşte böyle boyun eğdirirler.

Boyun eğeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Yanlışlıkla öyle bir şey yapılsa en az 30 milyon kişi sokağa dökülür ve darbecileri mağmaya kadar gömer.

gezicimisin sen sokağa çıkmak diyor kominiz ateyiz vandal
  • Rte tedbirini almıştır herşeyi düşünür o

• quote:

Orijinalden alıntı: adam94

Cumhurbaşkanını beyenmiyorsan beklersin seçimi değiştirirsin. İktidarı beyenmiyorsan bekler seçimi değiştirirsin.İlk sayfada değinilen gerçek bir muhalefet gereksinimi de yadsınamaz...

Adamlar koltuğu bırakmamak için herşeyi yapıyor. Seçimde bol kese iktidarda, medya gücü iktidarda, seçim hileleri var üstelik.
    Kaç defa muhalefet TV de düelloya davet etti. Kabul eden akp lideri yok.

Diğer yüzde 50 de ne var peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKİN 1881 -- 27 Mart 2016; 13:02:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Diyelimki darbe oldu ve biz ayaklanıp darbecilerin alayını kesmedik ilk seçimde sonuç ne olur?

Güldürdü

• Bu başlığı görünce çok güldüm darbenin ne oldugunu kitaptan yeni okuyan bir çocuk diye dusundum

• siz hayırdır darbe falan . Forever RTE
  • quote:

Orijinalden alıntı: iniyesta

Türkiye 80 yılın krizi ile karşı karşıya-mehmet şimşek
    Bu mesaja eklenen görseller:

Siz varsa az çakal değilsiniz, adam orada küresel ekonomiden bahsediyor

http://www.haberler.com/uludag-ekonomi-zirvesi-3-8294426-haberi/

• aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış

• Darbeye karşı ayaklanma olur diyeni vatan haini ilan etmişler

Darbeci vatan hainleri ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 27 Mart 2016; 15:32:32 >
  • En son fetö'nün bedduasında yine en tepedeki ne diye saydırıp duruyordu.can havliyle orduda varsa fetö elemanı üst rütbeli falan bir onlar deneyebilir.kesin orduda da ciddi bir sayıda elemanı var bu fetönün.her tarafa doluşan bu kirli yapının orduya el atmamış olmasını düşünmek saflık değilse fazla iyi niyettir.ama mazlumların hayır duası yine bu kirli oyunları bozacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

quote:

Cumhurbaşkanını beyenmiyorsan beklersin seçimi değiştirirsin. İktidarı beyenmiyorsan bekler seçimi değiştirirsin.İlk sayfada değinilen gerçek bir muhalefet gereksinimi de yadsınamaz...

Adamlar koltuğu bırakmamak için herşeyi yapıyor. Seçimde bol kese iktidarda, medya gücü iktidarda, seçim hileleri var üstelik.

İktidarı kimse bırakıp gitmez. Türkiyede ki sistemde partilere aldıkları oy oranına göre hazineden yardım yapılıyor. Bu sisteme karşıyım... Diğer sistem bağış sistemidir devlet değil o partiyi destekleyenler maddi destekte bulunur.İktidarın şu an bir medya gücü var fakat karşıt medya da oldukça güçlü Örneğin doğan gurubu. Ayrıca yaşınız kaç bilmiyorum ama bu adamlar iktidara geldiğinde ellerinde doğru dürüst bir medya gücü yoktu. Diğeceğim o ki medya gücü tartışması bana saçma geliyor,iletişim çağında. ben de böyle zayıf muhalefeti muhatap almam bile(düello). Diğer %50 de chp, mhp,ve malum bir sınıf daha var? Ben anlatmayayım siz sorgulayın bunlarda ne olduğunu? Ayrıca Türkiye de seçimde hile var diyen ya yalan söylüyordur; Ya çağresizdir kendi koltuğunu kurtarıyordur; ya da seçim sistemini anlayacak zeka seviyesine sahip değildir. Ben hukukçuyum, Türkiyede seçimi ysk (yargıçlar) yürütür.Sistem D'hondt dur her siyasal parti her sandığın başına gözlemci gönderebilir.Seçimin her aşaması objektiftir. Madem hile var bu kaybeden muhalefet neden ortaya dökemiyor?
    Ayrıca 10 küsür yıllkı iktidar her türlü,her açıdan yıpranmış olur. Bunu seçimde indirememek......... Daha da söze gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam94 -- 27 Mart 2016; 15:47:15 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

quote:

İktidarı kimse bırakıp gitmez. Türkiyede ki sistemde partilere aldıkları oy oranına göre hazineden yardım yapılıyor. Bu sisteme karşıyım... Diğer sistem bağış sistemidir devlet değil o partiyi destekleyenler maddi destekte bulunur.İktidarın şu an bir medya gücü var fakat karşıt medya da oldukça güçlü Örneğin doğan gurubu. Ayrıca yaşınız kaç bilmiyorum ama bu adamlar iktidara geldiğinde ellerinde doğru dürüst bir medya gücü yoktu. Diğeceğim o ki medya gücü tartışması bana saçma geliyor,iletişim çağında. ben de böyle zayıf muhalefeti muhatap almam bile(düello). Diğer %50 de chp, mhp,ve malum bir sınıf daha var? Ben anlatmayayım siz sorgulayın bunlarda ne olduğunu? Ayrıca Türkiye de seçimde hile var diyen ya yalan söylüyordur; Ya çağresizdir kendi koltuğunu kurtarıyordur; ya da seçim sistemini anlayacak zeka seviyesine sahip değildir. Ben hukukçuyum, Türkiyede seçimi ysk (yargıçlar) yürütür.Sistem D'hondt dur her siyasal parti her sandığın başına gözlemci gönderebilir.Seçimin her aşaması objektiftir. Madem hile var bu kaybeden muhalefet neden ortaya dökemiyor?
    Ayrıca 10 küsür yıllkı iktidar her türlü,her açıdan yıpranmış olur. Bunu seçimde indirememek......... Daha da söze gerek yok.

Hocam iktidarın yıpranmaması, insanların memnun olmaması sebebiyle hile olmuştur. seçim hileleri kanıtlarıyla gösterilmişti.

http://www.meydangazetesi.com.tr/m/?id=4610

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKİN 1881 -- 27 Mart 2016; 15:53:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

En son fetö'nün bedduasında yine en tepedeki ne diye saydırıp duruyordu.can havliyle orduda varsa fetö elemanı üst rütbeli falan bir onlar deneyebilir.kesin orduda da ciddi bir sayıda elemanı var bu fetönün.her tarafa doluşan bu kirli yapının orduya el atmamış olmasını düşünmek saflık değilse fazla iyi niyettir.ama mazlumların hayır duası yine bu kirli oyunları bozacak.

Tahminimce orduda gücü yok fetoşun. Olsaydı 17/25 aralığın bir işe yaramadığını gördüğü an elinden geleni yapardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Bir putperest hikayesi (Erdoğanı devireceğiz)

Tür : Komedi
    Imdb : 0.1

Putperest ha.
    Dinime küfreden Müslüman olsa.
    Bazı akp liler RTE ye tapıyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.