Şimdi Ara

Türk Askerler Erdoğan'ı Devirebilir ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
2
Favori
9.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ordunun içeriye karışması yasa ile kaldırıldı TSK darbe yapamaz artık başa gelen adamı halk seçecek veya gönderecek hükümette hangi parti olursa olsun ben karşıyım
    AKP den nefret diyorum ama askeri darbeye karşıyım.
  • HERKES GİDİCİDİR BU FANİ DÜNYADA AMA BÜYÜK ÖNDER RTE DAİMA KALICIDIR HİÇ BİR DARBE ONU İNDİRMEYE YETMEZ YETEMEZ.

GEREKİRSE ONUN İÇİN SAVAŞIRIZ ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN HER ŞEYİ YAPMAYA HAZIRIZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

quote:

Orijinalden alıntı: Aswattha

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Gecen haber turkte cıkmıstı emeklı asker feto teror cetesınden cok asker varmıs darbe kacınılmaz olur darbe dedı temızlenmesse

Kimler olduğunu biliyor olmanız lazım. Sonuçta onları siz yerleştirdiniz.

Komedı dunyasında yasıorsunuz feto ta 1985 ten berrı aktıf nerden bız olduk

1985te de sonrasında da sizin sözünüz geçiyordu.

2003 te geldık o sıra beraber yurumeseydık bızde gıderdık Baskanımız Tayyıp cekırdekten yetısmedır oyle sonradan ssk dan gelme veya dagdan gelme degıldır Gercek bır sıyasetcıdır bugun geldıgı durum gosterıyordur

Herzaman destegımız tam oalcaktır ben ve cevremde desteklıyoruz

Evet evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir delinin hezeyanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Bizde yandas medya neyse rusyada da Sputnik news ve russia today o

Aynen öyle. Putin diktatörünün ağzından ne çıkarsa onu yazıyorlar, eleştirmemeye pür dikkat ediyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Orijinalden alıntı: Dreatlord

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Kozbey

quote:

Diyelimki darbe oldu ve biz ayaklanıp darbecilerin alayını kesmedik ilk seçimde sonuç ne olur?

Sebep ne olursa olsun ünüformalı veya ünüformasız Asker veya Polise uzanan eli, bir vatandaş olarak yazıyorum, ben keserim! Ve benim gibi kesebilecek vatandaşlarda var bu ülkede!

Bir darbe olması durumunda ordu ikiye bölünür ve kesinlikle iç savaş çıkar.

Avucunu çukur tut yukarıya bölünürmü bölünmez mi görürüz.İç savaş çıkacakmış iki güne kalmaz saklandığınız deliklere tüyersiniz.Perdeyi kefen yapmaya benzemez bu işler.

Bence avucunu çukur tutması gereken sizlersiniz. Sonuçta iktidar olan biziz ve siz son umudunuz olan darbeye kadar düştünüz 😎

Hayaller aleminde yaşıyorsun sanki çaldıkları paralar senin cebine giriyor birde iktidarda biz varız demen yok mu.

• Artık nerede, ne zaman ve nasıl kuyrukları sıkıştıysa darbe tehditlerine başlamışlar. Herkesin şunun farkında olması lazım darbe seçimlerin geçerli olduğu bir yerde hangi şartlar altında olursa olsun geri götürür. Bu ülkede yapılan ilk darbeden beri hep arkasında bu dış güçler vardır. Açın 60 darbesinde Türkeşin konuşmasını okuyun. Önce natoya bağlıyız, bm ye bağlıyız diyerek dış kuvvetlere bir selam çakıp(benim algılamam) sonra içeride işlerini görmüşlerdir. Tüm darbeler de böyledir. Cumhurbaşkanını beyenmiyorsan beklersin seçimi değiştirirsin. İktidarı beyenmiyorsan bekler seçimi değiştirirsin.İlk sayfada değinilen gerçek bir muhalefet gereksinimi de yadsınamaz...

• Bu sefer abd bizzat indirecek. Rezzap sayesinde. Bülbül misali konustugu zaman askere gerek kalmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

Bu sefer abd bizzat indirecek. Rezzap sayesinde. Bülbül misali konustugu zaman askere gerek kalmayacak.
    quote:

Orijinalden alynty: juke sero

Bu sefer abd bizzat indirecek. Rezzap sayesinde. Bülbül misali konustugu zaman askere gerek kalmayacak.

halkımız abd yi dinler çok sever zaten emperyalist sevicidir dünyada abd den en çok nefret eden ülkeler arasındayız yapılan anketlerede nefret ortada ötsün anca kendine oter abd nin lafıyla bu halk galyana gelmez o hayal aleminden çık.....çok saçma ....usa yı bitarfına takan yok türkiyede ki halk yokki gaza gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Mart 2016; 0:33:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

erdağının gitmesi için darbeye gerek yok düzgün bir muhalefet olsa yeterli.....

Aynen altına imzamı atarım muhalefet güçlü olsa iktidar içinde iyi olur böyle muhalefetlerle uğraşıyoruz iyi muhalefet ülkeyi geliştirir...

• quote:

quote:

Orijinalden alynty: juke sero

halkımız abd yi dinler çok sever zaten emperyalist sevicidir dünyada abd den en çok nefret eden ülkeler arasındayız yapılan anketlerede nefret ortada ötsün anca kendine oter abd nin lafıyla bu halk galyana gelmez o hayal aleminden çık.....çok saçma ....usa yı bitarfına takan yok türkiyede ki halk yokki gaza gelsin...

Sen çocuksun galiba.

Ecevit haklı olmasına karşın kıbrıs çıkarması yapti diye amerika bize senelerce ambargo koydu.

Eğer amerika gibi büyük oyuncunun kuralını bozup devlet eliyle reza soytarisi ile iran yaptırımlari delinmisse o zaman görürüm ben sizi.

Surada kici kirik rusya amborga koydu millet perişan oldu. Sen abd nin yaptirim listesine girersen bunlardan dolayı bu halk senin o reisini bak bakalım ne yapar.

• juke sero kullanıcısına yanıt
    hadi en kötüsü çıktı diyelim biraz bozuk atar ayrıca rusyanın tam amborgo koymaya korktuğu gibi abd korkar artık küresel ithalat para savaşları var çünkü abd de zararlı çıkar abd de çıkarını düşünüyor yani hiç birşey olmuycak demişti dersin...en kötüsü çıksa dahi sadece laf cak cak lamısndan başka hiçbirşey olmuycak...reza suçluysada allah onu bildiği gibi yapsın savunacak değilim..ama halkımız abd nin gazıyla sokaklara dökülcek kısmı aşırı saçma biizm halkımız abd den nefret eder ve sözüne güvenmez...onu hiç hayal etmeyin yani bir bilimkurgu filmi kadar uzak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Mart 2016; 0:53:45 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Çocuk oyunumu bu. Sor babana dedene anlatsin bu ülkede ithalat olmayinca ihracatta olmayinca neler oluyor. Bide karşıma geçmiş senaristlik yapiyorsun.

Rezayi savunup savunmaman umrumda değil. Olan borçlu ve fakir halka olacak. Ülkedeki bütün yabancı yatırımcılar kaçar. Ithalat dolayısıyla ihracat yasaklanir. Bu en kötüsü filan değil. Bu bir uyarı.

En basitinden elindeki telefonu ancak ambargo bittiğinde görürsün. Ülke de yönetim şekli istemesende değişir.

Neyse sütünü içip büyük tr hayali kurmaya devam

• juke sero kullanıcısına yanıt
    adamın savaş uçağını düşürdün posta koydun resmen adam sana tam amborgo koyabildimi hayır oda cebini düşünüyor çünkü....hee abd mi koycak kıcı kırık kara para trafiğinden?...aşırı saçmalıyosun yani...abd bu bu konuda ambargo koysun bir daha bu bolume yazmam ....yaş 32....anca o ambargo savaşsal cok ciddi ters düşümlerde olur mafya zımbırtısı zarrabdan ambargo koyacak diyorsanız hayal gücünüzü tebrik ediyorum
  • Ortadoğuyu bilmem de Türkiyenin nesinin uzmanıymış şerefsiz? Kürtlerle savaşmış öyle mi? Bazen varya forum kurallarından nefret ediyorum biliyormusunuz. Ben şimdi buraya istediğimi yazamıyorum lan.

• quote:

adamın savaş uçağını düşürdün posta koydun resmen adam sana tam amborgo koyabildimi hayır oda cebini düşünüyor çünkü....hee abd mi koycak kıcı kırık kara para trafiğinden?...aşırı saçmalıyosun yani...abd bu bu konuda ambargo koysun bir daha bu bolume yazmam ....yaş 32....anca o ambargo savaşsal cok ciddi ters düşümlerde olur mafya zımbırtısı zarrabdan ambargo koyacak diyorsanız hayal gücünüzü tebrik ediyorum

Kici kırık kara para trafiği dediğin senin abd nin Küresel menfaatleri ile son derece ters bir olay.

Rusya bile seni sınırlarına kadar gelip güç gosterisi yapiyorsa sonra düşen ucagindan dolayi size yaptırım uyguluyor sa kusura bakma ama küçücük devletsin demektir.

Korkma rahat ol. Bütün bunların olmadina filan gerek yok ulkede reisinizin gitmesi için. Abd 2-3 kere faiz arttirsin ortada ne akp nede aktroller kalır. Sabırla bekle...

• Kimsenin kimseyi devirecek hali yok algi operasyonlari ulkemiz ustunde devam ediyor elin adami kilometrelerce oteden bile su forumda bizi ayirabiliyor cok ilginc bir topluma sahibiz cumhurbaskani ve Ataturku kiyaslaya kiyaslaya bitmedik. Toplumda kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Su anki var olan duruma bakacak olursak toplum olarak daha kararli durmaliyiz su durumda bir hukumetsizlik kadar kotu birsey gelemez bu ulkenin basina bu gercegi kabul etmek lazim ve toplumda kucuk bi azınlıktan baskasi degil darbe isteyenler. Rusya ve dogu politikalarimiz duzelene kadar siyasete son vermeli ve malum parti haric 3 partinin beraber is yapmasi lazim ama nafile vatanina topragina milletine deger veren sayisi da azinlik milletin meclisinde. Herkes çıkar peşinde . Bu ulkede hala demokrasi var oyle kalmasi da halkin elinde. Elbette tartisilir ama saygisizlik ve kutuplasma olmamali. Ulkesini seven herkesin bu titizlikle yaklasmasi gerekir. Osmanli doneminde nasil ermeni yunan arap turk beraber yasiyosa farkli gorusteki insanlarda beraber yasayabilir biz bu konuda cok basarisiziz ki sonucu su an bu forumda malesef en basitinden. Ulkemizden olmayan birinin gazina gelip ulkeyi batirana mi yoksa ayni millete ait olan iki kisinin birbirine dusman olarak bakmasina mi uzulelim. Bu konuda cok basarisiz bir milletiz malesef.

• Mazlum'u getirin bana...Geçin bu ayakları...ne zaman köşeye sıkışsa mazlum rolüyle kendine taraftar toplamak için medyaya bu tip haberleri kasıtlı yaptırıyor.Bizim keko millet de her seferinde yiyor...yarın bir gün gücünü kaybettiğinde arkasında yaltaklananlar anında dönecek,bakın kaddafi örneğine...cahil kesimin karakteristik davranışı,oyunu almak kolay ama en ufak güç kaybında anında geçerler arkasına...

• quote:

Kıçı kırık ABD' nin para trafiği mi . Bugün ülkenin cari borcunun %90' ı dolar üzerinden. (Toplam borç en son 405 milyar dolardı.) Kuzey kore ve benzeri dışa kapalı ülkeler hariç, dünya ekonomisi tamamiyle dolara bağlı. Hatta basit bir şemayla anlatmam gerekirse, alım gücümüzün düşmesinin başlıca sebebi enflasyon, enflasyonun başlıca sebebi doların yükselmesi, doların yükselmesinin başlıca sebebleri fed kararları, üretim yapmayan ve dışa bağımlı bir ekonomi ile faizin arttırılmaması. Kısacası ülkeye döviz girmez veya ülkeye döviz çekemezseniz bu meret yükselir. Fed azıcık doların faiziyle oynayınca bile Dolar 3.10' ları gördü ne çabuk unuttunuz.

Rusya konusuna gelince turizm sektörünün bu sene çöktüğünü ve kaç bin kişinin işsiz kaldığını bilmiyorsun sanırım? Kaldı ki Rusya' da inşaat yapan müteahhitlik firmalarını da katınca en az 11 milyar dolar geçen seneye göre zarardayız.

Reza Zarrab olayıda bizim ülkenin ekonomisine en az 10 milyar dolar nereden geldiği belli olmayan paranın girişinin kesilmesi demek. Küçümsenecek bir olay değil zira ülkenin ihracat rakamları tutmadığında Ali Babacan' ın talimatıyla defalarca ülkeye Reza Zarrab kanalıyla döviz girişi sağlanıp ihracat rakamlarında manipülasyon yapılmış. Eğer iddianamede ki bulgular kesinlik kazanırsa, yabancı yatırımcı bir daha nah gelir. Kaldı ki ambargo dediğin gelip geçici şey tamamen politikayla alakalı fakat eğer o ülkenin ekonomik verilerine bile güven kalmazsa bu ambargodan çok daha tehlikeli bir durumdur. Öyle önemsiz bir olay değil kısacası.

Bu kadar manipülasyonun ve güvensiz ortamın(her anlamda) olduğu bir ülkeye sen yatırımcı olsan gelmek ister misin? Hadi yatırımcıyı geçtim savaş ortamından kaçan Suriyeliler bile Avrupaya kaçacak delik arıyor . Hayalinde ki gibi bir ülke olmadığımız için üzgünüm :)

• Yanlışlıkla öyle bir şey yapılsa en az 30 milyon kişi sokağa dökülür ve darbecileri mağmaya kadar gömer.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.