Şimdi Ara

###TÜRK ALMAN ÜNİVERSİTESİ - 2015 GİRİŞLİLER [ANA KONU]###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Alman Üniversitesi'ni kazandım vatana millete hayırlı evlatlar olmamız dileğiyle :)

Forumda burayı kazanan başka arkadaşlar varsa bu başlık altında haberleşebiliriz.

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun umarım istediğiniz yerleri kazanmışsınızdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurbetçi23 -- 27 Temmuz 2015; 20:30:49 >

• Yukarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gurbetçi23 kullanıcısına yanıt
    Orada degilim ama biliyorum. Egitim ve imkanlar olarak iyi bir okula gittiniz. Arkadasim gecen yaz berlin teknikte egitim aldi. Ucretsiz hem de. Hazirlik sinifinda ders veren bir bayan da benim hocamdir. Efsane almanca ogreneceksiniz. Hayirli olsun tekrar tebrikler :)

• -Bero- kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bu mesajınız için almanya ile irtibatlı bir devlet okulu olduğu için en başa işletmesini yazdım ve hayırlısı olsun dedim burası geldi mutluyum da bakalım insllah dediğiniz gibi almancam iyi olur :)

• 2014 girişli olarak mesajımız bulunsun. takip
  • forgetmn F kullanıcısına yanıt
    Tercih döneminde sizin konunuz da çok işime yaramıştı teşekkür ederim size de :)

• Gurbetçi23 kullanıcısına yanıt
    Ben almanca temel dili olan bir okuldan mezun oldum. Almanca öğrenmek disiplin ister ve kesinlikle öğrenmelisin. Ama merak etme ben iyi olduğunu düşünüyorum oranın hazırlık okulunun kampüsü çok güzel yer de bir ara yurt sorunu vardı hallettiler mi bilmiyorum ama
  • -Bero- kullanıcısına yanıt
    Benim mezun olduğum okulda almanca 2. dil olarak okudum ama hocalar ilk sene hariç ders yapmadılar yani almancam pek iyi sayılmaz Ama almancaya dil öğrenmeye hevesim çok fazla dediğiniz gibi ben de okulun hazırlık sınıfının başarılı olduğuna inanıyorum bakalım Allah yolumuzu açık etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurbetçi23 -- 27 Temmuz 2015; 20:30:09 >
  • devlet lisesi okudum.
    lisede fransızca varken mühendislik için almanca seçtim.
    almanca hocası genelde okula bile gelmiyordu

bilgisayarı gelecek senelerde açılacak.
    şuan olsa yine de yazardım.
    bence en kaliteli 3-4 üniversiteden biri olacak ileride.
  • format159 kullanıcısına yanıt
    İnternetten okulu araştırmıştım tercih döneminde fikir sahibi olmak için, genel olarak kampüsü çok kötü yada konum olarak çok ters kalıyor gibi yorumlar yazmışlar. Şu anda planlanan projeye göre yeni binalar 2017 yılında bitecekmiş. Ayrıca bu sene bir binayı yetiştirmişler eğitim de orada olacakmış. Yani evet kampüs önemli tabiki ama önemli olan eğitimidir dedim hocalarına baktım Almanyadan hocalar bile varmış yurt dışı imkanları da avantajlı sayılır dedim tercihim bu okuldan yana oldu.
    Ben de sizin gibi okulun geleceğini parlak görüyorum
  • hazırlık kalitesi gerçekten iyi arada derslerde çok bayıldığınız zaman dışarı çıkartıp voleybol oynayan hocalar da var. disiplin olarak çok yüksek düzeyde değil okul sonuçta okulun adında Türk yer alıyor ama hocaları Almanya'da eğitim görmüş isimler olduğu için donanımlı insanlar. tabiiki yer yerde olduğu gibi burda da işi ciddiye almazsanız sene sonunda sürpriz yaşayabilirsiniz. öğrenciye iş düşüyor yani, kimse beynine çip takcak değil sonuçta. yurt sorunu da halledilmedi.

hocam yurtdışı olarak avantajlı sayılır değil bayağı avantajlı :D Türkiye'de okulun bu kadar yurtdışı imkanının olduğu okullar sınırlıdır. bahçeşehir, boğaziçi gibi. bunu okuldaki eğitim sürecinde daha iyi anlarsınız. fiziki şartlar da tabii ki önemli lakin boğaziçi'ni boğaziçi yapan şey deniz manzarası değil sonuç olarak. hocalar donanımlı olmadıktan sonra gerisi boş, laylaylom yapmak için çok imkanınız olur en fazla. bitirince de ben ne yapmışım koca 4-5 yılda der insan. benim görüşüm bu şekilde en azından. açtığım konu için de rica ederim, faydası olmuştur umarım

• Ön Kayıt sisteminde problem var, istenilen yerlerin hepsini dolduramıyorum okulu aradım onlar da sistemde problem olduğunu ancak doldurabildiğim kadarını doldurup çıktı almamın da sakıncası olmadığını söylediler. Ayrıca sistemdeki problem düzelebilirmiş birkaç güne...

Edit: Sorun kısmen de olsa düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurbetçi23 -- 31 Temmuz 2015; 20:43:29 >
  • Arkadaşlar bir whats app grubu açalım mı?

• Okulun bu sene eğitim yapılacak binası
     ###TÜRK ALMAN ÜNİVERSİTESİ - 2015 GİRİŞLİLER [ANA KONU]###

• bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safsiddet -- 8 Kasım 2016; 20:42:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.