Şimdi Ara

Turist Gözüyle Türkiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam uçaktan adımını atıyor taksici dolandırıyor. Camdan dışarı bakıyor herkes çöp topluyor, tanzim satış kuyruğu var, millet birbirine saldırıyor. E şimdi ülke iyi mi yani? Bu madalyonun görünen yüzü. Heleki görünmeyen yanları hırsızlık, dolandırıcılık, hacizler, hapihanelerde yer yok, mahkemler 5 yıl surse sukredecez artık sonuclanmıyor, hakım gunde 120 dava bakıyor kım kımı nerde dutmus hepsı karısıyor yanlıslıkla sucluyu dısarı salıyor sucsuzu içeri atıyor.. Dingo nun ahırı bıle daha guvenli

• ülkeyi adım adım suriye'ye ırak'a çeviriyorlar gel gör ki hala ahhbardiyi savunanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 21 Mayıs 2019; 10:28:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

ülkeyi adım adım suriye'ye ırak'a çeviriyorlar gel gör ki hala ahhbardiyi savunanlar var.
    bıgun mahkemedeyım hakım kımın kım oldugunu karıstırmıs benı suclu sanıyor yav dedım karıstırdınız yok benden ıyımı bıecen ben kac senedır bu ısı yapıyorum falan dedi. Hakımler kafayı yemıs malesef durum berbat.. Başka bir davada adam dava metnınıokumamaıs karara bagladı duurn dedım sadece o degılkı su su var dedım hanı nerde dedı kagıda baktı goz gezdırdı 1 dk aa evet varmıs onu da ekleyelım dedı.. Ulke mulke kalmamıs bitmiş paralel ceteler vs vs ahıra dondu ulke
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Turist Gözüyle Türkiye

ülke bildiğin çöp leş olmuş usta valla insan dayanamıyor ne kadar akrabam varsa almancı bir karı bulup evlenip gitti imkanı olupta gitmeyeni döverler..
  • yurt dışından misafirlerim geldiğinde ab den gelenler çevre kirliliğinden ve şehirlerin gürültüsünden şikayetçi ve bu duruma anlam veremiyorlar. misal gece 12 de sokakları inleten mobiletçiler ve şahinciler. bulgaristandan gelen misafirlerim ise insanların taciz edici bakışlarından rahatsızlar. birde şehrin kalabalık yapısı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.