Şimdi Ara

Türgev vakfına ait bir üniversite okuyorum okuldan ayrılmalı mıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İktisat okuyorum şuan da iyi bir ingilizce eğitimi alıyorum ama aynı kaliteyi lisans için garanti edemem (bir kaç tane giriş dersi yaptık bazı hocaları hiç sevmedim) marmara üniversitesine geçme imkanım var. okulu başta tercih etme sebebim burslar ve imkanlarıydı. Marmara'da yurt sıkıntısı yaşayabilirim ama vicdanımda rahat değil bu okulda okurken

• Hangi okul söyle de yanlışlıkla gelmeyelim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gainzzz34 -- 14 Ocak 2022; 0:53:49 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ibni haldun. marmara varken okunmaz

• Bırak adamakıllı biyere geç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hazırlık ve burslar fena değil ben yurt sıkıntısı yaşamamak ve burslar için yazdım ama okul ortamı çok muhafazakar ve iktisat bölümündeki bazı hocaların hükümetin faiz politikasına bile ılımlı yaklaştığını görünce kaliteli bir eğitim alamayacağımı düşündüm.

• sonmacındakaleyegecenadam S kullanıcısına yanıt
    Kaç olm oradan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Burs dediğin geçmişte ibbden çarpılan paralar bu çeşit eleştiriler alacaksın ileride ve bu üniversiteyi okumak çok saçma bi ara bütün hukuk dönemi başka üniye yatay atmıştı ztn tanıdığım birisi var burda okuyan ben asla tavsiye etmiyorum.

• olası bir hükümet değişikliğinde en büyük sıkıntıları (mali vb.) yaşayabilir. şehir’de de öyle olmuştu.

• Hocam iibf de okuduğun okul da çok önemli. Marmaranın marka değeri o okuldan çok daha yüksek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evdeki Sinek kullanıcısına yanıt

okulun mali yapısını ben çözemedim zaten sürdürülebilir bir yapısı olduğunu düşünmüyorum. bütün Türk öğrenciler tam burslu ama okulun mali sıkıntı yaşayıp kapanmasının bana bir zararı yok okulun istanbul üniye anlaşması var kapanması durumunda oraya geçiyoruz. hem diploma da okulun ismi yazmamış olur hem de bana verdikleri macbook bende kalmış olur.

• zaten biraz vicdan azabı yaşıyorum. marmara'ya yakın ucuz güzel bir yurt ayarlayabilirsem geçicem %90 bu ünide okumak neden çok saçma hocam anlayamadım

• okulun adını bile yazmaya çekinmen sorduğun sorunun cevabını sana veriyor

• dediğiniz gibi okulun mali yapısı devasa bir soru işareti ilerde siyasi bir hayatın olacaksa bile geçmişinde damgalı bir okula sahip olmak bence iyi değil türkiyede düzen 2 günde değişir bugun fetönün üniversitesinden mezunların lisansını iptal ettiler şehir üniversitesi bile geçmişte aynı partiden birisini olduğu halde kapatıldı yarın, 5 yıl sonra, 10 yıl sonra senin başına gelmeyeceği ne malum ? 40 yaşında lise mezunu kalırsın burası türkiye 2 günde devran döner. bu yüzden bence mantıklı değil. düzgün nötr bir üniversiteden mezun olmak bence daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-170AEC836 -- 17 Ocak 2022; 23:34:27 >
  • up

• up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.