Şimdi Ara

Türev İntegral için Ceyhun Mu Nejdet mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet türev integral için ceyhun rengarenk mi yoksa nejdet mi? Ceyhun hocanın rengarenk serisini alacaktım ama baya pahalı geldi.

• Ceyhun nejdet bunlar boş alıcaksın Behzat rasuli sınavda fullemenin keyfine varıcaksın. Mezunum geçen sene kaf4 bitti sınavda limit türev integral kaçırmadım soru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puppey

Ceyhun nejdet bunlar boş alıcaksın Behzat rasuli sınavda fullemenin keyfine varıcaksın. Mezunum geçen sene kaf4 bitti sınavda limit türev integral kaçırmadım soru
    Belirtmeyi unutmuşum. Kaf4 te türevin sonuna geldim fakat behzat kanser etti anlatımıyla. Konunun tam oturmadığını düşünüyorum.

Bu arada direkt apotemi limit-türeve atlarsam tıkanır mıyım? Dediğim gibi konu tam oturmadı.
  • _THANOS_ _ kullanıcısına yanıt
    Konuyu behzattan izleyip nasıl tam oturtamadın? Sanırım o geometrik yorumlar koparttı seni rahat ol başta bende olmadı sanıyordum ama behzatın çözdükleri gibi çıkmıyor hiçbir yerde mesela bi tane daire sorusu var normal falan çiziyor o soruyu ilk izlediğimde anlamadım sanıyordum apotemide gördüm tek seferde çözdüm. Ayrıca apotemi türev çok basit geldi bana kaftan sonra limiti ise çok sıkıntı limit apoteminin en zor föyü zaten gerek yok çözmeye. Toparlicak olursam sen kaf4ü tkları bitirdikten sonra şöyle bi baştan göz gezdirip yıldızlı soruları tekrar kendin dene sonra da aç ödev testlerini parçala denemede geldiği zaman yapabildiğini göreceksin

• Puppey kullanıcısına yanıt
    Hocam benımde kaftan lımıt bıttı türev ıntegral kaldı ne kadar surede bıter yogunlugmu buna versem
  • Puppey kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam nasılsınız
  • xlnxeksixartıc X kullanıcısına yanıt
    iyiyim hocam siz nasılsınız
  • savcınız kullanıcısına yanıt
    yoğunluğunuzu verirseniz 3 hafta falan alır en iyi ihtimalle
  • Rengarenk serisi + apotemi fulletir anlayamadığınız yerleri de hocalara geldikten dinlersiniz behzat çok gereksiz bence ben böyle hallettim aldığım sonuçtan da çok memnunum
  • nejdet tabi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puppey

Konuyu behzattan izleyip nasıl tam oturtamadın? Sanırım o geometrik yorumlar koparttı seni rahat ol başta bende olmadı sanıyordum ama behzatın çözdükleri gibi çıkmıyor hiçbir yerde mesela bi tane daire sorusu var normal falan çiziyor o soruyu ilk izlediğimde anlamadım sanıyordum apotemide gördüm tek seferde çözdüm. Ayrıca apotemi türev çok basit geldi bana kaftan sonra limiti ise çok sıkıntı limit apoteminin en zor föyü zaten gerek yok çözmeye. Toparlicak olursam sen kaf4ü tkları bitirdikten sonra şöyle bi baştan göz gezdirip yıldızlı soruları tekrar kendin dene sonra da aç ödev testlerini parçala denemede geldiği zaman yapabildiğini göreceksin
    limit apoteminin en kolay fasikülü 1-2 maraton testi hariç

• Pdf satin almana gerek yok . Ben sadece videolarini izledim rengarenklerin . Ornekleride once Ceyhun hoca sonra ben cozdum ve bayaa faydasi oldu .

• İrisEymen kullanıcısına yanıt
    hocam sadece rengarenk teki örnekler yeterlimi yoksa üstüne başka sorularda çözmelimiyiz
  • Tabi ki cozmelisin . Bu konularda cok soru tarzi gormen gerek . Ama o orneklerde soru cozmende cok yardimci olacak sana . Ben Integrale asla yapamayacagim gozuyle bakiyodum ama onun sayesinde yapabiliyorum artik .

• Up
  • Kaf 4 en keyif alarak çalıştığım kaf oldu benim için. Limit bitti türevde de türev alma kurallarını yeni bitirdim özellikle türev çok iyi gidiyor benim için temelim de sıfır üstelik. İçimden bir ses geometrik yorumda çuvallıcaksın diyor ama neyse motivasyonu yüksek tutayım :D

Konuya tavsiye olarak behzattan bittiyse fasikül çözülmesi daha iyi olur diyorum. Trigonometri ve limitte tam oturmadığını düşünüyordum mps den çözdüm sağlam oldu
  • Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Hocam mps fasikul yerine gecer mi? Fasikul mu almali mps mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FreshnSoft F kullanıcısına yanıt
    Geçen seneden kalan mps 1-2 vardı evde onu çözim fasikül almim dedim. Aynı fasikül gibi zaten trigonometrisi 180 sayfa limit de 90 sayfa civarıydı. Türev integralde belki apotemi alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaf4ten limit türev integrala geçmiştim artık sinirlerime tepeme çıkardı kötü yemin ettim çalışmayacam o heriften.
    Benim izlediğim yol : Yahya Tan'dan açıyorum birlikte çözüyoruz temel oluyor sonra rengarenk girip ordan bakıyorum sonra özge hocadan bakıyorum sonrasında apotemideki soruları temizliyorum 2 haftadır ve iyi oldu ne sinir ne stres
    Apotemi zorlasada yararlı
    Bu arada Adım pekiştirme testlerini de Aklımda Mat diye bir kanal çözüyor
    FAydası oluyo bana tavsiye edilir
  • azimlibirisii kullanıcısına yanıt
    apotemi zorlayınca yararlı mı oluyor cok saçma bence lti konusunda kaf4 gayet başarılı 123 ıcın aynı seyı demem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.