Şimdi Ara

turboyu bozmuşum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2012 1.6 105hp premio düngece ön kaputa kadar suya girdim çıktıktan sonra araç gaz yemedi sonrasında tak tak tak diye güçlü bises ve ardından egzozdan içinde 10 13 yaşındaki çocugun kaybolacağı biçimde yoğun bi duman çıktı hemen kapattım motoru babamı aradım bi arkadaşıyla geldi (arkadaşı usta değil) baktılar motorun sol tarafında bulunan bir kutunun içinden bi filtre çıkardılar (filtre ıslanmış bayağı) onu çıķarınca sesi falan düzeldi duman atmayıda kesti biz filtrede sandık sabah bn işe gittim babamı aradım sanayiye gitmiş usta turbo bozlmş demiş ve 2500 tl fiyat biçmiş. öneriniz varmı servisemi götürelim fiyat yüksekmi fikri olan varmı şimdiden teşeķkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4lone

2012 1.6 105hp premio düngece ön kaputa kadar suya girdim çıktıktan sonra araç gaz yemedi sonrasında tak tak tak diye güçlü bises ve ardından egzozdan içinde 10 13 yaşındaki çocugun kaybolacağı biçimde yoğun bi duman çıktı hemen kapattım motoru babamı aradım bi arkadaşıyla geldi (arkadaşı usta değil) baktılar motorun sol tarafında bulunan bir kutunun içinden bi filtre çıkardılar (filtre ıslanmış bayağı) onu çıķarınca sesi falan düzeldi duman atmayıda kesti biz filtrede sandık sabah bn işe gittim babamı aradım sanayiye gitmiş usta turbo bozlmş demiş ve 2500 tl fiyat biçmiş. öneriniz varmı servisemi götürelim fiyat yüksekmi fikri olan varmı şimdiden teşeķkürler.

bende @turbolinea zannettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmstg

quote:

Orijinalden alıntı: 4lone

2012 1.6 105hp premio düngece ön kaputa kadar suya girdim çıktıktan sonra araç gaz yemedi sonrasında tak tak tak diye güçlü bises ve ardından egzozdan içinde 10 13 yaşındaki çocugun kaybolacağı biçimde yoğun bi duman çıktı hemen kapattım motoru babamı aradım bi arkadaşıyla geldi (arkadaşı usta değil) baktılar motorun sol tarafında bulunan bir kutunun içinden bi filtre çıkardılar (filtre ıslanmış bayağı) onu çıķarınca sesi falan düzeldi duman atmayıda kesti biz filtrede sandık sabah bn işe gittim babamı aradım sanayiye gitmiş usta turbo bozlmş demiş ve 2500 tl fiyat biçmiş. öneriniz varmı servisemi götürelim fiyat yüksekmi fikri olan varmı şimdiden teşeķkürler.

bende @turbolinea zannettim.

pardon belirtmemişim

• Hocam turbo önemlidir. Paranız varsa gereğini yapin. Yoksa ikitellideki oto sanayiden çıkma alım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.