Şimdi Ara

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
78
Favori
84.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akcan_80 @ size bilgiler gönderilmiştir o hesap güvenlik amaçlı değişmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

akcan_80 @ size bilgiler gönderilmiştir o hesap güvenlik amaçlı değişmiştir

Evet yeni bir hesap ama kotası başkaları tarafından dolurulmuş yani hesap bilgileri başkasındada var. Nasıl bir ticaret anlayışı ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcan_80

quote:

Evet yeni bir hesap ama kotası başkaları tarafından dolurulmuş yani hesap bilgileri başkasındada var. Nasıl bir ticaret anlayışı ilginç.

kardeş kota doluyorsa bizle alakası yok siz indiriyorsunuz dolunca 1 gün geçici engel atıyor turbo ertesi gün acılıyor tamam o zaman indirebilirsin.
    biz kiralıyoruz belli sayıya göre şahsi hesap vermiyoruz , versek 10 liraya satmayız sitenin verdiği kota ortada onlara laf edin bize gelip etmeyin 10 tl ye sagladımız şey için diğer gün indirirsin ne var uzatcak anlamıyom begenmediysen bir daha almassın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 30 Haziran 2014; 22:52:12 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akcan_80

quote:

kardeş kota doluyorsa bizle alakası yok siz indiriyorsunuz dolunca 1 gün geçici engel atıyor turbo ertesi gün acılıyor tamam o zaman indirebilirsin.
    biz kiralıyoruz belli sayıya göre şahsi hesap vermiyoruz , versek 10 liraya satmayız sitenin verdiği kota ortada onlara laf edin bize gelip etmeyin 10 tl ye sagladımız şey için diğer gün indirirsin ne var uzatcak anlamıyom begenmediysen bir daha almassın

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akcan_80 -- 30 Haziran 2014; 23:41:20 >

• Ben arkadaştan yaklaşık 1 yıldan fazladır aralıklarla hesap alırım şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım hesabın şifresi değiştiğinde kendisi ile irtibata her geçişimde bana yeni şifre vermiştir, bazen ben istemeden bile bana yeni hesabın şifrelerini attığıda olmuştur. ayrıca alacağım hesap ilede kota vb. durumlar ile ilgilide alım yapmadan önce gerekli uyrılarda bulunur. güvenirliği konusunda ben şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım alışverişlerde gösterdiği müştei memnuniyeti için kendisine 10 üzerinden 10 veririm.
    bu gün kendisinden 1 aylık daha hesap aldım, bundan sonraki alışverişlerde görüşmek dileğiyle
  • arkadaştan 3 aylık hesap aldım teşekkürler
  • Elimde 6 Gün kalan ve hiç kullanamadığım kotası tam dolu turbobit.net üyeliği var turbobit üyeliğimi isteyene verebilirim.. (şifresini)

Bakın işyerimde turbobit için ayar yapmışlar indirme yapamıyorum letitbit çalışıyor sadece o yüzden bir müslüman kullansın

saat başı pm lere bakarım en fazla ilk üç kişiye verebilirim şifreyi zira bir işe yarasın on kişiye verirsem indirdikleri şey yarım kalır kota dolar..

şu an itibariyle başlamıştır,,
  • Bu arada bizi çavuşluktan erliğe neden indirdiler :)) mesaj sayım 3'e düşmüş, sistem arızada galiba
  • konu gunceldir arkadaslar
  • PM attım.
  • 1 aylık turbobit almayı düşünüyorumda acaba günlük yada aylık download sınırı varmı bunlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercankb

1 aylık turbobit almayı düşünüyorumda acaba günlük yada aylık download sınırı varmı bunlarda?

evet vardır aylık 200 gb civarı günlük 15 gb
  • Kendisinden 3 aylık 3 hesap aldım ilgili ve hızlı dönüş yapan bir arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rapidgator üyelik almak istiyorum pmle dönüş yapar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

https://www.inclouddrive.com

varmı?

malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • norton 360 var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundar

norton 360 var mı?

evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadasımızdan 3 aylık account aldım.
    Bu aksam itibarıyla sorunsuz kullanıma basladım.
    ilgili ve hızlı cevap veriyor
    tekrar gorusmek uzere tesekkurler
  • bana 5 saatliğine uploaded premium lazım
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.