Şimdi Ara

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
78
Favori
84.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 Senelik Filesonic alındı. Güvenilir arkadaş
  • fileserv vs filesonic hangisni alalım biri fikir verirse sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: infinity000

fileserv vs filesonic hangisni alalım biri fikir verirse sevinirim?

2'sinide dicem Ben çnkü en çok olan linkler bunlar her zaman bulabilcen.

tek alcam derseniz fileservede işinizi görür..
  • 3 aylık filesonic+fileserve kiralama ne kadar?
    Kiralık olunca hızda düşme olur mu?
    Birden fazla kullanıcı olunca hesaplar silinir mi? (rapid gibi).
    Başka bir kullanıcı şifreyi değiştiremez mi?
  • kiralama değil de kod olarak satış yapıyor musunuz? kendi hesabıma yükleyeceğim şekilde.

1 aylık fileserve ?
  • gittigidiyorda kiralık olmayan şifresini ve email ı değiştirebileceğiniz 5 aylık fileserve yanında 1 yıllık hotfile ile 25 tl e satılıyor. Bu nasıl oluyor? Hem tek kullanıcı için hemde bu fiyata? Bilen var mı?

400 den fazla satış yapmış kişi var ve hepside %100 olumlu. Bir bit yeniği var ama çözemedim..
  • Vounher kod bizde bulunmaz kendi sitesinden uzatabilirsiniz ancak..
    sonic var ama fileservede yok.

gitti gidiyordaki satışlardan haberim yok ne kadar inandırıcı bilemicem ama nette bile o fiyata verene raslamadım
  • 10 dk içinde fileserve şifresi temin etti arkdaş teşekkürler.
  • http://urun.gittigidiyor.com/5-AYLIK-FILESERVE-25-TL-1-YILLIK-HOTFILE-HEDIYE_W0QQidZZ37885564 ürünü aldım. Şifre ve mail adresini de değiştirebildim. 5 dk içerisinde de teslim etti. Bu arkadaşı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

http://urun.gittigidiyor.com/5-AYLIK-FILESERVE-25-TL-1-YILLIK-HOTFILE-HEDIYE_W0QQidZZ37885564 ürünü aldım. Şifre ve mail adresini de değiştirebildim. 5 dk içerisinde de teslim etti. Bu arkadaşı tavsiye ederim.

Arkadaşım sen ordan aldıysan aldın.
    böyle gereksiz mesajı niye atıyorsun.Benim Satış Yaptıgım Konuda.
    Önemli olan ucuz olması değil..Ne kadar güvenilir acaba 2 Gün Sonra elinde kalınca o aldıgın kişiyi bulursun belki.

• Takip
  • Dün itibariyle fileserve ve filesonic aldım. Kendisine teşekkür ederim.
  • 1 aylık hesap alınmıştır. İlgili ve hızlı bir satıcı.
    Teşekkür ederim.
  • 10 gün önce aldığım 2 aylık Filesonic hesabım dün geceden beri kapalıdır!

-Sistemdemi bir hata varda kabul edilmiyor??
    -Yoksa hesapmı kapatıldı??
    -10 gündür kullandığım bu hesapta ayrıca gün içinde çok ciddi Hız sorunu vardır!

Bilgi Ltf

Not;ben sürekli Rapid ve Mega kullanırım,şu sıralar özellikle belli saatlerde Filesonic te ciddi bir Hız düşüklüğü
    problemi var bende!! Rapid te sorun yok ama Netload/Filesonic/Mega da özellikle tek dosya indiriminde
    ciddi hız düşüklüğü var,Rapid te ise gerek tekli gereksede çoklu Hız sorun yok!

++
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

10 gün önce aldığım 2 aylık Filesonic hesabım dün geceden beri kapalıdır!

-Sistemdemi bir hata varda kabul edilmiyor??
    -Yoksa hesapmı kapatıldı??
    -10 gündür kullandığım bu hesapta ayrıca gün içinde çok ciddi Hız sorunu vardır!

Bilgi Ltf

Not;ben sürekli Rapid ve Mega kullanırım,şu sıralar özellikle belli saatlerde Filesonic te ciddi bir Hız düşüklüğü
    problemi var bende!! Rapid te sorun yok ama Netload/Filesonic/Mega da özellikle tek dosya indiriminde
    ciddi hız düşüklüğü var,Rapid te ise gerek tekli gereksede çoklu Hız sorun yok!

++

Pw dün Kendinin uyanık sanan kiralayan ne amaçla yaptıysa...pw unuttumdan pw istemiş..
    yeni Pw ' yi mailine atıyorum...Hız senin Net ile alakalı yada sonic yogunlukla dostum

• Sn.gladyo

Açıkçası tam ne yazdığını anlamadım,cümlende biraz düşük olmuş!

Şimdi yeniden kontrol ettim düzelmiş görünmektedir,ancak huylandım biraz

++
    Benim Internet hızımda sorun yoktur,sorun bu Server ların trafik ve kapasiteleri ile ilgilidir!

Örneğin aynı dosyanın Fileserve ile üstelik FREE den denediğimde ise hız Filesonic ten çok ciddi farklıdır,yani hızlıdır!

Şu sıralar özellikle tekli dosya D/L işlemlerinde Mega/Filesonic/Netload inanılmaz "gün içinde" kötüler,hız bakımından!
    Rapid/Fileserve/ORON ise gün içinde yine iyiler veya çok iyiler v.s

-bunlar benim bildiğim ve gün içinde kullandığım Server lardır
    -net hızım 2048 ve normal D/L hızımda 210/215kbps tir;ancak gün içinde özellikle Netload tek kelimeyle berbat!Mega ise ne yaptığı belirsiz!
    Filesonic ise 10 gündür kullanıyorum gece 23/24 den sonra ancak 200/210kbps yakalıyabiliyorum!

Sanırım Fileserve alacağım,çünkü bunu uzun zamandır Free olarak zaten kullanıyorum ve genelde hiç hız sorunu yaşamıyorum
    Mega da ise,kendi Manager ı ile hız normal(çoklu dosya D/L işinde iyi ama tekli dosyada adama saç baş yolduruyor!)
    Rapid gece-gündüz sorunsuz

Netload alan varmı bilemem ama bu herifler artık bu işi bıraksınlar
    Filesonic ise kendisine gelsin,biraz para harcasın ve kapasite v.s lerini yükseltsinler!

"Fileserve" son 1 senedir gördüğüm en iyi Server,Rapid ile beraber ve genelde pek bilinmeyen ORON da çok iyi

++
    Sn.gladyo sizede iyi işler ve kolaylıklar dilerim;en azından muhatap bulabilmek çok güzel,hizmetiniz hızlı ve sağlam
    görünmektedir.

• gladyodan kaynaklanan bir problem degil serverın hızı neticede. Arkadaş hesabı kiralıyor. Ben de almıştım şifre değişmiş ve arkadaş yeniden şifreyi mesaj attı. Yapabileceği şey bundan öte degil.
    Yanlış anlaşılma olmasın diye yazdım. İyi akşamlar.
  • Kardeş ben Gladyo danmı bahsettim!

Konunun ne olduğunu pekala biliyorum ve senelerdir böyle hesaplar kullanıyorum!

++
    Filesonic için başka sıkıntılarda var bu arada(yabancı arkadaşlarımdan bunu öğrendim ve Filesonic legal bazı hesapları bile
    kapatabiliyor!!! ve bunun örneklerinide vermişler;iki ayrı PC den girmek veya iki ayrı Browser dan girmek v.s gibi değişik
    örnekler vermişler ve özellikle Filesonic konusunda bazı örneklemeli uyarılar yapmışlardır!)

Ayrıca Filesonic teki trafik/lkapasite durumundan dolayı global bir hız sorunuda söz konusudur,bunlarında örneklerini
    değişik arkadaşlardan(dışarda)yine biliyorum,aynı şekilde Netload ise saç-baş yolduran hale gelmiştir

++
    Gladyo bunun haricinde hizmette,bence gayet iyi ve hızlı+

Edit;Bugün yine hesap çalışmıyor??

Error
    Unexpected error during process Authentication: - Provided password does not match.

uyarısını alıyorum sürekli!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 31 Mart 2011; 13:57:50 >

• Hesabın şifre ilk aldıgın gibi orjianal şifre albani

Netload bence en hızlısı.Dostum ben evdeyken 8 mb nette 900 alıyodum
  • arkadaş çok ilgili dürüst biri 3 aylık fileserve aldım tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.