Şimdi Ara

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
78
Favori
84.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Terrible

Ana mesajınıza bakarsanız ordaki msn adresinizi görürsünüz. İlla forumdan mı mesaj atmam lazım size. Foruma güvendiğim için msnden ekledim misli.com'dan ödemeyi gönderdim.

Hala fazla gönderirim diyorsunuz ya buna da şaşıyorum doğrusu

30 günlük hesabı 8 liraya veriyorsunuz. 3 günlük hesap etse etse 80 kuruşa gelir oranlarsak. Ben kuruşunda lirasında değilim. Eksik olan hesabı tamamlamak için yeni hesap satın alma

zorunluluğuna anlam getiremiyorum sadece.

Birde en azından üsluba dikkat ederseniz iyi olur. Sizinle yüzyüze görüşmüşlüğüm yok ama ısrarla 'çocuk, sen, sana' tabirlerini kullanıyorsunuz.

arkadaşım sen anlamak istemiyosun sanırım.3 günlük hesap diye bişey yok satışlarda diyorum..olsa verirdim diyorum az anlayıslı olmak yerıne benım 3 gun hesap eksık bitti diyorsun ban yemese yıne 5 hazırna kadar kullancaksın sonra ben en ıyı satıcı olcam demı.ben sana illa al demedim zaten bu şekilde tamamlama yapabilirim 3 gunluk hesabım yok oyle dedım arkadaş.oda kendim hep yeniliyom dediğin için.
    boşa tum forumu doldurdun mesajların ile dahada yazma yonetıcıye bıldırcem mesajlarını.

sen en ıyısı netten kıralama yapma gıt sıtesınden al 20 tl verıp oke. mislinide ver 80 kurusunu atayım diyecen varsa pm den yaz dahada..

• biz daha önce bir aylık rapid kiraladık, sorunsuz kullandık.

bir kere hesap patladı ama yenisi hemen gönderildi. gayet memnunuz.

tekrardan bir ay rapid premium istiyoruz. hesap bilgilerini gönderirsen sevinirim.
  • pm lütfen
  • pm den yazdım halen okunmamış hesabın daha 1 haftası vardı bitmesine ama patlamış bir ilgilenir misin
    bilgileri pmden gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar751

pm den yazdım halen okunmamış hesabın daha 1 haftası vardı bitmesine ama patlamış bir ilgilenir misin

şifresini değiştim yenisinide verdim biraz aceleci olmasan girdiğimde veriyorum pm ile söylemen yeterli.
  • quote:

pm den yazdım halen okunmamış hesabın daha 1 haftası vardı bitmesine ama patlamış bir ilgilenir misin

kendisine teşekkür ederim hemen ilgilenip yenisini verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

şifresini değiştim yenisinide verdim biraz aceleci olmasan girdiğimde veriyorum pm ile söylemen yeterli.

kızma hemen bazı şeyleri burada payalşırsak arkadaşlar sadece satış değilde sonrasındada nasıl yardımcı olduğunu görsünler diye yazdım
    pm okuduğunda zaten ilgileneceğini biliyordum

• pm attım
  • Mesajım bulunsun yakın zamanda alacağım
  • benim bu 3. alışverişim kendisinden
    bazen şifresi değişiyor onuda hemen söylediğinde hallediyor yada yenisini veriyor teşekkürler. tavsiye ederim
  • yaww bide iletişim için tel no olsa msn kapalı bugunden beri bugun pazar ya acaba dükkan mı kapalı :P
    dostum msn ekledim bana ulasırsan 1 yıllık premium alacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamepark -- 19 Haziran 2011; 16:00:06 >
  • Arkadaşlar bu arkadaştan 6 ay hesap alırsınız ne adam akıllı matematik bilir, ne hesap yapabilir sonra tüm dünyada 180 gün olan 6 ay 140 güne falan inebilir, hesabınız da zaten 2 güne bir kapanacağından 140 günü de 14 gün kullanırsınız kolay kolay muhatap da bulamazsınız pek anlayışı da güçlü değil sorunlar yaşarsınız. İşin özü uzak durun diyorum. Bir dolandırıcı değil ama tam mini çakal :) Yok yere sinir olmayın, meslek etiği olan arkadaşlardan alın. Zaten gladyo38 diye google'da aratırsanız göreceksiniz ne olduğunu arkadaşın:http://www.google.com.tr/search?client=opera&rls=tr&q=gladyo38

Hesap almayın alırsanız da belaya hazır olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mthan -- 5 Şubat 2012; 13:48:28 >

• Mesajım bulunsun
  • takip
  • oron Günlük 20 gb standart olarak 30 gün boyunca 15 gb kullanabileceğim hesabın varsa olabilir. farklı ip den girdi uyarısıda çıkıyor bunlar sorun yaratmayacak ise kıralık veya normal hesap fark etmez ..
  • Şuanda tekrar wupload hesabı aldım. kesinlikle güvenebilirsiniz Daha önce Hotfile ve Rapid aldım sorunsuz bir şekilde kullandım. Rapid hala devam ediyor. Tekrar Teşekkurler
  • pm atıldı
  • arkadaşta fileserve hesabı aldım güvenilir kişi
  • pm
  • 1 yıllık fileserve alınmıştır..

Tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.