Şimdi Ara

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
78
Favori
84.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hızlı bir işlem oldu ve hesapta hemen geldi,teşekkürler+

++

Ancak bazı arkadaşlarda tereddüt olması veya çeşitli düşüncelerde olmasıda normaldir!
    Bu arada DH de bazı üç-kağıtçı şerefsizlerde vardır böyle hesap satan!!!
    Ben dahil bazı kişileri tokatlamıştır bu şerefsizler!

+
  • 7$ paypalda var fileserve hesabı almak istiyorum.bir ay bitmeden hesap kapanırsa yenisini veriyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RccP

7$ paypalda var fileserve hesabı almak istiyorum.bir ay bitmeden hesap kapanırsa yenisini veriyor musunuz?

Tabiki Hocam.msn ekleyin yardımcı olayım.
  • Oron aldım bir aylık. Arkadaş yardımcı oldu. Kullanmaya başladım sorun yok.
  • Az önce 1 aylık fileserve hesabı sorunsuz ve hızlı bi şekilde aldım, arkadaşa ilgisi için teşekkür ediyorum.
  • hocam bu rapid de ki 500 1000 rapids ne anlama geliyor? 500 1000 gb falan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turank

hocam bu rapid de ki 500 1000 rapids ne anlama geliyor? 500 1000 gb falan mı?

500 aylık 150 gb kota.
    1000 300 gb kota demek hocam + 2 ay
  • günlük kota var mı? açıkcası gecen senelerde rapid kullanıyordum baya değişmiş şimdi :) bilmiyorum. 150 gb aylık kota değil mi? indireceğim şey yaklasık 50 gb ve internet hızım da var.. 1 2 gunde indiririm normalde sorun çıkarır mı?

sorun yok dersen 1000 rapids alırım. paypal varsada super olur...
  • quote:

günlük kota var mı? açıkcası gecen senelerde rapid kullanıyordum baya değişmiş şimdi :) bilmiyorum. 150 gb aylık kota değil mi? indireceğim şey yaklasık 50 gb ve internet hızım da var.. 1 2 gunde indiririm normalde sorun çıkarır mı?

evet 150 gb aylık kota.

paypalda var tabiki hocam.

1000 rapids 300 gb kota 2 ay..

hangisini almak istediğinizi söylerseniz pm den hemen yardımcı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

günlük kota var mı? açıkcası gecen senelerde rapid kullanıyordum baya değişmiş şimdi :) bilmiyorum. 150 gb aylık kota değil mi? indireceğim şey yaklasık 50 gb ve internet hızım da var.. 1 2 gunde indiririm normalde sorun çıkarır mı?

evet 150 gb aylık kota.

paypalda var tabiki hocam.

1000 rapids 300 gb kota 2 ay..

hangisini almak istediğinizi söylerseniz pm den hemen yardımcı olurum

eyvAllah çok hızlı ve ilgili bir arkadaşsın. teşekkurler. rapid 1000 rapid 2 aylık aldım.

hayırlı satışlar...

• arkadaşlar şimdi rapid+hotfıle aldım 1 aylık cok hızlı bir işlem oldu. gerçekten güvenilir bır arkadaşımız herkese tavsiye ediyorum bundan sonra baska bır yerden alışveriş etmem
  • Ben düzenli olarak son 6 senedir Rapid kullanırım!

Arada Mega/Hotfile/Netload kullanırım

Filesonic e yeni başladım,ancak bunda hız sorunu yaşıyorum!

Rapid bende en hızlısı ve 2048 ile hatlarda-sistemde sorun yoksa(trafic yoğun değilse v.s)210-220kbps ile D/L yapıyorum
    Filesonicte hız ortalama 120-150kbps ile geliyor!(tek dosya olursa böyle ama 3-4 dosyada 200-220 leri bulabiliyorum!)

2 ay deneyeceğim,ayrıca Sn.Gladyo arkadaşı hızlı ve sistemli birisi olarak gördüm

++
  • Hotfıle netlog fıleserver ıcın benımle ıletısıme gecer mısınız
  • 6 aylık hotfile aldım.arkadaş sağolsun çok ilgili bir arkadaş.kesinlikle tavsiye edilir.
  • 1 aylık hotfıle - netlog alıcam saolsun kendısı çok ılgılendı. Alınca memnunıyetımı vs yazarım
  • Arkadaştan 3 aylık hotfile premium aldım. Sağ olsun çok anlayışlı bir arkadaş.
  • pm me cevap alamadım
  • satışlar devam ediyor!!
  • PM
  • 1 aylık File Serve premium alınmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.