Şimdi Ara

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
78
Favori
84.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana şimdilik 1 aylık fileserve lazım.Satışlar gg üzerindenmi yapılıyor? Satış ve ödeme şekli hakkında biraz daha bilgi verebilirmisin. Bir de bu fileserve yukarıda satılık denmiş hesap satılık mı kiralıkmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostAssassin -- 13 Mart 2011; 16:58:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostAssassin

Bana şimdilik 1 aylık fileserve lazım.Satışlar gg üzerindenmi yapılıyor? Satış ve ödeme şekli hakkında biraz daha bilgi verebilirmisin. Bir de bu fileserve yukarıda satılık denmiş hesap satılık mı kiralıkmı?

gg derken hocam ?
    satış dediğim gibi 4 alternatif yazdım..misli.comda dahil ödeme şekillerine.
    birde 1 2 aylık alımlarda hiç bir hesab satılık olmaz kiralk çalışma şeklimzde.
    3 aylık ve daha uzun alımlar satışlara dahildir..
  • Bende file server aldım sorunsuz bir şekilde teşekkur ederim.
  • pm
  • 1 senelik hotfile aldım.Çok ilgili ve güvenilir bir arkadaş
  • pm attım..
  • fileserve+filesonic 1 er aylık alınmıştır. güvenebilirsiniz süper hızlı teslim alındı.
  • hotfile kampayasından yararlanmak istıyorum
  • geri dönüş yapıldı pm'lere
  • Hızlı gönderim için teşekkürler
  • http://forum.donanimhaber.com/m_47583277/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47583959

bu linkteki sorun fileserve de var arkadaşlar kesınlıkle fıleserve'ü tavsiye etmiyorum
  • mesajım bulunsun
  • Güvenilir ve ilgili bir satıcı.Hızlı teslim.sorunsuz alışveriş .Teşekkürler
  • satışlarımız devam etmekte konu günceldir.
  • 2.pm atıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow3804

2.pm atıldı.

Dönüş Yapıldı
  • eMail den cevap bekliyorum(PM alışım kapalıdır!)

++
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

eMail den cevap bekliyorum(PM alışım kapalıdır!)

++

Mail Atıldı..
  • fileserve almayı dusunuorum. file serve alıodum hatta biraz once ama para vermeden bi konularına bakayım dedim oldukca memnuniyetsiz bir kitle var ama indirmek istedigim dosyalarda file servede. sonra senin konunu gordum gercekten 8 TL ye verebiliormsn. bu kadar ucuz verince insan guvenilirligini tartısmak zorunda kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_karizma

fileserve almayı dusunuorum. file serve alıodum hatta biraz once ama para vermeden bi konularına bakayım dedim oldukca memnuniyetsiz bir kitle var ama indirmek istedigim dosyalarda file servede. sonra senin konunu gordum gercekten 8 TL ye verebiliormsn. bu kadar ucuz verince insan guvenilirligini tartısmak zorunda kalıyor.

Dostum ben burda o kadar kişiye sattım bir sürüde başka forumlarda satıyorum.
    piyasa hep ucuz ben 20 tl yapsam kim alır benden..
    kiralık verdiğimizde aylık olarak adam sadece download yapcak ne gerek var o kadar para vermesine ?
    o zaman gidip sitesnden 20 tl verip al güvenmiyosan bizlere.

ilk defa premium alıyorsun sanırım. konulara bakım memnuyetsiz kitle derken anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.