Şimdi Ara

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
78
Favori
84.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fiyat ödeme nasıl olacak pm/email bekliyorum
  • Arkdaşlar ben 16 yşaından kcüğüm nasl alacam lütfen yardmıcı olun sürekli film indiriyorm Wupload Gerek ...

Acilenwww.altyazili.com sitesinden izliyorm bnn içnde wupload gerek acilen yarmdcı oln para konusu skntı değildr .. not : 16 yşaındayım
  • 1 Aylık Wupload Sorunsuz Bir Şekilde Alınmıştır.. Dürüst Güvenilir Birisidir Arkadaş... Çok Teşekkürler
  • Merhaba. birkaç sorum olacak.

1)satış devam ediyor mu?
    2)Normal şartlar altında indirme hızı 200 kb/sn olması gerekirken bende hiç sekmeden 800 kb/sn civarında geziyor. bunu değerlendirmek için satış devam ediyorsa 1 aylık premium hesap almak istiyorum.elindeki premiumlardan hangisini önerirsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufarslan90

Merhaba. birkaç sorum olacak.

1)satış devam ediyor mu?
    2)Normal şartlar altında indirme hızı 200 kb/sn olması gerekirken bende hiç sekmeden 800 kb/sn civarında geziyor. bunu değerlendirmek için satış devam ediyorsa 1 aylık premium hesap almak istiyorum.elindeki premiumlardan hangisini önerirsin?

evet ediyor.
    maximum hızı kulanırsınz...
    fileserve önerebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Orijinalden alıntı: yusufarslan90

Merhaba. birkaç sorum olacak.

1)satış devam ediyor mu?

evet ediyor.
    maximum hızı kulanırsınz...
    fileserve önerebilirim

daha once fileserve premium aldim. ayni anda dosya indirme avantajindan baska hic bisi yoktu. ve indirme hizi 101 kb/sn olmuyor, en fazla 100 oluyordu..
  • hocam satıs devam ediyormu devam ediyorsa 3aylık fileserve hesabı almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyoarabesk

hocam satıs devam ediyormu devam ediyorsa 3aylık fileserve hesabı almak istiyorum

Satış hep devam ediyor hocam güncelliyorum çnkü her mesaja cevap atmıyorum sadece..
  • Sorunsuz alışveriş. Teşekkürler.
  • Dostum mesaj alanın dolmuş ona göre.

sadece fileserve alcam 15 lira değil mi o 3 aylık. öyleyse biraz indirim yapar mısın bugün hemen almam lazım.
    mesajla iletişime geçer misin.
  • 3 aylık wupload alındı 2 dk sürmedi işimiz şifremi aldım downloada başladım teşekkürler
  • pm atarmısın?
  • gayet ilgili ve yardımcı bir üye 2x6 aylık aldım tşk
  • takip
  • Çekinmeden alabilirsiniz hızlı-güvenilir-sorunsuz.
  • Arkadaşlar 1 ay önce aldığım bir hesapta bugün bir sorun oldu ama satıcı arkadaş bu saatte benimle ilgilende ve sorunu çok kısa bir sürede giderdi.
    Gerçekten ilgili bir satıcı. Gecenin bu saatinde sorunumu çozdü. Tavsiye ederim.
  • pm kutun dolu . bosaltırsan sevinirim
    mesaj atamıyorum
  • +1...fileserve geçersiz demekte...yardım lütfen:)
  • vodafone ve aveayla alabilsek iyiymiş aslında ama yok sanırım
  • mesaj kutun dolu,acil pm dostum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.