Şimdi Ara

Faturalı Turbo Ekstra 5 gb Paketi 1000 dk 1000 sms 45TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
1
Favori
9.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet suan diger kampanyalarimiz basligi altinda buldum. Yillik taahut karsiligi 45TL.

1000 dk 1000 sms 4 gb 59TL 1 yil taahut
    1000 dk 1000 sms 6 gb 69TL 1 yil taahut

Bu paketlerin yaninda uygun gibi ne dersiniz?

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/turbo-ekstra-5-gb-paketi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haydaa demin alabiliyo gozukuyordum simdi hattiniz icin uyumlu degil diyor. Neyse kullanabilecek olan varsa degerlendirsin.

• Turbo 3gb paketine 35 tl ödüyordum ( 500 dk, 1000 sms, 3gb net) 10 tl fark ile + 500 dk, 2gb net, akıllı depo ve bip oluyor, valla hemen geçtim BU tarifeye :) haber veren arkadaşa teşekkür ederim..

• tuncay_d T kullanıcısına yanıt
    Faydalanabildiginize sevindim :)

• Eşim 750 dk 1000 sms 3 gb turbo internet kullanıyordu 45TL'ye, turkcellden aradılar memnun musunuz diye. Dakikam düşmesin internetimi arttıralım dedi ve bu paketi önerdiler yıllık taahütle gene 45 TL'ye, o da kabul etti tabi :) hangi hatta hangi sebeplerle tanımlanabildiği hala belirsiz :))

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

Turbo 3gb paketine 35 tl ödüyordum ( 500 dk, 1000 sms, 3gb net) 10 tl fark ile + 500 dk, 2gb net, akıllı depo ve bip oluyor, valla hemen geçtim BU tarifeye :) haber veren arkadaşa teşekkür ederim..

35 tl veriyosun ve sevinçten uçuyosun. Ben aynı tarifeye türk telekomda 19 tl ödüyorum (750 dk 1000sms ve 3gb internet. Ha olurda internetim biterse 1 ay geçerli ek 2 gb de 10 tl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E8273177 -- 4 Eylül 2016; 20:32:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serpopin

quote:

Turbo 3gb paketine 35 tl ödüyordum ( 500 dk, 1000 sms, 3gb net) 10 tl fark ile + 500 dk, 2gb net, akıllı depo ve bip oluyor, valla hemen geçtim BU tarifeye :) haber veren arkadaşa teşekkür ederim..

35 tl veriyosun ve sevinçten uçuyosun. Ben aynı tarifeye türk telekomda 19 tl ödüyorum (750 dk 1000sms ve 3gb internet. Ha olurda internetim biterse 1 ay geçerli ek 2 gb de 10 tl)

Türk telekomla turkcell bir mi sizce? Konuyu turkcell alt başlığına açtım ki kıyaslamalar kendi içinde olsun diye. Türk telekom'dan dilim yandı zamanında isterse bedava olsun, çekmedikten sonra neye yarar...

• ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Tabiki hak veriyorum sana. Ama benim bulunduğum yerdde çekim seviyesi iyi yani sorun yaşamıyorum. Ve tabiki her insan dilediği operatörü seçmekte özgürdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: serpopin

quote:

Sevinçten uçmak!!!

3 operatörden 4 aktif hattım var, eşimde sizinle aynı tarifeye kullanıyor, Türkcell e taşımayı düşünüyoruz ama taahhüt verdik, Türk telekom evde 3g yi zor çekiyor, köyde internete hiç giremiyoruz, çalıştığım iş yerinin 2 şubesi var ve T.T. Nin neti çok yavaş.

Ama Türkcell de böyle bir sıkıntı yaşamadım, hal böyle olunca 19TL 35TL den pahalı geliyor bana....

• bi turk telekom kullanicisi olarak belirtmek isterim ki

" o da bisey mi ben aynisina x operatorde y lira veriyorum" cumlesinin hicbir yapiciligi yoktur

ozellikle bir turksell kullanicisina bunu demek cahillik , yapmayin kirletmeyin su basliklari

bu sekilde yaptiginizda ayni bazi fanboylarin
    durup dururken turk telekom basliklari altında yaptigini yapiyorsunuz

"turxell de bip var fizy var bulut var (adam bulut dedi ya la) ve seninkinin sadece 2 kati pahalı" diyip dunyanin en bos yorumunu yapan adama benziyorsunuz su ylrumlari yapinca

• Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden halihazırda faydalanan bireysel Turkcell Faturalı hat kullanıcıları faydalanabilirler; Akıllı Kamu 1GB Paket, Akıllı Kamu 2 GB Paketi, Akıllı Kamu 3 GB Paketi, Altın Yaşlar Devreden Paket, Altın Yaşlar Duran Bol Paket, Altın Yaşlar Duran Hepsi Paketi, Altın Yaşlar Duran Paket, Altın Yaşlar Paket, Ben Yaptım 500, Ben Yaptım 700, Ben Yaptım, Cıftcı Tarıfesı-Heryone 500Dk, Çiftçi 1000 Paketi, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi Bereket Paketi, Engel Tanımayanlar Tarifesi Hepsi 1 GB Paketi, Esnafa Minik Paket, Faturalı AşkMeşk Paketi, Faturalı Destek Konuşma Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Faturalı Nar Paketi, Haydı Gel Mınık Paket, Haydi Gel Kucuk Paket, Hepsi Bir Arada Hepsi 300 Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi - Hepsi 100 Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi Hepsi Bol Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi Turbo 3GB Paket, Hepsi Eko Paket, Hepsi İçinde 500dk, Hepsi Minik Paket, Hepsi500Plus Paketi, Her Yone 2 Saat Paketı, Her Yöne Ben Yaptım 500, Her Yöne Ekonomik Paket, Her Yöne Minik Paket, Interneti Bol 500 Dk 2 Gb, İnterneti Bol 500dk+1GB paketi, İnterneti İçinde 500dk, İnternetli Kamu Eko Paketi, KAÇMAZ 25lik, KAÇMAZ 35lik, Kaçmaz 39 Paketi, Kaçmaz İkili, Kamu Eko Paket, Kamu Kurum Avantaj, Kamu Kurum Mini 2GB, Kamu Kurum Minik, Karma 1000, Karma 500, Kazandıran Maxi Paketi, Kazandıran Midi Ses LO, Kendini Ayarlayan Paket, Kontrol Sende 400 Paketı, Profesyonel 500 Plus Profesyonel 500, Turbo 2 GB Paketi, Turbo Avantaj 3 GB LO, Verim 500 Paketi, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi, Yeni Bereket 750 Ekstra Paketi, Yeni Bereket 750 Paketi.

Evet bu pakettekiler faydalanabilir.kacmaz 39 tarifsindeydim ama gnctrkcl uyesi oldugumdan alamadim once.Gnctrkcl uyeligini kaldırdım denedim alabildim.Turkcell için gayet iyi bi tarife.Haber veren arkadasa teşekkürler

• turkcellin 5gb interneti olan kullanılmayanlar sonraki aya devreden paketi bumu ? yada hangisiydi ? bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: vitoo

Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden halihazırda faydalanan bireysel Turkcell Faturalı hat kullanıcıları faydalanabilirler; Akıllı Kamu 1GB Paket, Akıllı Kamu 2 GB Paketi, Akıllı Kamu 3 GB Paketi, Altın Yaşlar Devreden Paket, Altın Yaşlar Duran Bol Paket, Altın Yaşlar Duran Hepsi Paketi, Altın Yaşlar Duran Paket, Altın Yaşlar Paket, Ben Yaptım 500, Ben Yaptım 700, Ben Yaptım, Cıftcı Tarıfesı-Heryone 500Dk, Çiftçi 1000 Paketi, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi Bereket Paketi, Engel Tanımayanlar Tarifesi Hepsi 1 GB Paketi, Esnafa Minik Paket, Faturalı AşkMeşk Paketi, Faturalı Destek Konuşma Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Faturalı Nar Paketi, Haydı Gel Mınık Paket, Haydi Gel Kucuk Paket, Hepsi Bir Arada Hepsi 300 Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi - Hepsi 100 Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi Hepsi Bol Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi Turbo 3GB Paket, Hepsi Eko Paket, Hepsi İçinde 500dk, Hepsi Minik Paket, Hepsi500Plus Paketi, Her Yone 2 Saat Paketı, Her Yöne Ben Yaptım 500, Her Yöne Ekonomik Paket, Her Yöne Minik Paket, Interneti Bol 500 Dk 2 Gb, İnterneti Bol 500dk+1GB paketi, İnterneti İçinde 500dk, İnternetli Kamu Eko Paketi, KAÇMAZ 25lik, KAÇMAZ 35lik, Kaçmaz 39 Paketi, Kaçmaz İkili, Kamu Eko Paket, Kamu Kurum Avantaj, Kamu Kurum Mini 2GB, Kamu Kurum Minik, Karma 1000, Karma 500, Kazandıran Maxi Paketi, Kazandıran Midi Ses LO, Kendini Ayarlayan Paket, Kontrol Sende 400 Paketı, Profesyonel 500 Plus Profesyonel 500, Turbo 2 GB Paketi, Turbo Avantaj 3 GB LO, Verim 500 Paketi, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi, Yeni Bereket 750 Ekstra Paketi, Yeni Bereket 750 Paketi.

Evet bu pakettekiler faydalanabilir.kacmaz 39 tarifsindeydim ama gnctrkcl uyesi oldugumdan alamadim once.Gnctrkcl uyeligini kaldırdım denedim alabildim.Turkcell için gayet iyi bi tarife.Haber veren arkadasa teşekkürler

cok enteresan ben de ayni paketi kullaniyorum halihazirda. Kacmaz 39. Ama ben bu tarifeye gecemiyorum. Arayip sordum Turkcell'e. Tekliflerim arasinda yokmus. Nasil bir bahaneyse artik. Ayni sekilde gencturkcell uyeligini iptal edip denedim. Yine olmadi. Ne yapmak lazim acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1907baha

quote:

Orijinalden alıntı: vitoo

Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden halihazırda faydalanan bireysel Turkcell Faturalı hat kullanıcıları faydalanabilirler; Akıllı Kamu 1GB Paket, Akıllı Kamu 2 GB Paketi, Akıllı Kamu 3 GB Paketi, Altın Yaşlar Devreden Paket, Altın Yaşlar Duran Bol Paket, Altın Yaşlar Duran Hepsi Paketi, Altın Yaşlar Duran Paket, Altın Yaşlar Paket, Ben Yaptım 500, Ben Yaptım 700, Ben Yaptım, Cıftcı Tarıfesı-Heryone 500Dk, Çiftçi 1000 Paketi, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi Bereket Paketi, Engel Tanımayanlar Tarifesi Hepsi 1 GB Paketi, Esnafa Minik Paket, Faturalı AşkMeşk Paketi, Faturalı Destek Konuşma Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Faturalı Nar Paketi, Haydı Gel Mınık Paket, Haydi Gel Kucuk Paket, Hepsi Bir Arada Hepsi 300 Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi - Hepsi 100 Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi Hepsi Bol Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi Turbo 3GB Paket, Hepsi Eko Paket, Hepsi İçinde 500dk, Hepsi Minik Paket, Hepsi500Plus Paketi, Her Yone 2 Saat Paketı, Her Yöne Ben Yaptım 500, Her Yöne Ekonomik Paket, Her Yöne Minik Paket, Interneti Bol 500 Dk 2 Gb, İnterneti Bol 500dk+1GB paketi, İnterneti İçinde 500dk, İnternetli Kamu Eko Paketi, KAÇMAZ 25lik, KAÇMAZ 35lik, Kaçmaz 39 Paketi, Kaçmaz İkili, Kamu Eko Paket, Kamu Kurum Avantaj, Kamu Kurum Mini 2GB, Kamu Kurum Minik, Karma 1000, Karma 500, Kazandıran Maxi Paketi, Kazandıran Midi Ses LO, Kendini Ayarlayan Paket, Kontrol Sende 400 Paketı, Profesyonel 500 Plus Profesyonel 500, Turbo 2 GB Paketi, Turbo Avantaj 3 GB LO, Verim 500 Paketi, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi, Yeni Bereket 750 Ekstra Paketi, Yeni Bereket 750 Paketi.

cok enteresan ben de ayni paketi kullaniyorum halihazirda. Kacmaz 39. Ama ben bu tarifeye gecemiyorum. Arayip sordum Turkcell'e. Tekliflerim arasinda yokmus. Nasil bir bahaneyse artik. Ayni sekilde gencturkcell uyeligini iptal edip denedim. Yine olmadi. Ne yapmak lazim acaba?

Valla hocam soyledigim gibi gencturkcell oldugu icin vermedigini dusundum cunku mesaja da ekledim kacmaz 39 bu paketi alabiliyor.Sonra denedigimde hemen al butonu aktifti aldim oylece.Sizin de alabilmeniz lazım cunku alabilecek tarifelerde acik bi sekilde kacmaz39 var bence 532'yi arayip talep edin.Belki ilgili musteri temsilcisinden kaynaklaniyordur.Turkcell mağazalarında da genellikle ugrasmiyorlar bastan savabiliyorlar bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitoo -- 21 Eylül 2016; 11:50:10 >

• Bu tarifelerin özelliği nedir 4gb için 59 tl fazla değil mi?
  • Turkcell'in tarifeleri ne yazik ki yuksek o yüzden 1000dk 1000sms 5gb 45 tl olunca tercih sebebi oldu.

• paket iyi,taahüt kötü

😑

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden 49 TL olmuş. Zam mı gelmiş
    Hep sizin yüzünüzden.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.