Şimdi Ara

Turbo Duster Full Paket 78.900 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • içi aynı demişsin acilen bir göz doktoruna görünmelisin daha fazla inatlaşmanın mantığı yok. aracın bir tek dış tasarım kimliği ve alt yapısı aynı kaldı. aracın aerodinami sürtünme katsayısı 0.42 cd den 0.39 cd ye düşürülmüş eskisine göre yalıtım iyileştirilmiş.
  • Mart ayinda stok yetersizliginden dolayi

1000 adet satilsa, geriye kalan 9 ayda, her ay 3223 adet satilmasi gerek.

Demekki Nisan ayindan itibaren 3er binlik satislar gorecegiz Dusterda.

Belkide diger markalarin ufak kampanya yapmalarina bile vesile olabilir bu durum.

Tuketici kazanir belki de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam hiç egea görmesek dediklerine inanacağız, bari toyota ile ne bileyim citroen ile falan kıyaslasaydın
  • Motor canavar, keşke biraz sürüş dinamikleri iyi olsaydı. Alıp dağa taşa vurmalık.
  • Az önce baktımda 1.4 Tsi 125 Ps comfortline manuel Tiguan. 157.400 TL.Yani Duster'ın iki katından sadece 400 TL Daha az.

1 Benzinli düz vites Tiguan fiyatına 2 Tane Benzinli Düz vites Duster alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daerohn

bu araç 78b lira edecek araç değil. Adı suv diye 50b'lik aracı 78b'e satma derdindeler. İstediğin kıstası koy yok yalıtım iyileştirilmiş, yok iç tasarımı geliştirilmiş yok malzeme kalite, yok tasarım. ilk versiyon zaten araba demeye bin şahit modern Şahin idi. Şimdiki de Doğan SLX olmuş. ötesi değil. Tofaş Doğan serisini bugüne taşısa idi bundan çokd aha kaliteli ve daha donanımlı bir araç olurdu. Hala savunuyorsunuz bunları. Bugün 78b'e alacağın egea'dan ya da corolla 1,33'den hangi anlamda daha üstün? motoru belki biraz daha az yakar, yerden yüksek..... başka bir nane yok. bu ikisi için bu paraları vermeye gerek var mı? gerek güvenlik, gerek yalıtım, gerek donanım, gerek işçilik, gerek konfor, gerek güvenlik. hiç bir anlamda parasını haketmeyen sırf "SUV" adı ile ederinin kat kat üzerinde satılmaya çalışılan bir araç.

Sen Egea al o zaman.
    Sana "niye Egea aliyosun" diyomuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 13 Şubat 2018; 11:59:26 >

• 2016 1.6 110 luk kullandım, şehir içi neyse de uzun yolu hiç güvenli değildi, şerit değiştirirken, virajlarda ve 130 km üstünde güven vermedi, içi geniş felan değildi, 3008 den dardı, motoru hariç yaramaz, yerden yüksek olsun az yaksın, dağa taşa vurulsun diye yapılan bir araç, yeni kasamı makyajlımı ne derseniz deyin çokta bir şey beklememek lazım.
  • Ah ah , yediniz ülkeyi haram zıkkım olsun

• Bi andan sevindim noluyor dedim fiyatı görünce 02.09.2020 😀

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.