Şimdi Ara

Turbo Benzin vs Lpg (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1.6 dizel D sinifi bir araç dediginiz yolda 5 litre ortalama yakalar, o da 27-30krs arasi yapar. 508 C5 407 hepsi yakalar.

Motoru kurcalamadan, AVM de irgat muamelesi gormeden hemde..

Söz konusu ekonomi ise dizel'in eline ne benzinliler ne lpg ne de hibridler karma kullanimda eline su dokemez.

Ek olarak, düşük hacim az yakar tamamen yalan bir efsanedir. Tork/Ağırlık oranina, tork dağılım bandina ve vites oranlarina gore buna karar verilmelidir.
    1.6Turbo dizel bir arac ayni ağırlıkla 1.2Turbo dizel ile yük altinda daha az yakit tuketecektir. Ayni sekilde e300 e180den 0.3lt/100KM de olsa daha az yakit tukettigini birebir yasadigim bir olaydır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 1 Mayıs 2018; 23:33:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NextMove kullanıcısına yanıt
    Aydın İzmir Denizli Muğla giremediğimiz AVM yok şahsen benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emindoner09 -- 2 Mayıs 2018; 12:48:40 >
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Sadece IT ve Finans Sektörü Izmir'e taşınacak olsa ilk ben atlar giderim herhalde. Hem izmir hem etrafi mis gibi, sabah iş akşama Bodrum. Bir de ufaktan bir yelkenli. Iklim güzel, motora el verisli. Cennet varken Ataşehir rant merkezi pardon finans merkezine taşınıyor sektor. :)

• NextMove kullanıcısına yanıt
    Valla Nazilli'de yaşıyorum bölgedeki tek kurumsal denebilecek firmada çalışıyorum , yüzlerce danışman geldi istanbuldan hayran kaldılar buralara ama bu tanesi de İstanbul'u bırakıp gelmedi bu tarafa. Sizlerin ruhuna işlemiş trafik, karmaşa, stres. Geliyorsunuz 10 günlüğüne bizim güzelim egemizinde Edip gidiyorsunuz. Pazartesi günü izin aldım, Selimiye ye gezmeye gidelim dedim ayıptır söylemesi, geçerken bir kadının menüsü dışarıdan görünüyor gozum takıldı porsiyonu 29 TL. Butik bir otelden geçiyoruz Selimiyede Ets den baktım fiyatına geceliği 450 TL Mayıs 1 için. Üstünuze alınmayın ama sizler turbo motorlu araclarinizla lütfen AVM'lerinize hapsolun ve güneye inmeyin

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Alindim, ama fark etmez, bizim mutehait emmilere soyleyeyimde nazilliye soyle 300katli bir gokdelen dikiversinler gari.

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    benim hesaplamalarıma göre 12 bin km farkı 500 tl.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.