Şimdi Ara

Turabi Amerika'da da Şampiyon Oldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turabi çamkıranın amerikada mtv de yayınlanan survivor benzeri programda 1. olma durumudur.ödül olarak 750.000 $ almış.seversiniz yada sevmezsiniz ,ama adam bu formatları çözmüş.

adam baktı ülkede tl değer kaybediyor, gitti amerika’da dolar cinsinden ödül olan yarışmaya katıldı ve kazandı.biz burda götümüzü yırtsak bu paraları yedi sülalemiz göremez. hiç beğenmediğiniz turabi böylece dolar milyoneri oldu güzel ülkemde.

Akp gibi lan. Her girdiği yarışmayı kazanıyor

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-turabi-camkiran-amerikada-sampiyon-oldu-servet-kazan-41222763

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.
    ne paralardan hayır geldi, adamın kendi alnının teriyle kazandığı paradan niye gelmesin
  • adamın beli kopuk değilmiydi
  • Adam kazanıyor. Parayı çatır çatır yiyor. Burada sağda solda anca boş yapılıyor.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Niye gelmesin, hirsizlik mi yapti, adam mi oldurdu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.584.750 ₺ yapıyor.. Şimdilik... Güzel para..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da fakirlerin kendini teselli etme sanatı sanırım
    ''o paradan hayır gelecek mi?''
    sen önce parayı bulda hayrını sonra düşün
    Adam senin 10 yılda kazancağın parayı tek seferde kazanmış ;)
    Paranın hayrı huyru yoktur her bi şeye din değerleri yüklemeyin
    Nasıl harcadığının önemi vardır,kumara giderse tabi ki sönecek
    Ama atarsa bankaya oh mis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallen Angel by A.C

Bu da fakirlerin kendini teselli etme sanatı sanırım
    ''o paradan hayır gelecek mi?''
    sen önce parayı bulda hayrını sonra düşün
    Adam senin 10 yılda kazancağın parayı tek seferde kazanmış ;)
    Paranın hayrı huyru yoktur her bi şeye din değerleri yüklemeyin
    Nasıl harcadığının önemi vardır,kumara giderse tabi ki sönecek
    Ama atarsa bankaya oh mis
    Faiz haram.

• izayoi kullanıcısına yanıt
    Tamam
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Acaip derecede hak veriyorum.. Haklısın ki ne haklısın

birde bir aralar Seyfi doğanay diye bir eleman vardı kaptı parayı gitti bir daha ortada görünmedi para kazanmak bu kadar kolay mı ya..

"bizde hergün yarışma var sanan salağa karışma yarışma değil oğlum sıcak sıcak çatışma.."
  • Vay be sizin gibi insanlar kaldı mı ülkenin diyaneti bile faiz yerken böyle insanlar görmek sevindirici.
  • Karıma giysi aldım. çocuğuma ayakkabı. utanır lan insan nasıl aldın diye sorarlar adama. yarışma kazandım der artık..
  • Gayette bileginin hakkiyla almistir.
    Tv Youtube vs buradaki insanlar sana bir şov sunmak zorunda o ekranlardaki karakterleri gercek karakterleri degil zaten.
    Adam bariz yetenekli bir insan
    Fizigi iyi
    Caliskan ve hirsli
    + zekide.
    Kendini iyi pazarlamayi biliyor gucunu kullanabiliyor hepsini harmanliyor.

Çicekler bocekler sevgi pitirciklari kafasindan cikin artik

• İkiside fiziksel sonuçta?
    Sokaktan çevir 100 kişiyi kaçı seni tanıyor?
    Ne dandik adamsın sen ya
  • Sevmiyorum ama saygı duydum

• Fazla sevmem ama bizi iyi temsil etmiş. Twitterda falan Amerikalılar çıldırmış. Geride kalan yarışmacılara yardım falan etmiş. Neden yardım ediyorsun diye sorduklarında "Ben ülkemden bir aslan olarak buraya geldim ve aslan olacak döneceğim" diye yanıt fln vermiş. Baya seviliyor ve saygı duyuluyor. Bazı amerikalı ergenler twitterdan büyüyünce senin yarın kadar bir adam olabilsem yeter falan yazmış lol

Bunun en büyük sebeplerinden biri ingilizcesi çok iyi olmadığı için güzel 1-2 cümle kurabiliyor. Bizdeki gibi saçmalayamıyor. Dolayısıyla oranın halkı da bunun yapabileceği saçmalıklardan haberi yok. Kısa güzel cümleler ve gösterişli galibiyet hareketleri ve onur duyulacak bazı hareketlerinden dolayı sevilmiş epey.
  • "Acun abi bir iddiamız vardı; “3. defa şampiyon olamazsın” demiştin. Survivor'da beni sağlığımdan dolayı geri çektiğin için o zaman ki dönem geçersiz olmuştur.Ki iyi ki de oynatmadın belki de daha kötü olacaktım ve bu projede yer alamayacaktım. Ben de sana daha büyük bir 3. şampiyonlukla dönüyorum. Bence iddiayı ben kazandım. Yine de büyüğüm olarak karar senin."

Türkçesi : 3. yarışmadan beni paket ettin ekmeğimizden olduk artık bi sakal atarsın

tabi şimdi bu elemanı bi iki Hollywood dizinde falan görebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 23 Mayıs 2019; 15:9:41 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.