Şimdi Ara

TuneIn Radio ile binlerce radyo istasyonu elinizin altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
2.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Telefonunuzda entegre bir FM radyosu yoksa tek alternatif internet üzerinden radyo dinlemek oluyor. TuneIn Radio uygulaması sunduğu özelliklerle çevrimiçi radyo uygulamalarına iyi bir örnek teşkil ediyor.

İnternet üzerinden yerli veya yabancı 60 000’den fazla radyo istasyonuna erişebilirken, 2 milyon isteğe bağlı programı da takip edebiliyorsunuz. 

Uygulama içerisinde kendinize özel listeler hazırlamanız mümkün. Entegre alarmı ile sabahları en sevdiğiniz radyoyla uyanabilirsiniz. Uyku modu ile uyuduktan belirli bir süre sonra uygulama kendiliğinden kapanıyor. Uygulama arka planda da çalışabiliyor. Çalan parçaların albüm kapaklarını da ekran görmek mümkün oluyor.

Play Store ve App Store üzerinde ücretsiz sunulan uygulamanın Pro versiyonu ise dinlediğinizi kaydetme imkanı sunuyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tunein.player&feature=featured-apps

http://itunes.apple.com/us/app/tunein-radio/id418987775?mt=8

• Telefonumda radyo var ama bazen kulakligimi takmayia usendigimde bu uygulama cok isime yariyor

• uygulama süper daha da iyisi yok bence..
  • adama iddaları yazma dediniz dediniz, garantiye almak için tuttu epey süredir var olan programı yeni çıkmış gibi bize sundu...çok korkuttunuz adamı çok...
  • Akıllı bir telefon sahibi olursam olmazsa olmaz bir uygulama olacak.. Sanırım ilk indirip kurulan uygulama olacaktır..

• Uygulama çok başarılı 2 gb den sonra netim 128 kb ye iniyor fakat hiçbir kesinti olmadan dinliyorum, yerli kanallardan ziyade dünya kanalları için kullanıyorum, tek eksi noktası sd karta taşınamaması fakat onuda bir güncellemeyle hallederler umarım. Herkese tavsiyemdir telefonun olmazsa olmazlarından biri benim için.

• Güzek bir uygulama birkaç kere kullandım, kesinlikle en kalitelisi
  • Vazgeçemediğim uygulamalardan.
  • Gecen yıl ucretli pro surumunu satın almıştım.radyo programları içersinde tek geçerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama Windows 10 ve Windows 10 Mobile için bugün bir güncelleme daha aldı.

TuneIn Radio 3.1.3410.0

www.microsoft.com/tr-tr/store/p/tunein-radio/9wzdncrfj3sf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef Türkiyede ki bir çok radyo istasyonu yok.

Sadece bilindik radyo istasyonları var.

Bende "Radyo Kulesi" isimli uygulamayı kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.